Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dziewczyny, czy jest szansa, zeby ktoś zprawdził czy w Klembowie nie ma Kazika?

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/zginal-maly-rudy-kazio-marki-k-warszawy-pomocy-136964/[/URL]

Dzwoniłam tam dzis i z opisu wynika, ze to moze byc on....macie jakiej nowe zdjęcia z Klembowa?Gdzie ich szukac?

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam trochę porządku na 1-ej stronie.
Niestety nie mamy zdjęć nowych psów.
Obecnie w azylu jest ich ok. 100.

[COLOR=red][B]PILNIE POTRZEBNI NOWI WOLONTARIUSZE!!![/B][/COLOR]

Do robienia zdjęć, ale przedewszystkim do ogłaszania i promowania psiaków z Klembowa.
Azyl jest na wsi. Bardzo mało ludzi wie o jego istnieniu. Psiaki mają małą szansę na znalezienie dobrych domów.
Z drugiej strony jest to blisko do Warszawy, więc nie ma problemu z dojazdem.
Ale najpierw ludzie muszą się dowiedzieć o istnieniu tych psiaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='losiczka']a ja mam pytanie: czy da się tam dojść jakoś od stacji PKP? :???:[/quote]
witam Ziomala :lol:
Mieszkam na Marysinie, bardzo niedaleko Gocławka. Mam przeczucie, że będziemy mogły pojechać razem ;)

Od stacji PKP Klembowo da się dojść - we dwie raźniej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']witam Ziomala :lol:
Mieszkam na Marysinie, bardzo niedaleko Gocławka. Mam przeczucie, że będziemy mogły pojechać razem ;)

Od stacji PKP Klembowo da się dojść - we dwie raźniej[/quote]



Ja na codzień mieszkam na gocławku ale średnio raz na 2 tyg jestem u rodziców w kobyłce a to całkiem niedaleko,znam tą trasę. :cool3:
Np.Teraz będę u nich w przyszły weekend.Chętnie zabrałabym się razem bo samej tak jakoś łyso ;) Co ty na to?nie wiem, np.sobota?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='losiczka']Ja na codzień mieszkam na gocławku ale średnio raz na 2 tyg jestem u rodziców w kobyłce a to całkiem niedaleko,znam tą trasę. :cool3:
Np.Teraz będę u nich w przyszły weekend.Chętnie zabrałabym się razem bo samej tak jakoś łyso ;) Co ty na to?nie wiem, np.sobota?[/quote]

Wstępnie może być ;)

A psiaki z Klembowa są na pierwszych stronach wątku

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, w zeszłym tygodniu wysłałam na Klembów jakieś pieniądze (chyba 75 pln) na konto którejś z Was. Mam nadzieję, że doszły (potwierdźcie proszę).

Mam też pytanie, czy Klembowa nie prowadzi żadna fundacja (tak z reguły jest). Na jakiej zasadzie jest utrzymywany?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żabusia']Dziewczyny, w zeszłym tygodniu wysłałam na Klembów jakieś pieniądze (chyba 75 pln) na konto którejś z Was. Mam nadzieję, że doszły (potwierdźcie proszę).

Mam też pytanie, czy Klembowa nie prowadzi żadna fundacja (tak z reguły jest). Na jakiej zasadzie jest utrzymywany?[/quote]

Sprawdziłam swoje konto i jest Twoja wpłata 75 zł. Dziękujemy. :loveu:

Ja słabo wyznaję się na tym, jak Klembów się utrzymuje :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Sprawdziłam swoje konto i jest Twoja wpłata 75 zł. Dziękujemy. :loveu:

Ja słabo wyznaję się na tym, jak Klembów się utrzymuje :oops:[/quote]

Skoro nie jesteś w zarządzie schroniska to jak spożytkujesz te pieniądze? Czy nie prościej, na drugi raz abym wspomagała to schronisko bezpośrednio? Sory ale chciałabym zrozumieć jak to wszystko działa.

Zdaje się, że to schronisko nie ma strony internetowej. Czy może tylko ja jej nie mogę znaleźć...

Hm, z czego to schronisko się utrzymuje, skoro nie można znaleźć jego konta na stronie, której nie ma. Może to ktoś wyjaśnić?

Link to comment
Share on other sites

W Klembowie jestem wolontariuszem.

Zajmuję się szukaniem domu dla psów, które tam są i na taki cel wydam pieniądze, które przesłałaś.
Może to będzie opłata za transport psa do nowego domu, może trzeba będzie dołożyć do opłaty za hotel dla psa z Klembowa.

Tak, jak na setkach wątków na dogo - cel zostanie uzgodniony, ogłoszony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żabusia']Skoro nie jesteś w zarządzie schroniska to jak spożytkujesz te pieniądze? Czy nie prościej, na drugi raz abym wspomagała to schronisko bezpośrednio? Sory ale chciałabym zrozumieć jak to wszystko działa.

Zdaje się, że to schronisko nie ma strony internetowej. Czy może tylko ja jej nie mogę znaleźć...

Hm, z czego to schronisko się utrzymuje, skoro nie można znaleźć jego konta na stronie, której nie ma. Może to ktoś wyjaśnić?[/quote]

Żabusiu schronisko utrzymuje się z pieniędzy gminy która płaci jednorazowo za wyłapanie psa. Miała powstać fundacja czy stowarzyszenie ale nie wiem na jakim jest to etapie.

My zbieramy pieniądze na konkretne psiaki które wyciągneliśmy z Klembowa i są w hotelikach np. Tola sunia ze złamaną miednicą, Rudzia i wiele innych które już są w nowych domach. Wszystkie psiaki były głównie w hoteliku u Pati.
Teraz jest zbiórka pieniędzy na Elzę którą Negri planuje zabrać ze schroniska. Elza potrzebuje socjalizacji.

Bez pieniędzy nie jesteśmy w stanie wyciągać kolejnych psiaków, zaszczepić, odkleszczyć i przedewszystkim utrzymać w hotelikach.

Jesteśmy tylko wolontariuszami i chcemy pomóc jak największej liczbie psów z Klembowa.

Co do strony to Selenga zobowiązała się ją stworzyć ale na razie cisza w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']
Teraz jest zbiórka pieniędzy na Elzę którą Negri planuje zabrać ze schroniska. Elza potrzebuje socjalizacji.
[/quote]
I dlatego Żabusiu, jeżeli nie masz nic przeciwko temu, Twoją wpłatę przekieruję na wątek Elzy, biednej wylęknionej suni :-(

Tam potrzeby są bardzo duże; opłata za hotel i oczywiście już musimy myśleć o transporcie suni
Zajrzyj na wątek :lol:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/elza-zona-igora-zbieramy-fundusze-na-hotel-socjalizacje-135279/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']I dlatego Żabusiu, jeżeli nie masz nic przeciwko temu, Twoją wpłatę przekieruję na wątek Elzy, biednej wylęknionej suni :-(

Tam potrzeby są bardzo duże; opłata za hotel i oczywiście już musimy myśleć o transporcie suni
Zajrzyj na wątek :lol:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/elza-zona-igora-zbieramy-fundusze-na-hotel-socjalizacje-135279/[/URL][/quote]

Witam serdecznie :)

Czy aktualnie to wszystkie pieski z Klembowa, te w pierwszych postach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Witam serdecznie :)

Czy aktualnie to wszystkie pieski z Klembowa, te w pierwszych postach?[/quote]

W Klembowie jest ok.+/- 100 psiaków. Niestety cały czas brakuje czasu żeby tam pojechać i zrobić zdjęcia:shake:.
Te które są na pierwszych stronach to tylko niestety garstaka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...