Jump to content
Dogomania

Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)


lavinia

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tosia2']Uważam, ze z wielu względów każdy dom stały dla psa z domu tymczasowego powinien zostać przemaglowany i zaakceptowany przez Lavinię lub Maupę4, choćby z tak prozaicznego powodu jak fakt, że nie każda osoba ma doświadczenie w adopcjach i z całym szacunkiem pomimo najlepszych chęci nie jest w stanie dostrzec pewnych istotnych rzeczy, a skoro pomagamy psom to warto robić to od początku do końca... Taka praktyczna uwaga...[/quote]

dlatego w mojej roboczej umowie zawarłam:
2. Jeśli z jakiegokolwiek powodu zrezygnuję z [FONT=Times New Roman]opieki nad[/FONT] ps[FONT=Times New Roman]em[/FONT], odwiozę go do osoby wydającej lub zapewnię opiekę nowego, troskliwego i odpowiedzialnego opiekuna [FONT=Times New Roman]uzgodniając[/FONT] t[FONT=Times New Roman]o z[/FONT] osobę wydającą.Z nowym opiekunem zostanie sporządzona umowa adopcyjn[FONT=Times New Roman]a lub umowa z domem tymczasowym. [/FONT]Osoba wydająca ma prawo do skontrolowania nowych warunków.
[FONT=Times New Roman]9[/FONT]. Pies nie zostanie [FONT=Times New Roman]wydany do adopcji bez zgody wydającego. Z przyszłym domem zostanie sporządzona umowa adopcyjna zakceptowana przez wydającego.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']napisz do Bianki ona odchowuje małe kociaki. Zgadzam się z Tosią2[/quote]
dzięki wielkie,bo się martwiłam bardzo,pomasuję wacikiem dupki.

Viris-czyli mogę powiedziec Duni ,że ją odwiedzi buldożkowa ciotka?:multi:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jaką macie praktykę, ale u nas w fundacji jest taki system, że podpisujemy umowy warynkowe pod rygorem odebrania psa w przypadku suczek niestetrylizowanych-wiadomo-szczeniaki.

Zawsze jest to jakąś gwarancją, że osoba adoptująca sobie do serca weźmie ten obowiązek.

Gdy sunia kończy rok, po pierwszej cieczce zostaje wysterylizowany i dopiero podpisana zostaje umowa właściwa....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='netti1']dzięki wielkie,bo się martwiłam bardzo,pomasuję wacikiem dupki.

Viris-czyli mogę powiedziec Duni ,że ją odwiedzi buldożkowa ciotka?:multi:[/quote]
No jeśli dziewczyny mi wyznaczą taką trasę jaką ja opisałam to tak :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Viris ma rację, trzeba uaktualnić jeszcze miejscowości/ miasta[/B], narazie mamy 1 we Wrocławiu u Xmartix. Dziewczyny zerknijcie w rozpiskę i w kolejnych postach podajcie mi proszę swoje miasta, dopiszę.
Watek zaiwania jak szalony, coś mogę przegapić. Zaczynam więc korektę od tego postu.

[B]Gameta [/B]- w razie potrzeby nawet 2 szczeniaczki, DT wakacyjny

[B]Gacusiowa[/B] - 1 szczeniaczek: „(…) chętnie dam DT, a może nawet DS jednej dziewczynce" - jaki wobec tego, nie wiem, czy DS, czy DT

[B]Dorcia44[/B] - brak podania ilości, dotyczy DT

[B]Agata-air[/B] - w razie konieczności nawet 4 szczeniaczki DT(oczywiście bez przegięcia ilością)

[B]Demi [/B]- 2 szczeniaczki DT

[B]Xmartix[/B] - 1 szczeniaczek od 12.07 DT [B]Wrocław[/B]

[B]Netti1[/B] -1 szczeniaczek DT

[B]Auraa[/B] - 1 szczeniaczek DT

[B]Jenis [/B]- w razie potrzeby 4 szczeniaczki DT [B]Pniewy (ale równie dobrze możliwość odbioru w Poznaniu)[/B]

[B]Viris[/B] - 2 szczeniaczki DS

[B]Betbet[/B] - 1 szczeniaczek DT [B]Świnoujście[/B]

[B]Jagienka42[/B] - DT, jak to określiła Jagienka w PW każdą ilość, byle suczki i nie muszą to być buldożki, jeśli oczywiście uda się wyciągnąć i inne szczeniaki [B]Kraków tel.604 349 001[/B]

Link to comment
Share on other sites

Świnoujście. moze ktos jedzie na wczasy trzeba poszukać. gdyby było to jakoś przejazdem to moge dac swietne miejsce na rozbicie namiotu i zostawienie samochodu na 1 noc, grill do korzystania, ognisko, toallety w dzien darmowo pozwolę korzystać ze wszystkich atrakcji obiektu.

Link to comment
Share on other sites

Żyrardów :)
ale ja jade po psinki z ciotkami więc pewnie już jutro jakos je do mnie dostarczymy :)
możecie mi już zazdrościc: zobaczę 12 pięknych szczeniąt i będę z nimi obcowała przez kilka godziny (ciekawe ile razy mnie obsiusiaja:evil_lol:)
i teraz mi współczujecie: zobacze tego chu.. i nic mu nie będę mogła zrobić.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny dziękuję za mobilizację na wątku :-)

dopiero wróciłam do domu i zaraz idę spac, bo rano jeszcze chcę wszystko dokładnie podsumowac i sprawdzić.

Jedziemy we trzy - Maupa, Agata i ja, a tu na wątku dowodzić będzie Viris i ona też będzie miała bieżące informacje

napiszę jeszcze rano, przed wyjazdem

Link to comment
Share on other sites

ok - jestem

plan wyglada następująco - jedziemy - na miejscu ustalimy co i jak - bierzemy co się da - wracamy

I teraz - wracamy do Warszawy, prawdopodobnie póżnym popołudniem. musimy wstąpić na Kosiarzy do lecznicy ( chociaz nie na 100% ), bo tam dzis po południu będą sterylizowane Panda i Biedronka. ten punkt jest jeszcze niejasny, zobaczymy jak się wszystko potoczy.

I co dalej ? osoby z Warszawy, które oferowały DT mogą od razu zabrać szczeniorka. Agata zabierze swoje. Czy ktoś, kto nie mieszka bardzo daleko może również przyjechać dziś ? Pozostałe DT, te które są daleko od Warszawy będą musiały poczekać do czwartku - piątku - wtedy zorganizujemy transport.

jeśli ktoś z Warszawy może dziś na noc wziąc kilka szczeniaków, to też proszę o zgłoszenie się - najlepiej do Viris, bo my w ciągu dnia nie zawsze będziemy dostępne pod telefonem. Viris dobrze by było, gdyby ludzie mieli Twój nr tel, tak na wszelki wypadek.

Wychodzę z domu o 8:50. Jeśłi chcecie o coś zapytać, albo coś wyjaśnić, to proszę teraz :-)

Link to comment
Share on other sites

Mój telefon - 608339230 - zgłaszać się awaryjne DT w Warszawce!!!



Co do jedzenia to niestety ale warto by było dawać to co dostawały tam, żeby nie było jakiś sensacji.
Ja niestety nie mam już karmy dla szczeniorów żeby porozdawać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...