Jump to content
Dogomania

mimi_91

Members
 • Content Count

  546
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

5 Followers

About mimi_91

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  mielec
 1. Nie jestem w stanie Ci powiedzieć czy ma typową specjalizację z gastrologii, jednak bardzo sobie go chwalę i w typowo gastrologicznych problemach mojej suczki pomógł. Zresztą poleciła mi go osoba, która również ma psa chorego na trzustkę. Moim zdaniem jest bardzo dobrym lekarzem i warto spróbować się do niego wybrać.
 2. Odnawiamy podkarpackie spacery!

  +klik+

  zapraszamy

 3. Jak już wrócisz z wakacji to Cię trochę pomęczę i wpadnę z moją ferajną na spacer:cool3: oraz oczywiście zapraszam do mnie ;)
 4. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak trafić na ring 15 ??
 5. Tak Gaja dostała 3 zastrzyki ;)
 6. Co do spokojnego zachowania to może być spowodowane tym, że szwy ją "ciągną" i odczuwa dyskomfort przynajmniej tak było z moją suczką. Do wyciągnięcia szwów była dziwnie spokojna, a potem wszystko wróciło do normy;) Ja za sterlizację 17kg suczki płaciłam 250 zł + 100zł za badania, a potem za każdą dawkę antybiotyku i pryskanie rany takim spray'em płaciłam 10zł. w sumie 380zł. Kubraczek sama robiłam ;) Miesiąc po zabiegu prawie rany nie widać ;)
 7. http://www.dogomania.pl/threads/206252

  Cegiełki na psiaki głodujące w schronisku w Radomsku. Jedna cegiełka = jeden posiłek.

  Prosimy również o podnoszenie bazarku :) Pozdrawiam, faith35.

 8. Hej;) Co do matmy na maturze to moim zdaniem jest baardzo elementarna i trzeba się postarać żeby jej nie zdać:lol: Ja byłam pierwszym rocznikiem obowiązkowej matmy i pomimo, że byłam w humanie cała moja klasa matmę zdała i to bardzo dobrze;) Także nie martw się na zapas. Tak na prawdę to co to matma poznałam dopiero na studiach :evil_lol: Biologia jest fajna jednak bardzo niewdzięczna na maturze bo bardzo łatwo nie trafić w klucz odpowiedzi:roll: Matura nie jest taka straszna jednak dopiero po fakcie sie to dostrzega:evil_lol: A gdzie planujesz na studia iść jeśli można zapytać ??
 9. [url]http://psiarze.com/images/1244040338/1_500/104439328.jpg[/url]:loveu::loveu: rozkoszny misiek :loveu:
 10. Hejka;) [url]http://psiarze.com/images/1244040338/1_500/100816515.jpg:loveu::loveu:[/url] On jest po prostu cudowny:loveu: pozdrawiam ;)
 11. Dziękuję za odpowiedź;) Kiedy już myślałam, że jest ok zaczęly się znowu problemy:roll: W zeszły piątek Gaja była sterlizowana, po zabiegu musiała jeść gotowane i załatwiała się trochę gorzej, ale nie było biegunki. Koło czwartku zaczęły się problemy, biegunka niesamowita. Byłam pewna, że to po zmianie żywienia jednak pojechałyśmy do weta i okazało się, że Gaja ma przerost flory bakteryjnej. Cały czas ma gorączkę. Dostaje antybiotyki i Taninal. Do tego codziennie mam jej dawać Lakcid. Strasznie się to odbija na jej wadze bo już schudła. Są może jakieś sposoby aby zapobiegać temu przerostowi?? Wiadomo całkowicie się go nie da wyelminować, ale choć go ograniczyć. I jeszcze czy odpowiedniki Lakcidu w tabletkach mają tak samo dobre działanie jak ten w formie zawiesiny?? Gaja go nie chce pić choć jest słodki:roll:
 12. [quote name='Foxowa'] Nawet jak Gajcia szaleć nie będzie mogła, to wpadniemy nawet tyle żeby psy wyganiać na polach ;)[/QUOTE] Pola ładnie trawką zarosło, więc biegać im się będzie przyjemnie ;)
 13. [quote name='Foxowa']Pasuje się spotkać, bo spotykamy się od tamtego roku :lol: [/QUOTE] Tak jakoś wychodzi:roll: ale teraz do mielca przyjeżdżam 20.04 wieczorem i będę prawie 2 tygodnie, będzie długi weekend i mam nadzieję, że się uda;) O ile tylko Gaja bedzie mogła już szaleć;)
×
×
 • Create New...