Jump to content
Dogomania

gojka

Members
 • Content Count

  1284
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

gojka last won the day on April 18 2017

gojka had the most liked content!

Community Reputation

187 Excellent

About gojka

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Interests
  narciarstwo,żeglowanie,literatura rosyjska
 • Occupation
  belfer

Recent Profile Visitors

4460 profile views
 1. Nie do końca masz rację. Mieszaniec jest wynikiem skrzyżowania dwóch odrębnych ras.Kundel to potomek psów nieokreślonego pochodzenia.Łączy je tylko tyle,że są psami nierasowymi.
 2. Jaja sobie robisz z tym złotym deszczem?? :)
 3. Zona wystawia psa do ogrodu? I skąd niby ma pies wiedzieć czego od niego się wymaga,skoro zona z powrotem wchodzi do domu? To i pies też chce wejść.Pies nie nauczy się tak,ze będzie wystawiany przed dom.Tak jak pisze Istar-z psem trzeba wychodzic poza posesję.Pies pozna zapachy,wyczuje gdzie się ostatnio wysikał inny pies i też to zrobi.Podobnie z kupą.Chodźcie dopóki nie zrobi kupy-zwłaszcza wieczorem,to nie będziesz miał niespodzianek w domu. Moja suczka do roku załatwiała się w domu.Oczywiście nie codziennie, ale wpadki były.
 4. Na fejsie są grupy gdzie umieszczasz info o zaginionym psie.Umieszczaj ogłoszenia na sklepach,przystankach,stacjach paliw.Chodź po domach i pytaj.Zgłoś może też SM w tej większej miejscowości.Proponuję dać info,że przewidujesz nagrodę dla znalazcy-i najlepiej napisz ile.Z doświadczenia wiem,że wiecej osób się zainteresuje.
 5. Może pomyśl o sterylce.Przecież nie raz i nie dwa twoja psina będzie miała kontakt z suczką mamy.U mnie były trze sterylizowane suczki w domu.Nie było problemu,mimo,że dwie nie przepadały za sobą.Za każdym razem uprzedzałam spinę i nie dawałam powodów do niej. Kiedy ostatnia moja suczka została wysterylizowana-po pól roku spiny odeszły w zapomnienie,ba,nawet kiedysiejsze agresorki spały na jednym kocyku :)
 6. Najlepiej usiądźcie na podłodze,spójrzcie sobie w oczy i szczerze porozmawiajcie.Przedstaw swoje wymagania,ona przestawi swoje i zweryfikujecie.
 7. U miesięcznego dziecka NIE DA SIĘ stwierdzić alergii.Potrafisz podać nazwisko lekarza,który coś takiego zasugerował? Moja córka lat 13 astmatyk i alergik w ostatnich testach wyszło jej 8 plusów na psa.I psa mamy,dbamy o to by nie siedział w pokoju córki i nie lizał jej po twarzy.Córka myje ręce po kontakcie z psiakiem i tak,z psami żyjemy odkąd się urodziła.
 8. Oczywiście,że podpisuję się. Ale sukcesu nie wróżę. List został napisany 12 godzin temu.Widzicie jakąś zmianę? To jest po prostu forum wymarłych nicków.
 9. Obecny pies nazywa się Pauza Całonutowa z Kropką.Jest jamnikiem a rzeczona pauza to najdłużej trwająca pauza w muzyce. Jesteśmy muzyczną rodziną i psy zazwyczaj noszą muzyczne imiona.
 10. A może jakies muzyczne imiona? Na przykład Pauza (moja sucz się tak nazywa:pełne imię to Pauza Całonutowa z Kropką:) Tosca,Fuga,Toccata,Suita,Kantata,Fermata,Ligatura.Intrada
 11. Tylko wybrane modele.Dlatego trzeba wiedzieć co wybrać.
 12. Trzeba było wziąć dorosłego psa. To tak jakby od niemowlaka wymagać by sobie sam pieluchy zmieniał. Niestety potrwa to jeszcze do pół roku.
 13. Ej,a na co liczyłaś zakładając tu temat? Że siądziesz z pieskiem przed kompem a ktoś stąd przeprowadzi seans hipnotyzerski adin,dwa tri i uzdrowi psa z lęku separacyjnego?
 14. To ta behawiorystka ze schroniska, ok której pisałaś? No cóz,wydaje mi się,że darmowa porada tak właśnie wygląda:zastosowałaś się do jej porad ale to i tak nic nie daje.Niestety,moim zdaniem trzeba by zainwestować do dobrego behawiorystę,który ZOBACZY jak wygląda miejsce psa w domu,zobaczy jego zachowanie na żywo,wyjdziecie na chwilę i poobserwuje na kamerce co pies robi,wrócicie i konkretnie będziecie rozmawiać na temat tego co wyeliminować,co spróbować wprowadzić,jakich rzeczy pozbyć się z domu,jakie pochować,jak zabezpieczyć psa i mieszkanie.Takie porady na odległość to jak diagnozowanie ch
 15. OluJoy-a czy rozważyłaś rzuconą tu propozycję by zaprosić behawiorystę do domu?
×
×
 • Create New...