Jump to content
Dogomania

katik

Members
 • Posts

  5761
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Będzin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

katik's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

15

Reputation

 1. Super że Dorka już po operacji, zdrówka dla niej życzę. Małe szczurki piękne. Fajnie, że wstawiłaś fotki całej trójki. :)
 2. Wg informacji z fb, Oskar jest już w nowym domu :)
 3. Wstaw fotki kotów, też są fajne. Nie planujesz na razie żadnego psa?
 4. Ostatnio przy okazji robienia większych zakupów w zooligiku, chciałam poszukać jakiejś uniwersalnej szczotki. Sprzedawczyni dała mi do wypróbowania Quickshed. Bardzo mi się to spodobało, fajnie usuwa dłuższy twardy włos jak i podszerstek. Magia nie stresuje się tak jak przy tradycyjnym trymowaniu. Koty i Atos też skorzystają. Zastanawiam się tylko czy to nie tnie włosów.
 5. U mnie wszyscy chowają się po kątach jak tylko zobaczą mnie ze szczotką w ręce. :) Tylko Ruduś lubi czesanie. A Magię z uporem skubię palcami. Jej wychodzi wszystko na raz, zostaje tylko podszerstek. Trymuję ją na raty, już prawie połowa zrobiona.
 6. Magia przeważnie jest zarośnięta, bo ona nienawidzi trymowania. Jak tylko Magia wróci z wczasów (pojechała z moimi rodzicami na tydzień w góry :) ) to zabiorę się za skubanie futra. Resztę stada taż trzeba porządnie wyczesać, bo kudły fruwają po całym domu.
 7. Poszukiwanie szczurów najważniejsze :lol: Następna porcja zdjęć ze spaceru
 8. Kitka Po chwili pozowania Magia okazała znudzenie i zajęła się ciekawszymi sprawami
 9. Ulubione zajęcie Atosa - odpoczywanie Ruduś Kitka
 10. Teraz u nas zrobiło się paskudnie. Nawet nie ma gdzie na spacer wyjść, bo wszędzie błoto. Magia ma takie szelki: https://allezoo.com.pl/szelki-dla-psa/16271-TRIXIE-Miekkie-szelki-S-M-CZARNE.html
 11. Zimowa aura znika, a ja jeszcze nie wstawiłam śnieżnych fotek :)
 12. Jakie one sa cudowne. :) Dora przynajmniej nie musi się przejmować twoimi poleceniami. :)
 13. Moja kuzynka ma kilkumiesięcznego maltańczyka i bardzo często zabiera go w góry. Psiak trochę pomaszeruje, a jak się zmęczy to wchodzi do torby transporterka i odpoczywa. :)
×
×
 • Create New...