Jump to content
Dogomania

Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!


andzia69

Recommended Posts

[quote name='Morgan:-)']Andzia jak córcia??[/quote]

Dzisiaj ją odebrałam...ma lezec w domu...4 doby minęły to po co mają ją dłuzej trzymac... Nic bardziej niepokojącego nie zaobserwowano....o ile wstrząśnienie mózgu, liczne krwiaki, potłuczenia, bolace wszystko jest mniej niepokojące...szczęście w nieszczęściu, ze tylko tyle.....gdyby jechał szybciej...to pewnie nie byłoby co zbierać - i tak do niej dochodzi jakoś cieżko co się stało, codziennie coś sobie przypomina... najgorsze to to, że nikogo to nie obeszło, zostawili dziecko same sobie - a to, ze ona się pozbierała i poszła, bo była w szoku - pewnie kierowcy to pasowało - nie dosć, ze darł się na nią, to zamiast wsadzic dziecko w samochód i pojechać do najblizszej przychodni, pogotowia to poszedł ogladać co mu sie uszkodziło w samochodzie...a ona w tym czasie poszła....a jakby zemdlała po drodze i nikt by tego nie zauważył? nie wiem co by sie wtedy stało...:-( ech....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='ANETTTA'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/5332.html"]andzia69[/URL] kochana zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla córci .......



to co ona ze szkoły wracała i wpadła pod auto ....Boże jak to sie stało

wielka buzka dla WAS i zdrowia ....[/quote]


Dzięki:loveu:

Ona szła na przystanek, jechała na angielski, to było na przejściu dla pieszych - ale bez świateł...

Link to comment
Share on other sites

Andzia zycze szybkiego powrotu do zdrowia dla córki!!!

Z ta sunią z sochaczewa niestety nie pomoge. Przykro mi. Moja gorsza polowa nie zgadza sie juz na doroslego psa. Cyka sie i tyle.

Dyskutowalismy dzis o tych pierdziochach z okolic tarnowa zeby je zabrać ale jak weszlam na watek to sie okazalo ze najprawdopodobniej maja juz domki :multi:

U nas w rachube wchodzą tylko mlodziutkie piesiorki!
Chyba Gacie z Orzechowcow wezmiemy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='invictus hilaritas']matko andzia .. Niech córcia szybko wraca do zdrowia a tego ***** niech dorwa i zamkna..

Moja babcia nie przeżyła starcia z samochodem - tez była na pasach.. a dupek dostał rok w zawieszeniu na 3 lata.. To jest k****a polskie prawo..[/quote]
NIe zamkną, nie zamkną. Moją córkę też potrącił kierowca, na pasach, na zielonym świetle. Sprawę umorzono, bo nie dopatrzono się przestępstwa. Sprawca nie poniósł ŻADNEJ kary:snipersm:. A córka do dziś boi się wejść na pasy. Tu będzie podobnie, bo córcia wyszła ze szpitala po 4 dniach (pewnie powyżej 7 dni ścigaliby z urzędu).
Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia i jak najmniejszych urazów psychicznych.

Link to comment
Share on other sites

Andziu dużo zdrowia dla córki:loveu:
Miała bardzo dużo szcześcia, w tym nieszcześciu:crazyeye:
Jak można zostawić kogoś tak, i poprostu sobie pojechać:mad: Nawet nie udzielić pomocy. Jak się coś zrobi nie tak, to tak trudno zachować się po ludzku. Noż mi się w kieszeni otwiera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jin22']Andzia zycze szybkiego powrotu do zdrowia dla córki!!!

Z ta sunią z sochaczewa niestety nie pomoge. Przykro mi. Moja gorsza polowa nie zgadza sie juz na doroslego psa. Cyka sie i tyle.

Dyskutowalismy dzis o tych pierdziochach z okolic tarnowa zeby je zabrać ale jak weszlam na watek to sie okazalo ze najprawdopodobniej maja juz domki :multi:

U nas w rachube wchodzą tylko mlodziutkie piesiorki!
Chyba Gacie z Orzechowcow wezmiemy...[/quote]

Gatka :crazyeye:
Czzzzzzzymam;) kciuki za jej adopcję :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apbt_sól']Andzia zdrówka dla Coreczki zycze!!:loveu:

ps, kitajce podesłałam kumeplce a noż widelec:evil_lol:[/quote]

dzięki:loveu::loveu::loveu:

a teraz Benia - o której wcześniej pisałam - gdyby co;)

[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/3579/081005bernardynkaspodosuy8.jpg[/IMG]

może ktoś reflektuje? sunia ma ponoc ok. 1,5 roku:shake: od paru miesięcy mieszka w lesie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']cudowna!

ma wąteczek? podesle koledze co szuka jakiegos do domku :cool3:[/quote]

nie ma osobnego watku...jest u nas na ogólnym kieleckim watku - mamy za dużo psiaków, zeby zakładać kazdemu z osobna watki:-( dzisiaj dostałyśmy info o suni na opuszczonej działce z 7 maluchami:placz::placz::placz:

i zobaczcie tu:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/katowice-oddali-go-zniszczyli-psychicznie-co-z-nim-teraz-bedzie-prosze-o-cud-125214/index8.html[/url]

my się dziwimy, ze Buba ma uraz do mężczyzn...a tu zniszczyli psychicznie 4-mies. psiaka i nie mam pomysłu co z nim zrobic:placz: można się isć powiesić:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...