Jump to content
Dogomania

Hassan ostatnia ofiara Schroniska dla zwierząt w Żyrardowie??


Hanah

Recommended Posts

Spodziewała się wiele ze strony urzędu ale nie okłamywania tak bezczelenie opini publicznej.
zapewniam Was, że to wyjaśni sąd, chocby sąd cywilny.... Przesadzili po raz kolejny. Sami sobie brudzą. I to uprowadzenie... faktycznie za zgodą kierowniczki, pies włożony nam do samochodu przez pracownika który na dodatek podpisuje nam oświadczenie, ze wydaje nam psa.
Sprawa się toczy, niewiele można napisac bo niewiele na razie wiemy. Niedługo policja zakończy prace i wtedy będzie coś więcej. Czekamy równiez na sekcje zwłok, trwa to bardzo długo, kości się jeszcze nie rozłożyły.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panie Prezydencie miasta Zyrardowa stracil pan resztki honoru gdyby go Panw ogóle miał. Na nic sie zdaja Pana tłumaczenie , fakty wyssane z palca, nie wierzymy wżadne Pana słowo. Sławetne Zyrardowsskie schronisko jest nam znane nie od dzisiaj. Pracownicy, ktorzy nie nadajs sie do tej pracy z kierowniczką na czele,brud, brak opieki weterynaryjnej,/ ewnetulana utanazja / brak izolatek , tonieliczne zalety tego przybytku. Proszę do nas nie pisać i się nie tlumaczyć, bo to staje sie śmieszne.Obrońcy Praw Zwierzat. Warmia i Mazury.> Sekretariat Prezydenta/ Urząd Miasta Żyrardowa> [URL="http://www.zyrardow.pl/"]http://www.zyrardow.pl[/URL]> tel. 046 855 37 82> fax. 046 858 15 11> -----Original Message-----> From: [EMAIL="%[email protected]"][email protected][/EMAIL] [mailto:[EMAIL="%[email protected]"][email protected][/EMAIL]] > Sent: Monday, September 22, 2008 10:23 PM> To: [EMAIL="%[email protected]"][email protected][/EMAIL]> Subject: Skandal> > > Panie prezydencie miasta Zyrardowa ! jestesmy zbulwersowani> okrucieństwem> i bezdusznoscia pracownikow podleglej Panu instytucji, mianowicie> Schroniska> dla Zwierząt. O tym , że dzieje sie tam żle wiemy od dawna, jednak nic> Pan> nie zrobil aby temu zapobiec. Mamy nadzieje , że winni ci bezposrednii> pośredni bedą ukarani. Najwyższy czas aby w schronisku dla zwierzat> wreszcie> zaczeli pracowac uczciwi, kochajacy > zwierzęta ludzie a nie bezduszni urzędnicy.> > > > > > > > Barbara> B. Z.-prezes Warm. Maz. Stow. Obroncow> Praw Zwierzat> > ----------------------------------------------------------------------> Doladuj w promocji telefon! > Sprawdz >> [url=http://link.interia.pl/f1f18]Do


Dostalam, odpisalam !

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkGreen][B]agata[/B][COLOR=DarkSlateGray], ale sprawa się toczy tak? a poza tym wygląda to tak, że um próbuje urabiać opinię publiczną moderując wypowiedzi na forach czy publikując artykuły w prasie typu powyższych cytatów - ale co do sprawy to macie, tak jak piszesz, [/COLOR][/COLOR][COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkSlateGray]potwierdzenie wydania psa i policja zna fakty? czyli można się spodziewać, że prawda wypłynie? czy idealistą jestem?
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

oczywiście dysponujemy oświadczeniem pracownika który wydawał psa. Policja zapewne go przesłucha/przesłuchała. Prezydent w rozmowie z nami, Arką, Emir określił to jednak: ale to tylko zwykły pracownik.
Rozumiem więc, że przyszłościowo zapraszam każdego kto chce adoptowac psa do [B]p[/B]rezydenta gdyż pracownicy są niekompetetni do wydawania ze schronu zwierząt.

Jestem idealistą, działam dla idei i wierzę w wymiar sprawiedliwości. Prawda jest prawdą i nic jej nie ukryje.
Ja postaram się aby "rewelacje" UM, targowiska i schroniska zostały im przez wymiar sprawiedliwości wynagrodzone. Jest sąd karny, cywilny, najwyższy.... Dowody są dla mnie jasne, zeznania bezstronych świadków, rozmowy telefoniczne, zdjęcia, opinie wet itp.
Wiem też, że z Władzami rozmawiałam pod koniec sierpnia a z wet schroniskowym ładne kilka miesięcy wcześniej, a nie jak twierdzi UM we wrześniu o Hassanie (udowodnienie pewnych rzeczy nie jest zbyt skomplikowane).


ps. śmieszy mnie sytuacja w której UM skorzystało z pierwszego postu tego tematu (np. o potrzebie całodobowej opieki nad psem itp.)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkSlateGray]czyli po prostu nie przejmować się po prostu biciem piany... to też zresztą pokazuje, że nie maja argumentów... przy pewnym poziomie determinacji po prostu nie da się zamieść wszystkiego pod dywan... trzymam kciuki żebyś ją miała. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkSlateGray]tyle, że druga strona bynajmniej do błędów się nie poczuwa i zamierza to wyjaśnić w sadzie - no to się opinia publiczna może zdziwić ... "jak to - przecież pan prezydent coś innego pisał na forum?" ... i dobrze, ba, nawet lepiej... kolejna plama na wizerunku[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

W zwiázku z wybitnym leczeniem jakiemu wedlug Pana Prezydenta Zyrardowa zostal poddany Hassan proponujemy by gdy jemu samemu (patrz G. Oblákowskiemu) przydarzy sié (nie daj Bóg) polamac w kilku miejscach szczéké jako leczenie zastosowal lek przeciwbólowy Ibuprom (odpowiednia sila jak Tolfia dla psa) oraz antybiotyku który jest stosownay przy tak powaznej chorobie jak np. grypa (mniej wiécej do ludzkich chorób o takie sile nadaje siê antybiotyk który dostal ten pies) i oczywiœcie co naistotniejsze zywil siê suchá karmá. Zyczé powodzenia

Link to comment
Share on other sites

mimiś mogłabys zamieścic tutaj ten wykasowany post z forum zyrardow24h.pl

napisałaś w tej sprawie do moderatora forum?

zwrócę tylko uwagę, że użytkownikiem forum z funkcją administratora jest "Sorry" - pracownik targowiska, pod które podlega schronisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hanah']mimiś mogłabys zamieścic tutaj ten wykasowany post z forum zyrardow24h.pl

napisałaś w tej sprawie do moderatora forum?

zwrócę tylko uwagę, że użytkownikiem forum z funkcją administratora jest "Sorry" - pracownik targowiska, pod które podlega schronisko.[/quote]

-no niestety , nie skopiowałam go- wytknełam adminowi przekraczanie regulaminu forum, pisanie o bzdetach[np.wybór "kociarza roku"]i napisałam, ze opuszczam to załosne forum . [tam pisał jakiś "elton"]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']co barany. akurat to rozumiem. ja tez wysyłałam standard, który ktoś napisał, trovche zmieniając szyk zdan na poprawny.[/quote]
barany - miałam na myśli tych, którzy wysyłali maila w imieniu prezydenta a nie was :oops::oops: sorki - źle sprecyzowałam

Link to comment
Share on other sites

:angryy::angryy::angryy::angryy:

Spaliła w piecu szczeniaki
Za uśmiercenie psów ze szczególnym okrucieństwem odpowie 37-letnia mieszkanka Tomaszowa Mazowickiego (Łódzkie), która spaliła w piecu trzy szczenięta - poinformowała rzeczniczka tomaszowskiej policji Katarzyna Dutkiewicz.
Jak ustalono, w niedzielę kobieta wrzuciła trzy szczeniaki do paleniska pieca w swoim domu. Za szczeniętami do pieca wskoczyła ich matka; poparzoną wyciągnęła znajoma podejrzanej. Pies zdechł następnego dnia - prawdopodobnie w wyniku poparzeń.

Właścicielka zakopała martwą sukę w przydomowym ogródku. Powiadomieni o tym przez anonimową osobę policjanci odkopali psa. 37-latka usłyszała zarzuty dotyczące uśmiercenia zwierząt ze szczególnym okrucieństwem. Grozi jej za to do 2 lat pozbawienia wolności.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...