Jump to content
Dogomania

Rambo osobisty jamnik Isadory... i osobista jamniczka Isadory - Ruda Fergie


Isadora7

Recommended Posts

O Jesoo, jakie PIĘKNOŚCI !!!!

I jak tu skomentować taaaką cudowną sesję?!

Bez komentarza - tylko pozazdrościć tych Waszych spotkań...

 

6 czerwca następne pakuj się i przybywaj :)

 

Rambo, musiales mic ciezki dzien na tym jamniczym spotkaniu: tyle lasencji! A niektore pewnie w obstawie...

Hopka zatroskana

 

Ona mnie nie zabiera na spotkania bo sie czepia tej mojej padaczki, że nie wie jak będzie jak zareaguje. Rambo epileptyk

 

 

wieeeedziałam. Ale Ty powinnaś sie kiedyś z Ovką wybrać

Link to comment
Share on other sites

Dorotko, cudna sesjathumbup.gif   w każdym zdjęciu ,widać Twoją wielką miłość do jamników!  nawet się nie zastanawiam  wink.gif czy każdy jamnik jest taki piękny.. czy to, Ty tak je potrafisz przedstawić! uwielbiam Twoje zdjęcia!wub.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Isadora, w jakim programie robisz znak wodny na zdjęciach? Próbowałam w FastStone, ale niestety to nie na moją głowę. Czarna magia

 

Sam znak jest zrobiony w illustratorze. Z tego przygotowałam plik na tl przezroczystym zapisany w .png w wymiarze jaki wstawiam na foty. Foty szykuję zawsze  aby miały po dłuższym boku 800 pikseli, znak wodny 80 px. Wrzucam w folder i robie przetwarzanie wsadowe w IrfanView. Oczywiście tam jest możliwośc ustawinie odleglości od marginesu i miejsca na zdjęciu znaku. Również można ustawić przezroczystość.

W Irfanie jest tez opcja taka ze  jedną konwersją możesz wykonać  ustawienie wielkości foty i od razu znak wodny.

Link to comment
Share on other sites

Cześć, miło Was widzieć :)

O&G

 

Dorota mówiła ze macie sie spotkać to może i my sie umówimy. Rambo podrywacz.

 

Rambo, Ty jednak jesteś klasa gość! Twoje laseczki powinny uważać na Ciebie ;)

 

Hopka, bardzo zainteresowana

 

 

Ciiiii żeby nie wlazly, moze sie umówimy? Rambo Don Żuan.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dorotko, cudna sesjathumbup.gif   w każdym zdjęciu ,widać Twoją wielką miłość do jamników!  nawet się nie zastanawiam  wink.gif czy każdy jamnik jest taki piękny.. czy to, Ty tak je potrafisz przedstawić! uwielbiam Twoje zdjęcia!wub.gif

Owszem-każdy jamnik jest taki piękny.Trochę czasu zajęło mi by dojść do tego wniosku.I już wiem-zawsze w moim sercu będzie miejsce dla jamnika :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...