Jump to content
Dogomania

Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA


emilia2280

Recommended Posts

[quote name='elik']Czyli Pan uważa, że wszystkie obietnice wobec pracowników zostały spełnione ?
Jeśli to nie tajemnica, a myślę, że nie, prosze powiedzieć któremu pracownikowi i ile wypłaciło PiSdZ.[/quote]


W rozliczeniu bedzie ujęta kwota na wynagrodzenia. Co do obietnic - mysle ze tak, prosze podac, te ktore nie zostaly spelnione?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Aga i Eto']skoro tylko przypominasz to czekamy też rozliczenia z Niemiec.

[COLOR=#000000]Konto bylo podawane Pogotowia i jesli organizacje braly do siebie psy, z innych organizacji, to prowadzily zbiorke na konkretne psy, ktore sa pod ich opieką.[/COLOR][/quote]

Beda takze rozliczenia osób, które zbierały na psy w Niemczech.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PiSdZ']Na razie nie jest. Miała być w na poczatku października ale lekarz, który przejał nad nią opiekę na razie podał jej zastrzyk a powiedziła, że bedzie ją ciąć na wiosnę, bo musi się tam najpierw zaklimatyzoawać. [B][COLOR=blue]Ale jesteśmy w stałym kontakcie z dyrekcja placówki i na wiosnę dopilnujemy aby była wystarylizowana[/COLOR][/B][/quote]
Jest to bardzo wskazane, ponieważ placówka w jakiej przebywa teraz ta sunia nie jest w stanie upilnować jej w razie cieczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia&sasza']Hej, jak już psy wyjadą z Krężela możecie osobiście zglanować i zagryźć Grzegorza, Emir, Arkę, Psiego Anioła i mnie na dokładkę - jeśli chcecie.
[B]Mamy tydzień i 48 psów! Może na razie na tym się skupmy, dobrzy ludzie? Co Wy na to?[/B][/quote]


Popieram zofia&sasza w 100 proc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Jest to bardzo wskazane, ponieważ placówka w jakiej przebywa teraz ta sunia nie jest w stanie upilnować jej w razie cieczki.[/quote]


masz racje, adopcja była z nakazem sterylizacji, i na pewno to zrobia a my tego doplnujemy. Jest tam bardzo rozsądny dyrektor i mamy z nim stałuy kontakt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Aga i Eto"']nie rozumiem czemu mój post został skasowany.[/quote]
[B][COLOR=green]Zacytowałam wczesniej punkt regulaminu.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Jakiekolwiek pytania na temat moderacji skłąda sie na pw. Tym razem post zostawiam, następne będą usuwane w całości[/COLOR][/B]

[B][COLOR=green]To pytanie[/COLOR][/B]

[quote]to kiedy pan ma czas , przeciez to trzeba do pracy chodzic[/quote]

[B][COLOR=green]nie dotyczy Krężla, zaśmieca tylko temat.[/COLOR][/B]


[quote name='"andzia69"']a ja tylko przypomnę, że na tym wątku do końca poprzedniego tygodnia miało pojawić się rozliczenie [/quote]

[B][COLOR=green]Miało być, ja obiecałam zamknać watek, ale w momencie kiedy pojawił sie PiSdZ obiecał mi na pw, że pojawi sie rozliczenie w następnym tygodniu, tażke cierpliwie czekamy.[/COLOR][/B]


[quote name='"zofia&sasza"']Mamy tydzień i 48 psów! Może na razie na tym się skupmy, dobrzy ludzie? Co Wy na to? [/quote]

[B][COLOR=green]Dokładnie tak, nie szkoda wam czasu na kłótnie?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Zajmijcie sie konkretami, niepotrzebne posty i tak będa usuwane.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia&sasza'][B]Tu był apel a teraz jest:[/B]
[B][COLOR=red]DZIĘKI!!! :loveu: [/COLOR][/B]
[SIZE=7][B][SIZE=7][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]No i dorzucam drugą stówę, coby jednej smutno nie było, takiej samotniutkej [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][/quote]
A ja bardzo proszę o zapukanie, zakołatanie nawet, gdy już będzie to na etapie realizacji. Ja dość często mam zapaści w przebywaniu na dogo więc mogę przegapić ten moment.
Walić do skutku. Wszelkie metody, byle skuteczne, dopuszczam :evil_lol:

[quote name='zofia&sasza']Oj, Elik, nie wiem, czy wiesz na co się decydujesz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Masz do czynienia z wieloletnim pracownikiem prasy brukowej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Możesz mi dać jakiś kontakt na pw?[/quote]
Sie robi :lol:
Ale numer, posty poprzeskakiwały - odpowiedż przed zapytaniem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Oj, Elik, nie wiem, czy wiesz na co się decydujesz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Masz do czynienia z wieloletnim pracownikiem prasy brukowej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Możesz mi dać jakiś kontakt na pw?

Bachnach Ty nie obrażaj mojego bluesmobilu :evil_lol: On jest sprawniejszy niż niejedna limuzyna :evil_lol: I nie czuję się w żaden sposób pokrzywdzona, że tam jeżdżę od czasu do czasu. Tam są piękne okolice...

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co to jest , ale nie mogé wkleic danych kontaktowych do organizatorów akcji w pierwszym poscie.

Czy ktos wie dlaczego po nacisniéciu "zapisz zmiany" kasuje mi caly dolny kawalek:

[FONT=Arial][SIZE=3][U][B]Organizatorzy akcji:[/B][/U][/SIZE][/FONT]



[SIZE=3][FONT=Arial][B]Pogotowie i Straż dla Zwierząt[/B] (miejsce zbiórki darów)[/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial][SIZE=3]Plac Pocztowy 4/6[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]64-980 Trzcianka[/SIZE][/FONT]


<FONT face=Arial><FONT size=3>Tel.:

EDIT: W tym poscie tez mi zezarlo- od momentu jak podajé telefony, moze cos nie tak z formatem? Próbowalam dobrych kilka razy, przepisywalam, przekopiowywalam i kasuje sié w tym samym miejscu :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PiSdZ']Wszystkie nie, inne organizacje tez robily aukcje czy zbierały pieniadze na swoje konto, ja przedstawie nasze rozliczenia - wpływy na nasze konto i wydatki.[/quote]


Fundacja EMIR nie zbierała pieniędzy poza akcją, nasze rozliczenia są w ramach rozliczeń Grzegorza, oprócz tego finansowaliśmy akcję z własnych środków, a z tego nie będziemy się rozliczać - podamy ogólną kwotę, którą wydatkowaliśmy ze środków własnych fundacji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia&sasza'][B]Tu był apel a teraz jest:

[SIZE=7][COLOR=Red][SIZE=2]
[COLOR=Black]No i dorzucam drugą stówę, coby jednej smutno nie było, takiej samotniutkiej[/COLOR] :evil_lol:[/SIZE]
[SIZE=2]

[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/B][/quote][B][SIZE=7][COLOR=Red][SIZE=2]

dorzucam trzecią stówkę![/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Nie wiem co to jest , ale nie mogé wkleic danych kontaktowych do organizatorów akcji w pierwszym poscie.

Czy ktos wie dlaczego po nacisniéciu "zapisz zmiany" kasuje mi caly dolny kawalek:
[/quote]

Pewnie to co ci kasuje, jest po jakimś linku. Dogo teraz nie przyjmuje linków ( chyba że się link troszkę przerobi i dogo "oszuka").

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkSlateGray]hmmm chyba przyjnuje - ale wybiórczo /ale nie wiem na jakich zasadach/, z godzinkę temu wstawilem w jednym poscie link do [URL="http://www.rumbo.forall.pl"]galerii paros[/URL],drugi - do zdjęć psów pozostałych w krężelu na [/COLOR][URL="http://www.krezel.ovh.org/"]http://www.krezel.ovh.org[/URL][COLOR=DarkSlateGray] i trzeci - do galerii na stronie "emir" i tylko trzeci link został przycięty ... kie licho?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Te linki do galerii psów krężlowskich powinny działać.[/SIZE]


[LIST]
[*][URL="http://tiny.pl/sc4b"]Schronisko dla bezdomnych ps�w - Fundacja Emir - 25 km na po�udnie od Warszawy

[/URL]
[*] Galeria kilknij>> [URL="http://tiny.pl/sc4b"][SIZE=3][COLOR=red][B]Psy z Krężela i Maciejowic[/B][/COLOR][/SIZE][/URL]
[/LIST]

:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[B]Podsumowując - deklaracje wyglądają tak:
1. Elik - 100 PLN
2. Zofia&Sasza - 100 PLN
3. Kahoona - 100 PLN
4. Emilia - 1100 PLN
5. mtf Zalesie - 100 PLN
6. PiSDZ - 500 PLN
[COLOR=Red]RAZEM - 2000 PLN[/COLOR]
Wynika z tego, że mamy kasę na miesiąc[/B] :multi:

PO POŁUDNIU BĘDĘ DZWONIĆ DO PAWŁA I PRZEKONYWAĆ, ŻEBY JESZCZE ZOSTAŁ TROCHĘ.

A ja ponownie proszę o odłożenie kłótni i obrzucania się błotem do czasu aż wszystkie psy wyjadą z Krężela. Czy my jesteśmy dorośli, czy może powinniśmy nabyć wiaderka i łopatki i udać się do najbliższej piaskownicy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']...Z mojego ostatniego bazarku i kilku sprzedazy "spod lady" uzbieralam 1100zl, mozna je wykorzystac na co potrzeba teraz najbardziej, moze byc i pracownik, jesli sié znajdzie.[/quote]
O qrna, zuełnie zapomniałam, że cuś tam wylicytowałam :oops:
Lece zobaczyć co i do ebanku wpłacić.
Sorki, to przeca na te krężelowe psiaki.
Edit
Załatwione - należność 10 zł, wpłaciłam 50 zł. Po potrąceniu opłaty pocztowej reszta dla psików.

Link to comment
Share on other sites

Na stronie [URL="http://rumbo.forall.pl/index.html"][B]galeria paros[/B][/URL] wkleiłam fotki Zofii i apel o domki :-(

[SIZE="3"][B][COLOR="Purple"]Proponuję aby kopiować ten tekst+kilka ładnych fotek psiaków z wątku Zosi+link do tej galerii i wklejać na różne fora, wszędzie gdzie kto może [/COLOR][/B][/SIZE]
:modla::modla::modla::modla:

Ja też będę wklejać i zrobię apel na allegro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...