Jump to content
Dogomania

Weterynarze godni polecenia


agamblu

Recommended Posts

[quote name='Flaire']annaszustakiewicz, poszukaj na forum używając wyszukiwarki, bo pomimo że nie mam psa chorego na serce, pamiętam co najmniej trzech warszawskich kardiologów polecanych na forum - Garncarz (żona okulisty Garncarza), Kurski (ojciec stomatologa Kurskiego), Niziołek. Linki do Niziołka i do kliniki Elwet, w której przyjmuje Kurski są nawet w topiku Linkownia.

Ludziki, próbujcie opcji Szukaj zanim piszecie nowy post, bardzo proszę...[/quote]
bardzo dziekuję za informacje i przepraszam, ale dzwoniła do mnie zdenerowana hodowczyni i zalezało mi na czasie, więc postanowiłam działać na dwa fronty,na pisałam post i szukałam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='annaszustakiewicz']bardzo dziekuję za informacje i przepraszam, ale dzwoniła do mnie zdenerowana hodowczyni i zalezało mi na czasie, więc postanowiłam działać na dwa fronty,na pisałam post i szukałam[/quote]No widzisz, ale gdybyś zaczęła od linkowni, to zaoszczędziłabyś czasu, jak się okazuje :wink: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='annaszustakiewicz']bardzo dziekuję za informacje i przepraszam, ale dzwoniła do mnie zdenerowana hodowczyni i zalezało mi na czasie, więc postanowiłam działać na dwa fronty,na pisałam post i szukałam[/quote]No widzisz, ale gdybyś zaczęła od linkowni, to zaoszczędziłabyś czasu, jak się okazuje :wink: .[/quote]
tak ale niespecjalnie potrafię sie w tym poruszać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annaszustakiewicz']tak ale niespecjalnie potrafię sie w tym poruszać[/quote]Pozwól więc, że pomogę. Otwórz stronę Weterynaria. Na górze strony jest przyklejony topik "Linki do stron o tematach weterynaryjnych". Otwórz ten topik. W pierwszym poscie znajdziesz link do Elwetu, gdzie przyjmuje dr Kurski (nie ma tam zapisu, że w tej klinice jest kardiolog - ten fakt musiałabyś znaleźć za pomocą wyszukiwarki). O kilka postów niżej znajdziesz post agi_ostaszewskiej, z linkiem gabinetu dra Niziołka - tu napisane jest, że to kardiolog. Proste?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka-Małek'][quote name='jaskółka']witam :)
jeśli chodzi o tarnowskiego weterynarza to ja polecam dr Jacka Jakubka :D
dobry fachowiec ;)[/quote]

Trafiłam w końcu z moimi psiurami do dr Jakubka i jak na razie jestem zadowowolona :) Jesteśmy w trakcie leczenia, więc na razie nie wychwalam :lol:[/quote]

no bardzo sie cieszę, że jesteś zadowolona :)
ja u dr Jakubka leczyłam moje 2 poprzednie psiaki i bardzo go sobie chwaliłam :)
teraz z Filunią chodzę do innego weta, ale zastanawiam sie nad powrotem do dr Jakubka :D:D

Link to comment
Share on other sites

W Elwecie polecam dr.Jerzego Lecznara.Polecam rowniez mala lecznice na ul.Koszykowej(na wprost hali koszyki)A w niej dr.Adama Przeora i Sławomira Trzcińskiego.Jesli macie jakies drobne sprawy typu szczepienia,zapalenia uszu itp to z czystym sumieniem polecam Koszykowa.Ale z bardziej powaznymi sprawami to sie jeszcze tam nie zglaszalam wiec nie wiem jakie maja warunki.Wiem na pewno ze przeprowadzaja operacje,sterylizacje itp wiec mysle ze mozna im zaufac.

Link to comment
Share on other sites

Łódź:

kiedys tu polecalem lecznice "Sowa" ... W tej chwili tez to robie ;) Zaszczepic i poglaskac psa mozna tam pojechac - TO akurat zrobia swietnie ... i tanio.

Poznalismy tez dwie inne lecznice:

"Pod koniem" - imho - dobrze wyposazona lecznica , wzglednie dobrzy rzemieslnicy, nie zaszkodzili jeszcze naszym psow, kilka razy korzystalismy "interwencyjnie" i bylo OK.

Lecznica na Chocianowickiej 20a - prywatna lecznica w sumie juz "na wsi" ;) (w zasadzie poza granicami miasta) - podejrzewam, ze wet opatrzy konia, przyjmie porod krowy itp :wink: Zaimponowal mi doswiadczeniem - tak na oko 30to letnim :roll: Niestety lecznica (wyposazenie) ma rowniez zblizony staż :oops: Podejscie do pacjenta i wystraszonych pierwsza w zyciu wizyta u weta wlascicieli bardzo dobre.

Pozdrawiam,
Mateusz.

P.S.
Kolejne poznane przez nas lecznice:

"Lancet" - dobre wyposazenie, weci MYSLA, ogolnie polecam !!
"Pies czyli Kot" - bardzo fajna nowa lecznica na Wyszynskiego, dobre i "swieze" podejscie do tego co robia, niestety (dla nas) tylko do 19tej, tu z pewnoscia psu nie zaszkodza, najprawdopodobniej wylecza, a w ciezkich przypadkach potrafia sami skonsultowac pacjenta chocby we wrocku (dysplazja) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaskółka'][quote name='Agnieszka-Małek'][quote name='jaskółka']witam :)
jeśli chodzi o tarnowskiego weterynarza to ja polecam dr Jacka Jakubka :D
dobry fachowiec ;)[/quote]

Trafiłam w końcu z moimi psiurami do dr Jakubka i jak na razie jestem zadowowolona :) Jesteśmy w trakcie leczenia, więc na razie nie wychwalam :lol:[/quote]

no bardzo sie cieszę, że jesteś zadowolona :)
ja u dr Jakubka leczyłam moje 2 poprzednie psiaki i bardzo go sobie chwaliłam :)
teraz z Filunią chodzę do innego weta, ale zastanawiam sie nad powrotem do dr Jakubka :D:D[/quote]

No już mogę wychwalać :D Psiaki już praktycznie zdrowe. Czeka nas jeszcze usuwanie kamienia nazębnego :)

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję weta, który przyjeżdżałby do domu, moja stara Gapa w każdym gabinecie dostaje aż drgawek ze stresu; nie chcę już jej narażać na takie atrakcje, dlatego poszukuję, niestety dość pilnie - serducho i problemy z nietrzymaniem moczu.

Link to comment
Share on other sites

Natalia, wiele lecznic, łącznie z moją, oferuję wizyty domowe.

Moja to Elwet, Al. Niepodległości 24/30, 843-23-46.

Poza tym sa również weci, którzy to robią bez zaplecza lecznicy, ale jakoś nie jestem do usług w ten sposób oferowanych przekonana. Może ktoś inny potrafi taką osobe polecić, bo byłoby to niewątpliwie tańsza opcja (no bo taki wet nie ma kosztów związanych z utrzymaniem lecznicy).

Link to comment
Share on other sites

Popieram Mateusza jeśli chodzi o Łódź... Sowa jest doskonałą lecznicą. Wspaniałe podejście do psa, trafna diagnostyka i skuteczne leczenie... Do tego (co daje obraz lekarzy tam pracujących) to jedyna lecznica w mieście (wg. policji, która czasami ma problem ze znalezionym rannym psem), która bezpłatnie udziela pomocy psom bezpańskim o każdej porze dnia i nocy. (ostatnio, gdy znaleziono przy śmietniku pobitego rotka - wyglądało na uderzenia tępą częścią siekiery, policja obdzwoniła jakieś 90% całodobowych lecznic i każdy odsyłał dalej... jedynie lekarz w sowie kazał go natychmiast przywieźć... Niestety zanim dyżurny trafił na tę lecznicę policjanci, którzy go znaleźli odwieźli go już do lekarza w schronisku... gdzie niestety został uśpiony z powodu braku sprzętu do operacji, która była konieczna)

Link to comment
Share on other sites

Mojego pieska też odratowali... Na drzwiach jest informacja, że w nocy stawka wzrasta o 50%... aby to ominąć (ponieważ ich program komputerowy automatycznie nalicza stawkę) płaciliśmy za usługi, które czasami trzeba było wykonać po 21 (kroplówki, rtg...) następnego dnia, co było propozycją lekarzy.

Link to comment
Share on other sites

LECZNICA DLA ZWIERZĄT dr. JACKA SZULCA ,
Zgierz k/Łodzi ul.Kościuszki 22, tel. (042) 716-24-47; (042) 715-28-98, [url]www.lecznica.org.pl[/url]
W lecznicy świetny sprzęt , szpital, sklep, a przede wszystkim genialny lekarz - specjalista chorób psów i kotów.
Lecznica wyróżniona tytułem "Leczę z sercem".

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dr Garncarz wymieniony na 1 stronie rzeczywiscie jest super i ma bardzo dobre podejscie do psow- prawdziwy profesjonalista- to samo moge powiedziec o dr. Sierakowskim (str2) tez go odwiedzalam z moja sunia i rowniez jest bardzo dobry

Lekarze ogolni ktorych polecam z calego serduszka to:

Jacek Bany
- potrafi pomoc i bardzo kocha zwierzatka, doswiadczony lekarz i dosc tani
ul. Ogrodowa 2 (wjazd od ul. Wysockiego) [b]Legionowo[/b]
tel (0-22) 774-0-477


Małgorzata Charzyńska- Wróbel
bardzo mila, super podejscie do psow (moja sunia machajac ogonem wchodzi do jej leczincy) i ma bardzo konkurencyjne ceny
[b]Legionowo[/b] osiedle Sobieskiego rondo Zwycięstwa (za apteka)
tel. 498- 97- 34 lub 0-501-043-430

to tyle :]

Link to comment
Share on other sites

Mimo, ze mieszkam w Lomiankach ze swoimi psami i wszystkimi psami, ktore znajde (ostatnio tez kotkiem) jezdze na ZOliborz (Warszawa) do Hematowetu. Uratowali mi moja pierwsza jamniczke bo cholernym wypadku. Wrzucam info z ich strony, a osobiscie polecam pania Beate i pana Pulawskiego. Pan Pulawski ma takiego farta, ze mi wszystkie znajdki oglada:).

[i][b]WAZNE: Hematowet ma na dniach podpisac umowe z gmina Bielany na opieke nad zwierzetami bezdomnymi, bo wygrali przetarg.[/b][/i]

A to ich namiary:
HEMATOWET
Warszawa ul Krasińskiego 33a; tel. 639 80 82

Czynna codziennie w godzinach 7.00 - 23.00
Wizyty domowe przez całą dobę - tel. 0-601 325 744
Pełen zakres usług , interna , chirurgia, RTG, EKG.
Specjalizacja - transfuzjologia i choroby krwi

Lekarze weterynarii
Beata Soszyńska, Andrzej Papis, Włodzimierz Puławski

Link to comment
Share on other sites

Ale czy oni przyjadą do wypadku? Czy ktoś ma doświadczenie w takich przypadkach?

Ostatnio mam schizę :wink:, że jade samochodem z dzieckiem, 2 psami i mamy wypadek. Ja z dzieckiem jadę do szpitala, a psom nie ma kto pomóc. Wiem, że to głupie, ale jakoś mnie to prześladuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ludek: przestań bo ściągniesz złą karmę :wink:
Z tego co wiem, to Całodobowe Pogotowie jest a Wwie na Książęcej ( mają tam oplakatowany samochód więc chyba jeżdżą do wypadków także, ale nie jestem tego pewna bo nie wzywałam/ na szczęście)

A ja z prośbą:
potrzebuję namiary na OKULISTĘ oraz na [u]dobrego zaufanego weta [/u]na Południu a dokładnie w Żorach ( lub jakoś najbliżej bo jak trzeba to dziewczyna dojedzie; z tego co mi napisała to w tych Żorach jest wet, który nadaje się ,,do leczenia krów" i to ,,nie wszystkich" :x ), nie dla siebie potrzebuję ale dla koleżanki ze szczeniakiem. Pomóżcie, to PILNE 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...