Jump to content
Dogomania

Weterynarze godni polecenia


agamblu

Recommended Posts

witam

A ja polecam wszytkim lecznice w Gdańsku Oliwie przy ul. Michałowskiego 37
Dr. Sontag i Taube

Swietne dwie lekarki, z dużym doświadczeniem z rewelacyjnym podejściem do zwierząt oraz bardzo miłe.

Tu znalazłem ich stronę [url]http://www.lecznica.gda.pl[/url]

Bardzo polecam

Pozdro;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Raz się zetknęłam z tą lecznicą, ale nie lekarsko, a informacyjnie i muszę powiedzieć, że udzielono mi mnóstwa informacji na interesujący mnie temat. Pani doktor była niesłychanie miła, zrobiła na mnie niesamowicie dobre wrażenie pod względem zarówno podejścia (nie jestem stałą klientką) jak i bezinteresownego podzielenia się swoją wiedzą.

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie sprawa przyrządu do wyciągania kleszczy - w lecznicy tej zapłaciłam za przyrząd 15 zł, a kilka dni później w jednym ze sklepów z artykułami dla zwierząt zobaczyłam identyczne szczypy (różniły się tylko kolorem) za 5,50 zł...

No i jakoś tak zrobiło mi się niesmacznie...

Link to comment
Share on other sites

A ja mogę polecić Klinikę dla Zwierząt ProVet w Siemianowicach i Sosnowcu .
Pani dr Anna Kałuża świetnie radzi sobie w sprawach skórnych , dokładna , dociekliwa , naprawdę swietny fachowiec .Innych wetów nie znam ale z rozmów jakie przeprowadzałam z ludźmi w poczekalni to wielu trafiło tam w końcowej fazie poszukiwań pomocy i juz tylko tam przyjeżdżają ze zwierzątkami .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Jahu, bo ja już taka nieufna jestem 8) Jak ktos wchodzi na forum, tylko po to, żeby zachwalić jakąś instytucję, to od razu rodzi się we mnie podejrzenie, że jest z tą instytucją związany... :roll:[/quote]

Oczywiscie że jestem związany, bo gdybym nie był zadowolony z ich uslug to bym tu nie wchodził i nikomu nie polecał.

Chyba w tym nic złego żeby polecać dobrych weterynarzy 8) a że jest to mój pierwszy post to chyba też nic złego, od czegoś trzeba zacząć.

Link to comment
Share on other sites

A pewnie. I dobrze, że zacząłeś :)

Ja tylko pisałam o trzykrotnym przebiciu cenowym na szczypach do wyciągania kleszczy. Rozumiem marżę i te sprawy, ale aż tyle narzutu? Czuję się mocno naciągnięta, choć, jak mówiłam, rozmowa z panią doktor zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ja tez sie dolacze:))

warszawa:

nowotwory bezapelacyjnie dr Jagielski
dermatologia dr Dembele
okulistyka dr Garncarz
chirurgia twarda ortopedia dr Degórska
chirurgia miekka dr Katarzyna Tuszyńska
interna Karolina i Michal Lutomscy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Alicjarydzewska, mogłabyś napisać mi gdzie i w jakich godzinach przyjmuje pani dr A. Kałuża? tzn. wiem gdzie są lecznice, ale w którym mieście w jaki dzień.
Kiedyś jeżdziłam do dr. Aleksiewicza, byłam bardzo zadowolona.
Niestety Raptus nie bardzo był zadowolony, woli innych wetów, ale to może dlatego, ze tam jeżdziłam tylko z poważniejszymi problemami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kati']Alicjarydzewska, mogłabyś napisać mi gdzie i w jakich godzinach przyjmuje pani dr A. Kałuża? tzn. wiem gdzie są lecznice, ale w którym mieście w jaki dzień.
Kiedyś jeżdziłam do dr. Aleksiewicza, byłam bardzo zadowolona.
Niestety Raptus nie bardzo był zadowolony, woli innych wetów, ale to może dlatego, ze tam jeżdziłam tylko z poważniejszymi problemami.[/quote]ja jeździłam do Siemianowic .Tam dr A.Kałuża przyjmowała pn , śr, pt od 9-18 a we wtorki i czwartki od 9-11 potem była w Sosnowcu.
Malawaszka jeździ do Sosnowca więc może ona wie dokładniej .
Poza tym ja jeszcze zawsze starałam się zadzwonić żeby upewnić się czy nie jadę tych przeszło 50 km nadaremnie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Pozwolicie kilka słów :Karolina i Michał Lutomscy{W-wa Tyszowiecka 6.leczyli moją suke z nuźycy+grzybicy są rewelacyjni ,pomijam podejście do psa(doskonałe) ich wiedza jest imponująca.Na pierwszej wizycie zaznaczyli źe,jeźeli w ciągu tygodnia nie będzie widać poprawy(a stan suki był cięźki}to:jak nie drzwiami to oknem wepchniemy się do doktora Kourou Dembele bo on jest najlepszy w Polsce z dermatologii.Na szczęście poradzili sobie sami dlatego wychwalam ich pod niebiosy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronika']jeźeli w ciągu tygodnia nie będzie widać poprawy(a stan suki był cięźki}to:jak nie drzwiami to oknem wepchniemy się do doktora Kourou Dembele [/quote]Hejki, do doktora Dembele nie trzeba się wpychać, wystarczy się zapisać :wink: i raczej nie ma z tym problemu (przynajmniej w mojej lecznicy, gdzie przyjmuje w piątki po południu).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Kati']Alicjarydzewska, mogłabyś napisać mi gdzie i w jakich godzinach przyjmuje pani dr A. Kałuża? tzn. wiem gdzie są lecznice, ale w którym mieście w jaki dzień.
Kiedyś jeżdziłam do dr. Aleksiewicza, byłam bardzo zadowolona.
Niestety Raptus nie bardzo był zadowolony, woli innych wetów, ale to może dlatego, ze tam jeżdziłam tylko z poważniejszymi problemami.[/quote]ja jeździłam do Siemianowic .Tam dr A.Kałuża przyjmowała pn , śr, pt od 9-18 a we wtorki i czwartki od 9-11 potem była w Sosnowcu.
Malawaszka jeździ do Sosnowca więc może ona wie dokładniej .
Poza tym ja jeszcze zawsze starałam się zadzwonić żeby upewnić się czy nie jadę tych przeszło 50 km nadaremnie :wink:[/quote]
Dzięki za info. Zanim wybiorę się z psem do weta (najpierw musimy wyleczyć ucho) skontaktuje sie z Malawaszką, albo tam zadzwonie. Chociaż do Sosnowca mam niedaleo to wolę nie jechac bez potrzeby.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[b]Rzeszów:[/b]

Polecam lecznicę dla zwierząt "[b]Jamnik[/b]", ul. Bulwarowa 5,
tel. 17/ 8540500; na miejscu można wykonać szereg badań (USG, RTG i inne);

Od samgo początku mój pies jest pod opieką lek. wet. [b]Sławomira Popiołka[/b] :)
jestem bardzo zadowolona - i dziekuję za dotychczasową opiekę i pomoc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][b]Em-ka[/b], jakbys jeszcze napisała w jakim mieście jest ten Jamnik, to już by było calkiem super :lol:[/quote]asher - czaasami najtrudniej zauważyć informacje w najoczywistszym miejscu... Spójrz na post jeszcze raz, a szczególnie na jego pierwsze słowo :wink: .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Izold@']podnosze temat, poniewaz choc przeszukalam caly (dosc szybko) nie znalazlam nigdzie nazwiska dr Sterny z SGGW... jutro mamy u niego iniekcje dostawowa (nadgarstek) i troche sie martwie....[/quote]


zupelnie nie masz o co w tym przypadku :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...