Jump to content
Dogomania

Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No niestety w schronisku :-( , tylko sobie glupia zamknelam watek i teraz nie moge jej za chiny znalezc :placz::placz::placz:

Co do kotkow, to jedna ruda jest w warszawie i zostala tylko ta czarno-ruda, grzeje dupcie u nas na razie:evil_lol: ale nauczyla sie zalatwiac do kuwetki wiec jej towazystwo to czysta przyjemnasc. A za rudymi dziewczynkami sie strasznie rozbijali....
Jeszcze raz dziekuje za pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

no to super, że się udało z tą rudą kotką do W-wy:multi:

a rudego kotka - samca - już nie ma?

a ta sunia - mała Bubcia - jest w schronisku w Swarzędzu...już ją tam znalazłam:-(

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/slodkie-szczeniaczki-z-przyborowka-swarzedza-prosza-o-dt-ds-okolice-poznania-126188/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morgan:-)']Andzia i co z Bubcią?? Jak aklimatyzacja i reakcja na tatę??[/quote]


ano posiedziała troszkę w Kielcach...i pojechała w poniedziałek się uczyć do Nowego Sacza:p ona sie bedzie uczyć, dzieci się uczą....ja pojadę do nich chyba w sobotę to zdam relację;)

Link to comment
Share on other sites

wróciłam dopiero przed godziną;) U Bubci dobrze:loveu: to kochane psisko...oczywiście jeśli kogoś koffa:evil_lol::evil_lol::evil_lol: wyszalała się z heńkiem po wałach wiec myslę, ze odrobiła zaległosci z biegania:p

rodzice Macka też dojechali...kłopotów Buba-tata Macka - niet:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']cioteczko ale powiedz bo sie juz zakręciłam..ona zostaje u Ciebie czy u Twojej córci czy u rodzicow tz-ta corci?....ale to skomplikowane :evil_lol:[/quote]

hmm....w sumie można powiedzieć...że ma 3 domki - do mnie może jeździc jak nie ma Zgredzia i Tory, do rodziców Maćka - - jak moje burki są na miejscu a do N.S - jak oboje są na studiach:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

mam tylko nadzieję...że jakoś dam radę:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']hmm....w sumie można powiedzieć...że ma 3 domki - do mnie może jeździc jak nie ma Zgredzia i Tory, do rodziców Maćka - - jak moje burki są na miejscu a do N.S - jak oboje są na studiach:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

mam tylko nadzieję...że jakoś dam radę:crazyeye:[/quote]

ło matko! to sie najezdzi :evil_lol:
mam nadzieje ze sie wszystko ułoży i będzie mieszkała tam gdzie jest jej dobrze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']hmm....w sumie można powiedzieć...że ma 3 domki - do mnie może jeździc jak nie ma Zgredzia i Tory, do rodziców Maćka - - jak moje burki są na miejscu a do N.S - jak oboje są na studiach:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Szcześciara z tej Buby!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...