Jump to content
Dogomania

Stoję Sam Pod Bramą Tęczowego Mostu-już nie sam, znalazł serce człowieka i dom.


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mru']co u Dolarka? :)[/quote]

Z tego co Anda wczoraj mi mówiła to wszystko spokojnie tzn bez zmian. Jedzonko specjalne dla seniorków zjada.
Dolarek najchętniej przebywa na dworku, bo ma więcej powietrza. Jak tylko trochę posiedzi w domku to zaraz prosi o wypuszczenie i tam układa się w pięknej budzie i spokojnie zasypia.

Link to comment
Share on other sites

Poznałam dzisiaj osobiście Dolarka, a właściwie po nowemu Dyzia. Jest bardzo chudzieńki, ma biedne łapeczki, ale to takie kochane, spragnione dotyku ludziej ręki stworzonko. Jego oczy są takie ufne i wierne, że aż za serce chwyta, skąd pies po takim smutnym życiu ma jeszcze takie pokłady wiary.
Dyziek był u wetki, która powiedziała, że jest już bardzo wiekowy, ale jego wyniki badań nie są najgorsze. Jego kłopoty z oddychaniem są wynikiem zadawnionej choroby płuc. Dostał leki i tak jak mowi Anda już widzi różnicę w oddychaniu.
Anda ma kłopoty techniczne, ale postara się też coś napisać. Ma zrobione zdjęcia,ale nie może ich zgrać, więc pewnie ja to zrobię, ale dopiero pewnie w niedzielę. Wcześniej nie dam rady :oops:
Dyziek dostał porcję pieszczot i powoli podreptał po swoim podwórku. Psy Andy są super i nie zaczepiają Dyzia.
Dobrze, że chociaż na starość zaświeciło Dyziowi słonko :lol: :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Wczoraj widziałam Dyzia. Wędrował sobie po ogródku i wyglądał na całkiem zadowolonego :lol:[/quote]

Tak, bo Dyzio lubi wędrować na tych swioch króciutkich, powyginanych łapkach ale potem jak padnie to pół dnia przespi....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie jestem n aszkoleniu - pracuje :) i dorwalam sie do neta !!!
Beka ma zdjecia dziadunia !!!
wszystko jest oki - oprocz ego ze walcze z sikaniem w nocy w domku nawet mi sie dwie noce udalo wystawic dziadunia na siku bez kaluzy na parkiecie
Maly wedlug weta przeszedl zapalenie pluc i utworzyly sie zrosty nie do wyleczeni astad en oddeech
dostaje antybiotyk
w przyszlym tygodniu badani ekrwi kontrolne czy leukocyty spadly
cd nastapi bo musze do roboty !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...