Jump to content
Dogomania

Leopold został u majuski - już nigdy nie był sam... odszedł kochany.


mru

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie targałam Poldzia do weta, bardzo męczy go i stresuje podnoszenie, zjadł troche i pije wodę strzykawką, więc możemy się obejść bez kroplówki, natomiast poprawy nie ma żadnej po lekach i po kroplówkach więc szkoda go mordować, mogą to byc przerzuty w płucach lub jamie brzusznej, albo "rozwalona" wątroba, nerki i serce, w każdym z tych przypadków nie ma za bardzo jak pomóc, dostałam już dziś dla Poldka leki przeciwbólowe i znowu odżywkę RC dla rekonwalescentów, niuniuś wciąż się nie podnosi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Niestety Poldzia nie da się już uratować, nawet nie chce mi się pisać tylko płakać mi się chce...:-(:-(:-(
[B]majuska [/B]jestem jak zawsze z Tobą....[/QUOTE]

Ale jak to ??? :( To już na 100% ??? :( nic się nie da zrobić??? :( :( :(

Strasznie, strasznie mi przykro :( Majuska, mocno Cię przytulam... :glaszcze::glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Kruszynka odeszła:(......Asiu powiedz Mati, żeby się zaopiekowała swoim kumplem z tej samej niedoli...[/QUOTE]

Majuska, tak strasznie mi przykro ... :(
Dałas mu cudowne życie i do końca był Ci za to wdzięczny...
Wiem, że to nic nie pomoże, ale przynajmniej tam go już nic nie boli :( :( :(

Idę pochlipać w chusteczkę...

Trzymaj się kochana...

Link to comment
Share on other sites

"Rodzimy się,aby umrzeć":-(
Majuska!
Mocno Cię przytulam -tyle Poldusiowi dałaś,miał u Ciebie jak w niebie - pewnie się nie spodziewał,że tyle miłości go spotka na stare lata!
Smutek,żal,pęknięte serce - są silniejsze od rozumu. Poldziu,wiem,że tam już nie cierpisz,ale tak mi smutno:placz:

Link to comment
Share on other sites

bałam się zajrzeć do Poldusia...:-(
odszedł w najukochańszym domku , a nie w sadku ze staruszkami.. nie samiutki
z Wami , z Tobą majusko , najlepszą opiekunką Leosia , o jakiej można sobie zamarzyć:calus:
szlag by to !:-(:-(:-(:-(:-(:-(



"Dokąd idą psy gdy odchodzą?
No bo jeśli nie idą do nieba
To przepraszam Cię Panie Boże
Mnie tam także iść nie potrzeba.

Ja proszę na inny przystanek
Tam gdzie merda stado ogonów
Zrezygnuję z anielskich chórów
Tudzież innych nagród nieboskłonu.

W moim niebie będą miękkie sierści
Nosy, łapy, ogony i kły
W moim niebie będę znowu głaskać
Moje wszystkie pożegnane psy."

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Wam wszystkim,że tu jesteście, mam nadzieję, że Polduś czuł w naszym domu ,że jest kochany, niewiele mogliśmy dla niego zrobić przez cały ten czas jak u nas był, wcześniejsze życie dało mu mocno w kość i trudno było go uleczyć z tych wszystkich wstrętnych choróbsk , które spadły na to biedne ciałko i dziś już na prawdę się poddał, posłuszeństwa odmówił cały organizm, wiem, że teraz mu dobrze, że nie cierpi, tak bym chciała, żeby poszli dziś z Mati i z Timurem na jakąś balangę, żeby sobie pogadali, wypili za nasze zdrówko, bo oni są w pełni sił przecież teraz. Poldusiu, śmierdziuszku mój kochany, czekaj tam na pańcię, bo wiesz,że dolecę do was pewnego dnia i masz latać wtedy z tym swoim kudłatym ogonem i się uśmiechać od ucha do ucha...Mati opiekuj sie moim śmierdziuchem, bo wiesz,że to chłop jest i jak trzeba to go tam od czasu do czasu ochrzań....Bardzo będe za Toba Polduniu tęsknić i tak jak Asia pisze, Twoje tuptanie zawsze będę słyszeć:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

. Majuska wiem co czujesz :-(- tak bardzo jest mi żal najgorsze to rozstania te na zawsze - niedawno ja żegnałam maleńkiego Gucia/ braciszka Majeczki/- serce boli po dzisiejszy dzień.
Majuska trzymaj się. Ani POlduś ani Gucio już nie cierpią.

Figa22 niesamowity wiersz:-(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...