Jump to content
Dogomania

Rambo osobisty jamnik Isadory... i osobista jamniczka Isadory - Ruda Fergie


Isadora7

Recommended Posts

Mój telefon i tak w sumie jest publiczny. Oczywiście że możesz podać. Tylko jeżeli to jest Pani o której myślę to będzie ciężko się dogadać. Chyba ze ja ktoś nauczy poruszania się po necie. Wydzwaniała do mnie Pani i nie byłam w stanie, a raczej Ona nie była w stanie pojąc różnicy między zakładką do adopcji a adoptowane. Mamy jednego a właściwie dwa czarne podpalane. Mój numer i tak jest na stronie 507 735 732

 

Tak coś mi się wydaje, że to ta sama Pani - jakoś nie wydawała się biegła w kwestiach komputerowo-internetowych.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ratunku, zobaczcie co Ona mi założyła. Obciach, wiocha i wstyd na dzielni. No dobrz obsikałam tamte majty ale czy od razu trzeba było pieluchę. Ja tylko mam ten czas co wiecie mogę mieć swetaśne szczeniaczki a Ona mi tu pieluchy. Gdzie tu można skarżyć się na DT? Wściekła Roma,

 

11109568_10204026868688236_3108236928092

Link to comment
Share on other sites

Roma, a ciachnąć tego i tamtego nie da się? wtedy żadne majty nie będą potrzebne...

 

No się da, tylko ja mam 13 lat, i jeżeli to jakiś kardiomonitoring czy jakos tam, no i kasy brak

 

 

Roma, skarżyć się można prawie wszędzie (ponoć konstytucyjnie zagwarantovane)  ....

a w niechcianych gaciach ?  i Ty i my zostaniemy ....

 

Ovo znająca się na polityce wszelakiej  i ginekologii ;)

 

A Ty, Rambo, nie fikaj, ok ?

 

No tak  chyba masz rację że w tych gaciach i tak zostaniemy.
 

Link to comment
Share on other sites

Romcia, no ja nie wiem... taka piękna dziewczyna, a tu jakieś pieluchy zakładają, ech.... ;)

No ale cóż, takie my, kobitki mamy życie - co jakiś czas pieluchę trza założyć ;) , hihihi

Tak, że spokojnie - skończy się i będzie spokój, do... następnego razu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...