Jump to content
Dogomania

Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

oj tak...łona jest jenteligentna:evil_lol: ino zeby była jeszcze dobra dla obcych ludziów to juz by naprawde był psi ideał:p

nawet z moja manką na spacerach jakoś nie chcą się pożreć (w domu nie bardzo im to wychodzi jak na razie:mad:) ale trening czyni mistrza:evil_lol: - Morgan - to tak pod Astunie gdybys się na cuś skusiła:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

idz do weta .obetnei jej pazurki a przy okazji zoabczysz jak sie to robi


mozna kupic takie obcinaki ...i bardzo prosto obcina sie samemu ..............ja sie boje mjego dragonka musimy trzymać i robi to TZ ..dragon jest tchórz ...i okropnie boi sie o łapy to sposób aby go wygonic z domu na kladkę
schodową ..heheh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Hi, hi, hi, który wet ci to powiedział?[/quote]

2 wetów i ja - samouczek weta:eviltong: miałam umówioną sterylkę, pojechałam, ale zanim pojechałam pomacałam jej brzuchol - pod skóra czułam zgrubienie - na ok., 10-12 cm - pokazałam to wetom i doszliśmy do wniosku, ze to na 95% slad po jakimś zabiegu...stawialiśmy na sterylkę:razz:

mam tylko nadzieję,że w N.S mróz i śnieg będzie długo to Bubol nie będzie chciał wychodzić - nie cierpi zimna:diabloti: i dzieci dadzą sobie jakoś radę z tą cieczką:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']2 wetów i ja - samouczek weta:eviltong: miałam umówioną sterylkę, pojechałam, ale zanim pojechałam pomacałam jej brzuchol - pod skóra czułam zgrubienie - na ok., 10-12 cm - pokazałam to wetom i doszliśmy do wniosku, ze to na 95% slad po jakimś zabiegu...stawialiśmy na sterylkę:razz:
cieczką:cool3:[/quote]
Pamiętam, pamiętam. A może jak ją ktoś poczęstował śrutem, to jeszcze coś więcej dołożył "w prezencie":mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']oooo - czyżby się moje dzieci zalogowały?:evil_lol::hand:

dżizas...ale ja stara już jestem:oops:[/quote]

Andzia nie gnij pały ok?? :mad: Dzieci w naszych czasach doroślej wyglądają. Przeciez ten chłopczyk na zdjęciu to taki trochę starszy niż z podstawówki przecież :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...