Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No i tak ma byc :lol: Gajka ma spokojnie Dorke podgryzać, ganiać, zaganiać i robic wszystko co pies robic powinien :wink:

Dorce nic nie bedzie, Gajka jej krzywdy nie zrobi :lol: a panny nauczą sie cos o sobie :lol:

No wiem, wiem. :oops:

Z dnia na dzień jest coraz lepiej jeśli chodzi o kontakty między-psie więc myslę, że będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze zdjęcia Dorki :D

Czesanie to niezła zabawa :lol: można się zająć łapaniem szczotki :lol:

dora046.jpg

Buziaki dla cioci Piki :D

dora047.jpg

Ciocia Szantinka tuli do snu :wink:

dora048.jpg

"Jestem sobe netoperek" :lol:

dora049.jpg

Dwie ciotki rozpieszczają mi psa :wink: :lol:

dora050.jpg

Dzień dobry :D Jestem Dora i mam 9 tygodni :D

dora051.jpg

Link to comment
Share on other sites

KAsiu, a duża ona Ci wyrosnie?? 8)
A któż to wie :wink:
jak ja tak porownuje do Gajki, to mnie sie wydaje , ze ona cosik kolo wzrostu moejgo cielęcia bedzie :D
ło matko... :o :lol: a miał być mały piesek :lol:
a łapeczki to ma chyba niczego sobie, nie?
To znaczy strasznie dużych nie ma... tyle tylko, że te stawy (kolanowe szczególnie) są cały czas takie duże... Ale już jest lepiej :) Pani doktór dziś obmacała, wyściskała tam gdzie trzeba i wiemy, że stawy już Dorki nie bolą. :)

I dziękujemy wszystkim za miłe słowa :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oj ... dawno mnie tu nie było.

Donoszę smutne (zaległe) wieści. :( Dorka ma złamana łapę.

Stało się to ponad tydzień temu. Bawiła się z Gają i prawdopodobnie źle postawiła łapkę. Pisk był niemiłosierny... :cry:

Po prześwietleniu okazało się, że pęknięta jest kość piszczelowa. Tak, jakby ktoś na kości rysę narysował... tak wyszło na zdjęciu. Na szczęście druga kość idącą rówlolegle do piszczelowej - strzałkowa jest w porządku.

Noga Dorki została zapakowała w "łupkę" i porządnie zabandażowana. W najbliższą środę miną dwa tygodnie od pęknięcia... a tu trzeba jeszcze wytrzymać następne cztery. Jest ciężko. :( Trzeba bardzo uważać na obtarcia, odpażenia.

Niestety... kostki Dorki są słabe. A spowodowane jest to dużym odwapnieniem, nad czym usilnie pracujemy (Dora dostaje batalię leków).

Zaraz po wstawieniu nogi w "łupkę"

dora052.jpg

A to najnowsze zdjęcia (dzięki uprzejmości Szantiny i jej cyfrówki). :)

dora053.jpg

dora054.jpg

dora055.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nooo biedactwo kochane. PIKA albo Szantina pisały już o łapce złamanej gdzieś - to bardzo przykre.

Aczkolwiek jak zobaczyłam czwarte zdjęcie to umarłam - jak bosko na nim wygląda, jak mały menel :wink:

No i jak urosła - chyba nie będzie zniej mały piesek tylko raczej z tych większych, co??

Buziaczki dla Dorci :angel:

Link to comment
Share on other sites

Aczkolwiek jak zobaczyłam czwarte zdjęcie to umarłam - jak bosko na nim wygląda, jak mały menel :wink:
:lol:
No i jak urosła - chyba nie będzie zniej mały piesek tylko raczej z tych większych, co??
A którz to wie? :wink: Cały czas rośnie jak na drożdżach :o :lol:
Buziaczki dla Dorci :angel:
Dziękujemy... przekażemy :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...