Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

[quote name='Gosiapk']Czy jest jakiś telefon pod który można zadzwonić i umówić się na przyjazd w weekend?
Mogę porobić trochę zdjęć psiaków.
Wybiera się tam ktoś z Wawy?[/quote]

Gosiu, same zdjęcia to nie wszystko :shake:

Potem trzebaby szybko zrobić psiakom ogłoszenia, przynajmniej tak ze dwudziestu psom, żeby coś się ruszyło.


Jeżeli pomożesz mi w robieniu ogłoszeń - umówmy się np. na pierwszy weekend po wakacjach, 5 - 6 września. Umówię nas w schronisku.
Wcześniej nie dam rady bo już obiecałam rodzinie wyjazd na ostatni weekend wakacji. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Cały czas czeka gotowa strona internetowa przytuliska
tylko nie ma kto się nią zająć...
trzeba wrzucić chociaz psy do adopcji
to powinien robić ktoś kto mniej więcej je zna
ja to mogłabymteż robić tylko jaki jest sens wypisywania do mnie informacji po to żebym ja je potem skopiowała i wrzuciła na stronę
chyba lepiej od razu wrzucać na stronę i zdjęcia i opisy

Link to comment
Share on other sites

Ja planuję za kilka tyg. pojechac do Klembowa z różnymi rzeczami typu karma, kilka materacyków itp.Tylko muszę namówić mojego TZ żeby mnie zawiózł i zebrać wszystko do kupy...Mam tez jeszcze troche czasu wolnego wiec jeśli nikt nie może to moge powrzucać zdjęcia,opisy na strone...

Link to comment
Share on other sites

Łosiczko :loveu: czy byłabyś w stanie przez jakiś czas wraz ze mną poprowadzić stronę Klembowa?

Chodzi mi tu o przyszłe uaktualnianie informacji, nowe psy, adopcje. etc etc
Ja dawałabym "wsad" - czyli zdjęcia i opisy ale bardzo przydałaby się sprytna osoba do technicznej obsługi stronki przynajmniej do czasu póki tego nie opanuję :p
Ja strasznie "nieinformatyczna" jestem i boję się, że sama nie dam rady.
Może mogłybyśmy jakoś współpracować.:oops:

Gosiu :loveu: - czy ten termin 6 września pasuje?

Link to comment
Share on other sites

Jasne że mogę spróbować:razz: Troszke sie na tym znam a w razie czego mój TZ redaguje stronę internetową więc mi pomoże:lol:

jakby co jestem gotowa na szczegóły.W necie siedze codziennie i praktycznie bezproduktywnie więc dobrze byłoby zrobić coś pożytecznego wreszcie:multi:

Link to comment
Share on other sites

Z tego co mówiła Celina to oni chyba pracują nad jakąś stroną internetową - nie wiem czy to ta sama co zrobiła Selenga bo Celina mówiała że brakuje im już tylko zdjęć.

Upewnijcie się z Celiną żeby nie robić tej samej roboty 2 razy.

Celina: 504-649-287

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']Z tego co mówiła Celina to oni chyba pracują nad jakąś stroną internetową - nie wiem czy to ta sama co zrobiła Selenga bo Celina mówiała że brakuje im już tylko zdjęć.

Upewnijcie się z Celiną żeby nie robić tej samej roboty 2 razy.

Celina: 504-649-287[/quote]

będę dzwonić ;)

Link to comment
Share on other sites

Strona przygotowana przeze mnie ma tak prosty mechanizm zarządzania treścią, że można się zupełnie na tym nie znać :)
Możecie zapytać Ziutkę - ona obsługuje stronę Fundacji Nero zrobioną na tym samym mechanizmie [URL="http://www.nero.egonet.pl/"]http://www.nero.egonet.pl[/URL]. Poza tym ja cały czas jestem do dyspozycji jakby trzeba było coś pomóc.
I jakby co, to mogę pojechać z wami do Klembowa - przy psach się nie przydam, ale mogę coś przewieźć.

Link to comment
Share on other sites

Jestem umówiona w Klembowie na przyszły weekend 5-6 września.

Kto chce jechać - niech sie przyłącza :razz:

O to o jaką stronę internetową chodzi oprócz tej robionej przez Selengę dopytam na miejscu.
Jeżeli okaże się, że jest jakaś inna - to będe chyba ich namawiać, żeby pozostali przy tej zrobionej przez Selengę, skoro jest taka łatwa w obsłudze ;)

Tak czy siak potrzebne są zdjęcia i ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

nie przyłączę się w następny weekend, nie bedzie mnie ale za jakieś 2-3 tyg. prawdopodobnie pojedziemy;)i zdjecia tez dorobie ile sie da...

Mam takie pytanie jeszcze...Myślałam o zakupie jakiejś ilości karmy i zastanawiam się czy jeśli kupie taka marketowa to byłoby ok?Ja wiem, że to syf ale zawsze jedzenie a nie wiem co one tam jedzą na co dzień żeby nie zaszkodzic i wogóle...jakieś sugestie?:razz: Nasz budżet nie jest zbyt duży niestety ale przy odrobinie pomysłowości da się zrobić wiele.

Czy przydadzą się kocyki, obróżki? [B]Negri [/B]jak bedziesz to może podpytaj co by się przydało żebyśmy się z tą pomoca wpasowali w rzeczywiste potrzeby:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='losiczka']
Czy przydadzą się kocyki, obróżki? [B]Negri [/B]jak bedziesz to może podpytaj co by się przydało żebyśmy się z tą pomoca wpasowali w rzeczywiste potrzeby:p[/quote]

Kocyki - nie jestem pewna, ale może się przydadzą, bo mają nowe szczeniaki (ktoś przywiązał do drzewa w lesie:-(:angryy:) choć pewnie lepsza jest słoma.

Obróżki to mówię w ciemno, że przydadzą się na pewno.

Co do karmy - zapytam

Dziękujemy Łosiczko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że nie przeczytałam całego wątku ...:oops: Widzę na pierwszej stronie trójłapka i kilka starszych psiutów.Kto tu rządzi ... - może przenieście trójłapka do wątku trójłapków i te drugie do staruszków
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/trzylapki-z-dogo-do-adopcji-w-schronach-bez-szans-na-adopcje-pomozmy-109775/[/URL]


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/nowa-strona-o-adopcjach-starszych-psow-prosze-dodawac-psy-reklamowac-127014/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrioszka2']Przepraszam, że nie przeczytałam całego wątku ...:oops: Widzę na pierwszej stronie trójłapka i kilka starszych psiutów.Kto tu rządzi ... - może przenieście trójłapka do wątku trójłapków i te drugie do staruszków
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/trzylapki-z-dogo-do-adopcji-w-schronach-bez-szans-na-adopcje-pomozmy-109775/[/URL]


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/nowa-strona-o-adopcjach-starszych-psow-prosze-dodawac-psy-reklamowac-127014/[/URL][/quote]

nie rządzę ale dodam ;)

Dzięki

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem z Wołomina to bardzo blisko Klembowa tyle , że bez auta mam dość pokręcony dojazd bo mieszkam daleko od stacji w Wołominie a w Klembowie też jest duuuży kawał do Azylu więc na taką wyprawę nie mam z kim dziecka zostawić bo to spory kawałek czasy zabierze , wcześniej miałam auto dostępne non stop to jeździłam do nich a od 3 miesięcy niezmotoryzowana bo przeważnie TZ zabiera auto i mocno czasowo ograniczona - to tyle w ramach wytłumaczenia :oops: :-( Jednak wtedy jak jeździłam to z tego co wiem też nie mieli zbyt wiele osób w ramach wolontariatu , podejrzewam że to przez miejsce gdzie znajduje sie tebn Azyl , ciężko sie tam dostać bez auta.

Postaram się podjechać w tym tygodniu i zobaczyć co sie tam dzieje i przy okazji cyknąc pare fotek .

Link to comment
Share on other sites

Niestety ale byłam zbyt późno by móc porobic fotki zwłaszcza , że mój fantastyczny aparat to w dzień robi kiepskie a już w nocy to nawet nie ma szans po za tym akurat jak była to byłą pora wybiegu dla psiaków więc nie bardzo było mi się tam kręcić . Pojechałąm wczoraj dopiero po 19 wcześniej nie miałam możliwości i króko byłam .

Psów jest zatrzęsienie , mnóstwo psiaków przybyło w miesiącach wakacyjnych lipiec/sierpień .

Obecnie jest kilka amstaffów , bernardyn , husky , bokser , pitbull red nose i mnóstwo mieszańców .


Mam kilka zdjęć , któe muszę zeskanować ale są słabej jakości więc nie wiem co z tego będzie . Dziś może uda się aby Alan tam z Azylu wysłał mi fotki na email choć kilku psów .

[B]

Poniżej kilka psów :


[U][I]wyżeł[/I][/U] [/B]jest i ma około 4 lata . Psiak był w kojcu troszkę mnie obszczekał no bo po pierwsze to juz pora dość późna i dwa , że w kojcach psy są zupełnie inne niz na wybiegu . Wyglądem jest zdecydowanie w typie wyżła , jest prawie cały brązowy z małymi dereszowatymi łatkami na pyszczku i klatce piersiowej (chyba) , dokładnie nie widziałam podjadę jeszcze dzis lub w week .Celina mówi , że jest łagodny. Znaleziony w Ząbkach .


Poniżej zdjęcie wyżła - skan

[IMG]http://images40.fotosik.pl/188/725f2e89a0d3708dmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...