Jump to content
Dogomania

Psiak oblany cementem i szcześliwe zakończenie jego drastycznej historii


betinka24

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='betinka24']Oczywiscie ze jak pojedziemy z nim do weta to powiemy zeby go przebadal w calosci. Prawda jest tak je bardzo duzo, pochlania wszystko a jest strasznie chudy!!! No cóż nie nam to oceniac musimy poradzic sie specjalisty. Trzeba go ratowac i tyle!!![/quote]

Jeśli je bardzo dużo, to jest jakaś nadzieja. Mój pies miał szybko rosnącego guza, chudł w oczach, lekarz powiedział, że to koniec, a na usg okazało się, że to tylko ropień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miki']Jeśli je bardzo dużo, to jest jakaś nadzieja. Mój pies miał szybko rosnącego guza, chudł w oczach, lekarz powiedział, że to koniec, a na usg okazało się, że to tylko ropień.[/quote]
Napewno zrobimy wszystko zeby go uratowac, moze sie okaze ze to nic groznego i ze moze z tym guzem spokojnie zyc. Ciagle mam taka nadziej, zrobimy napewno wszystkie potrzebne badania zeby sie dowiedziec co mu jest!!!
Chlopak musi jeszcze zaznac szcescia w tym życiu!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betinka24']Napewno zrobimy wszystko zeby go uratowac, moze sie okaze ze to nic groznego i ze moze z tym guzem spokojnie zyc. Ciagle mam taka nadziej, zrobimy napewno wszystkie potrzebne badania zeby sie dowiedziec co mu jest!!!
Chlopak musi jeszcze zaznac szcescia w tym życiu!!![/quote]
mam taka nadzieje ;) mam nadzieje, ze ktos wkrotce zglosi sie po tego zabiedzonego, ale nadal pieknego psiaka :)

Link to comment
Share on other sites

Betinko, nie marudź, tylko podaj nr konta na pw.Jeśli ciotki Ci ufają, to ja też.Tę cudną kupkę psich kosteczek koniecznie trzeba zdiagnozować i leczyć! Nieśmiało zapytam, czy karma na zdjęciu na podłodze to jednorazowa sytuacja, czy norma? Przecież można tę karmę nasypać do miseczki.Może jestem przewrażliwiona, ale on i tak jest wycieńczony,chory?...

Link to comment
Share on other sites

Jaki on szkielecik:shake:. Proszę o nr konta, odrobinę się też dołożę.Koniecznie trzeba go zdiagnozować. Nie chcę krakać, ale mój pies z nowotworem prostaty też ma problemy z trzymaniem moczu i ma przerzuty właśnie do węzłów szyjnych. Trzymam kciuki aby to nie było nic z tych spraw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Betinko, nie marudź, tylko podaj nr konta na pw.Jeśli ciotki Ci ufają, to ja też.Tę cudną kupkę psich kosteczek koniecznie trzeba zdiagnozować i leczyć! Nieśmiało zapytam, czy karma na zdjęciu na podłodze to jednorazowa sytuacja, czy norma? Przecież można tę karmę nasypać do miseczki.Może jestem przewrażliwiona, ale on i tak jest wycieńczony,chory?...[/quote]
Nie nie psiak ma swoja miseczke i na wode i na jedzenie tylko akorat jedzenie w jego miseczce styglo a ja mu przywiozłam troszke suchego wiec postanowilam mu je dac!!!Moge zagwarntowac ze psiakowi nie dzieje sie krzywda i mieszka w dobrych warunkach jest mu cieplo i ma co jesc moze takze w kazdej chwili wyjsc na dwór!!!

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, jka pojedziecie juz do weta i będą znane: stan psiaka, potrzeby psiaka - to zaktualizujcie pierwszy post, zwł o bieżące potzreby. co macie, czego nie macie, ile kasy potzreba. wtedy nie będzie się latać po całym wątku. myslę, że jak już będzie wiadomo, na czym stoimy, co psowi jest potzrebne, ruszą bazarki itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']dziewczyny, jka pojedziecie juz do weta i będą znane: stan psiaka, potrzeby psiaka - to zaktualizujcie pierwszy post, zwł o bieżące potzreby. co macie, czego nie macie, ile kasy potzreba. wtedy nie będzie się latać po całym wątku. myslę, że jak już będzie wiadomo, na czym stoimy, co psowi jest potzrebne, ruszą bazarki itd.[/quote]
Napewno po wizycie u weterynarza napiszemy o wszystkim co sie dowiedzialysmy i co mu bedzie jeszcze potrzeba,bede o wszystkim informowala!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']dziewczyny, jka pojedziecie juz do weta i będą znane: stan psiaka, potrzeby psiaka - to zaktualizujcie pierwszy post, zwł o bieżące potzreby. co macie, czego nie macie, ile kasy potzreba. wtedy nie będzie się latać po całym wątku. myslę, że jak już będzie wiadomo, na czym stoimy, co psowi jest potzrebne, ruszą bazarki itd.[/quote]

Ja też czekam na raport jakie są jego potrzeby.
Wpomogę ile będę mogła.
Acha i podeślę link do wątku pewnej ONkolubnej osobie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...