Jump to content
Dogomania

Bura z Krzyczek - prosi o deklaracje na hotel. Bura za TM.


Krysiam

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z tego co mi wiadomo: sunia zrobiła postępy w socjalizacji, nadal jest jednak dość lękliwa. Niestety KrysiaM, która udzieliła jej schronienia, nie ma czasu aby z sunią pracować. Oznacza to : spędzać dużo czasu, gadać, próbować głaskać....Inaczej Burka nie ma cienia szans na adopcję....

Po prostu trzeba ją przekonać, ze czlowiek to nie zawsze morderca. Zakładamy, ze na jej oczach wymordowano wszystkie dzieci, być moze próbowała ich bronić, za co za pewne zdrowo oberwała....

Dziewczyna potrzebuje także sterylizacji ( to dość pilne!) oraz szczepień.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krysiam']sunia jest w Nowinach, gmina leoncin, kursuje nawet autobus z Warszawy (dw. gdański) i z Nowego Dworu.
Zainteresowanym moge wysłać mapke jak dojechać.
Ja bywam tam tylko w sob/niedz. i to nie w każdą. :shake:[/quote]

jEŚLI JECHAŁA BYS TAM W NIEDZIELĘ 29 MARCA, BARDZO CHĘTNIE UMÓWIŁA BYM SIĘ Z tOBĄ GDZIEŚ w Wawie i pojechała razem, bo nigdy tam nie byłam, a znając mój wewnętrzny GPS to wyląduję w Krakowie ;)

Obecnie jestem w trakcie szukania stałej pracy, więc póki co mam troche czasu, muszę jednak realnie ocenić czas dojazdu i koszty biletów na PKS :shake:

Link to comment
Share on other sites

do domu na działce zwykle jeżdze z Warszawy w sobote rano a wracam w niedziele wieczorem.
Spod Dworca Gdańskiego jeździ tam autobus, trasa od pętli przy Dworcu do pętli w Nowinach.
Na pw podam swoj numer telefonu i mapke dojazdową, kto chce.
A to Burcia wczoraj:
[IMG]http://images46.fotosik.pl/94/af7c72cb86668b81med.jpg[/IMG]

Czasem odwiedza ja kolega:

[img]http://images40.fotosik.pl/90/d569dee81245cb42med.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...