Jump to content
Dogomania

Co Zjadł Wasz Pies ( Co Nie Było Jedzeniem...)


o_lusia

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kilka dni temu Magia pochłoneła ok. metr taśmy magnetofonowej (w całości). Na szczęście końcówka wystawała jej z pyska i jakoś udało mi się wszystko wyciągnąć. Chociaż jak zamkneła pysk to taśma się urywała i za kazdym razem musiałam grzebać jej w gardle.

A ostatnio największy przysmak są kwiaty topoli - takie gąsienniczki. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mój Haker bardzo dużo niszczy, pod jego zębami zginęło śmiercią tragiczna już wiele rzeczy:
-kabel zasilający do kompa
-przedłużacz
-ładowarka do telefonu
-masę płyt
-gumolit (jak był sam w domu to cały gumolit ściągną u mnie w pokoju i pociął go na małe kawałki)
-fotel
-łóżko (jakieś 2 dni temu)
-całe drzwi razem z fortuną są pogryzione i podrapane
... już więcej nie pamiętam

a jeżeli chodzi o to co zjada na dworze to:
-kamienie
-worki
-patyki
-skrzydło gołębia
-jakieś stare kości
i masę innych śmieci...

Przez to że tak wszystko je co tylko złapie do pyska strasznie często jest zatruty, ostatnio najadł się czegoś (nawet nie wiem co to było) i wymiotował mi przez 3 dni...
Aaa... i jeszcze kiedyś zjadł w domu igłę, ale na szczęście szybko ją wypluł.

Co ja mam z tym psem:shake: , dlatego muszę kupić klatke.

Link to comment
Share on other sites

Nasz 10 miesięczny szczenior jest cały czas na oku więc najczęściej nie zjada nic, bo ma szybko z paszczy wyciągnięte ;)
Ale z tego co łapał do pyska (bo teraz to już rzadko):

- namiętnie próbował wcinać gówna... najlepiej gdyby były to ludzkie gdzieś w krzakach
- kiedyś mu dżdżownice wyjęłam z pyska
- chlebek z trutką na szczuty złapał, ale na szczęście ojciec szybko mu z pyska wyciągnął.
- wnętrzności miśka - potem przy robieniu kupy biegał za ogonem, bo wyjść nie chciało ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lunatico']A pierogi to chyba jedzenie :evil_lol:

A Sara kiedyś zaczęła jeść moją skarpetkę! Na szczęście ja uratowałam (skarpetkę, nie Sarę, jakby co :lol:)[/quote]

Ojjj, u Welweta skarpetki to norma :evil_lol:
Podobnie jak trawa, którą nie wiem - można zaliczyć do jedzenia? :evil_lol: Ale z rzeczy dziwnych, zjadł kiedyś takiego gumowego delfinka do kąpieli :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

u mnie przeważnie zjadane były chusteczki higieniczne, papier toaletowy no i"wnętrze" rozerwanej pluszowej świni (zazwyczaj udawało mi się prawie wszystko powyciągać z pyska ;-) ). z pozostałych rzeczy to: mydło, worek na śmieci. któregoś razu pies pozbawił mnie połowy notatek przed samą sesją ;-). a jeden z psów z wielką pasją odrywał listwy podłogowe...trochę poobgryzane uchwyty od mebli, które są pomalowane czymś "srebrnym"- teraz są w połowie zielone ;-) no i tradycyjnie: mój pierwszy pies zjadał buty.

Link to comment
Share on other sites

Mój psiak uwielbia papier w każdej postaci, poza tym zdażyło mu się wciągnąć: gumowe zabawki, plastikowe kubeczki, drewno, bielizne, rajstopy, poduszki i koce, a ostatnio objadał sie kiszoną kapustą i ogórkami, które zakosił pod moją nieuwagę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarama']Mój psiak uwielbia papier w każdej postaci, poza tym zdażyło mu się wciągnąć: gumowe zabawki, plastikowe kubeczki, drewno, bielizne, rajstopy, poduszki i koce, a ostatnio objadał sie kiszoną kapustą i ogórkami, które zakosił pod moją nieuwagę :)[/quote]
:-osmacznego:evil_lol:
[SIZE=1]Witamy na forum[/SIZE];)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baffi2']:-osmacznego:evil_lol:
[SIZE=1]Witamy na forum[/SIZE];)[/QUOTE]

hehe Dziękujemy :) Oczywiście żeby sobie nikt nie pomyślał, że to ze mną coś nie tak jest, ja mu nie pozwalam na jedzenie takich rzeczy, ale czasami sobie sam coś wyjmie z szuflady albo jakiejś szafki pod moją nieobecność:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...