Jump to content
Dogomania

Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='andzia69']co za zboczki tu powchodziły!:mad: głodnemu to zawsze chleb na myśli :diabloti::evil_lol::evil_lol:

sio !!!!:eviltong:

Jedna Alicja myśli normalnie!:p[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol: uffff chociaż raz ja nie podpadłam ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img510.imageshack.us/img510/1633/p1020134ll2.jpg[/IMG]



[IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4789/p1020225sn0.jpg[/IMG]



[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8552/p1020304ke2.jpg[/IMG]

Embrion - ulubiona pozycja snu

[IMG]http://img514.imageshack.us/img514/9463/p1020404fg6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol: uffff chociaż raz ja nie podpadłam ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

Ala Ty się nie podlizuj tylko przyznaj, że też tak sobie po cichu myślałaś:cool3:
Przecież sama się mnie kiedyś pytałaś, do czego Andzia tym lansem 69 zmierza, bo dogomanów to tu przecież ze świecą można szukać. A potem się jeszcze pytałaś, czy się Andzi aby to forum z czaterią nie pomyliło :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morgan:-)']Ala Ty się nie podlizuj tylko przyznaj, że też tak sobie po cichu myślałaś:cool3:
Przecież sama się mnie kiedyś pytałaś, do czego Andzia tym lansem 69 zmierza, bo dogomanów to tu przecież ze świecą można szukać. A potem się jeszcze pytałaś, czy się Andzi aby to forum z czaterią nie pomyliło :diabloti:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: a wiesz ze nie pamiętam :razz::razz:...ale ja stara już jestem :grins: i bardzo spokojna :roll:;):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote=M&M's;11703979]na stałe! my jej nie chcemy oddać a ona z pewnością nie chce nowego domu;p[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool2: tak trzymać ;)[/B][/COLOR][/FONT].......




[RIGHT][FONT=Arial][SIZE=1]ktoś mnie zamorduje :roll::evil_lol:[/SIZE][/FONT]
[/RIGHT]

Link to comment
Share on other sites

[quote=M&M's;11704399]mama tylko tak mowi ale zanim buba pojechala do krosna to zdecydowala ze jeżeli sie nie uda to więcej domu nie szuka bo nie będzie psa stresować (jej mąż też tak stwierdził:lol:)... no i poza tym ostatnio ktoś dzwonił po bube a ona powiedziała ze juz nieaktualne także - nie zabije... :razz: bo buba zostaje i mama nie ma nic do powiedzenia:eviltong:[/quote]

:cool2: ........ :B-fly::B-fly::B-fly:

Link to comment
Share on other sites

mama tylko tak mowi ale zanim buba pojechala do krosna to zdecydowala ze jeżeli sie nie uda to więcej domu nie szuka bo nie będzie psa stresować (jej mąż też tak stwierdził:lol:)... no i poza tym ostatnio ktoś dzwonił po bube a ona powiedziała ze juz nieaktualne także - nie zabije... :razz: bo buba zostaje i mama nie ma nic do powiedzenia:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote=M&M's;11704399]mama tylko tak mowi ale zanim buba pojechala do krosna to zdecydowala ze jeżeli sie nie uda to więcej domu nie szuka bo nie będzie psa stresować (jej mąż też tak stwierdził:lol:)... no i poza tym ostatnio ktoś dzwonił po bube a ona powiedziała ze juz nieaktualne także - nie zabije... :razz: bo buba zostaje i mama nie ma nic do powiedzenia:eviltong:[/quote]

:mad::mad::mad: jak to nie ma nic do powiedzenia - a kto utrzymuje Bubę?

a mąż to nie wie, że tak stwierdził:diabloti: on tylko powiedział, ze nie wolno psu wody robić z mózgu:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morgan:-)']No właśnie Andzia?? Dałabyś radę być tą wredną babą bez człowieczeństwa, zasad i kultury?? :evil_lol:[/quote]

oj...na razie nikt fajny się nie zgłosił i pewnie nie zgłosi:eviltong:

ale jak dziecka będą chciały wyjechac to której ciotce mają Bubę podrzucic?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']oj...na razie nikt fajny się nie zgłosił i pewnie nie zgłosi:eviltong:

ale jak dziecka będą chciały wyjechac to której ciotce mają Bubę podrzucic?:diabloti:[/quote]

Jak to do której?? Najlepsza ciotka jaką znam mieszka w Kielcach i ma nicka hmmm.... :hmmmm: tak jakoś zaczynał się na "A" i kończył perwersyjną pozycją sexualną :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...