Jump to content
Dogomania

Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!


andzia69

Recommended Posts

Sunia koczuje w okolicy Jaskini Raj od ok. 2 miesiecy - włóczy się razem z tamtymi psami (był juz tu taki wątek tych porzuconych jakiś czas temu 2 szorstkowłosych psów z tej okolicy). Ona ma krótką sierśc...nie wiem co będzie jak dostanie cieczkę, czy jak nie znajdzie domu i spadnie śnieg....Jest dokarmiana przez jednego pana, który gdzieś tam w okolicy pracuje i stąd jej zdjęcia:

[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/9869/dscf0022rg8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img76.imageshack.us/img76/734/dscf0021gy6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/3399/dscf0026bt5.jpg[/IMG]

sunia ma ok. 2-3 lat:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pan powiedział, ze ona jest duża raczej...więc chyba większa od asta(choć pojęcie wielkości moze byc względne dla róznych ludzi)

Mag.da - wrzuć ja na 1 stronkę wątku kieleckiego....

powiem wam, że mam dość:-(:-(:-(:-( chyba przetanę odbierać telefony i zagladać na dogo:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Jest sliczna .[/quote]

ano śliczna...tylko co z nią zrobić:-( ja jak wrócę do domu - do Kielc (gdzieś po 20.10) mogę załatwić jej sterylkę, zapłacić, przetrzymać po sterylce te parę dni...tylko co potem? mam ją do lasu odwieźć?:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

nie wiem co powiedzieć .....
na zdjęciach piękna sunieczka o bardzo smutnych oczętach :-(
[U]andzia pisze sterylka i co dalej[/U] ? ...... fakt co dalej ?????:placz:
wyć się chce i nie można poradzić sobie z emocjami ... te smutne oczy to dzieło człowieka ... smutek za miłość i oddanie
i wstydzę się że jestem człowiekiem, bo te wszystkie psie nieszczęścia to dzieło człowieka, dla którego to tylko pies i to przez małe "p"
jedyne co mogę zaproponować to że jak Szakalek znajdzie domek to kasiorka może iść na nią ... ale póki co czarna rozpacz :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']to pan, który gdzies w okolicy pracuje i zauwazył tą sunię...no i ją dokarmia

Co do imienia....może jakieś propozycje? może Buba - bo ona taka...duża:cool3:[/quote]

A może Zula ? Sąsiedzi mają bokserkę o tym imieniu. :lol:

Jest prześliczna. Zróbcie jej plakaty to wydrukuję.
Jak myślicie - czy warto powiesić w Toruniu w sklepie ZOO, czy to za daleko ?

Link to comment
Share on other sites

jak zwykle u nas w województwie - nikt żadnego psiaka nie szuka:placz: od wczoraj wiemy o kolejnym rasowym psie porzuconym znowu w podkieleckiej wsi - złoty spaniel, , onka teraz w ciaży koczująca w tej samej wsi co spanielek od roku!!!! u nas to zagłębie głabów umiejących się tylko pozbyc swojego psa - a jak już o opiekę nad tym porzuconym, biednym psem - to nikt się nie kwapi - tylko telefony do nas i zgłaszanie tych psów - a my co mamy z nimi zrobic? skad brac kasę na hotele, sterylki, szczepienia? gdzie umieszczać te psy skoro w 250000 miescie działa na rzecz psów PARĘ osób???? no gdzie:placz::placz::placz::placz::placz:

mam ochotę pieprznać to wszystko i byc tak jak inni ludzie - obojętni na wszystko co sie dookoła dzieje, bluzgajacy na prawo i lewo jesli ktoś ma psa - nie daj boshe tak jak ja 3 psy w wieżowcu - co ja się nasłucham to moje...nie mam siły, Erka też już nie ma siły....i to jest najgorsze:-(

Saphira...jeśli tylko to cos ma dać...dac jej szansę...to pewnie - transport sie będzie kombinować...a moze jak w przypadku naszego staruszka znajdzie sie ktoś taki jak jego pancia i sam przyjedzie po sunię....ech:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...