Jump to content
Dogomania

katik

Members
 • Content Count

  5,761
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About katik

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Będzin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Super że Dorka już po operacji, zdrówka dla niej życzę. Małe szczurki piękne. Fajnie, że wstawiłaś fotki całej trójki. :)
 2. katik

  Niosąca Radość !!

  Wstaw fotki kotów, też są fajne. Nie planujesz na razie żadnego psa?
 3. Magia przeważnie jest zarośnięta, bo ona nienawidzi trymowania. Jak tylko Magia wróci z wczasów (pojechała z moimi rodzicami na tydzień w góry :) ) to zabiorę się za skubanie futra. Resztę stada taż trzeba porządnie wyczesać, bo kudły fruwają po całym domu.
 4. Teraz u nas zrobiło się paskudnie. Nawet nie ma gdzie na spacer wyjść, bo wszędzie błoto. Magia ma takie szelki: https://allezoo.com.pl/szelki-dla-psa/16271-TRIXIE-Miekkie-szelki-S-M-CZARNE.html
 5. katik

  Maltańczyk w górach?

  Moja kuzynka ma kilkumiesięcznego maltańczyka i bardzo często zabiera go w góry. Psiak trochę pomaszeruje, a jak się zmęczy to wchodzi do torby transporterka i odpoczywa. :)
 6. Zbieramy deklaracje stałe i jednorazowe !

   

 7. Nie znam :) Znam te szaleństwa. Magia mając rok była w psim hotelu (domowym) i tam mieszkała z foksterierem. On niewiele starszy nie nadążał za rozbrykaną Magią. :) Moje koty czasem nie wiedzą, gdzie mają się chować, żeby Magia ich nie dopadła, bo nawet na stołach i meblach nie są bezpieczne. A przecież Magia to już starsza pani.
 8. Miniony weekend Magia i Atos spędzili w psim hotelu. Trochę się martwiłam, jak to zniosą, bo nie był to hotel domowy. Nie ma tam też typowych kojców dla psów, za to jest drewniany domek z pokojami i wspólny wybieg dla wszystkich gości hotelowych. :) W ciągu dnia razem biegają po wybiegu i tylko na noc są zamykane. Razem z Magią i Atosem były tam jeszcze 3 inne psy, więc się nie nudzili. :) Popołudniowe leżakowanie: wolną przestrzeń między rudzielcami zajmowałam ja :) Kitka w tym czasie spała w skrzyni na pościel. Tylko Ramzes wolał odpoczywać w samotności. :)
 9. katik

  Były sobie pieski dwa czyli galeria moich burków

  Fajny czarnulek. Minę ma jak niewiniątko a nie jak Demon. :)
 10. Ostatnio Magia prowadzi bujne życie towarzyskie. :) Najpierw odwiedził nas znajomy z 2 suczkami maltańczykami. Magia była zadowolona, że w końcu trafiły jej się koleżanki mniejsze od niej. Cała trójka razem biegała za piłką. Dzień później z wizytą wpadła Stasia - rottweiler. Tym razem Magia nie miała szans wygrać pogoń za piłką. Denerwowało ja to bardzo i co jakiś czas okazywała niezadowolenie skakaniem Stasi do gardła. :roll: W końcu Stasia się wkurzyła i Magii oddała. Złapała ją zębami za kark, potrzepała i rzuciła na ziemię. Magia jak tylko się uwolniła, to doskoczyła do Stasi z warczeniem, ale to był już koniec pokazu swoich sił. :twisted: Po tym starciu ucierpiała jedyna duma dzielnej Magi. :lol: Trochę posiedziała w odosobnieniu, a po chwili jakby nigdy nic wróciła do zabawy. :D Wczoraj my pojechaliśmy do znajomych, do Stasi i jej kolegi leonbergera Marleya. Magia wolała trzymać się na uboczu, a duże psy bawiły się same. Czasem jak zabawa przybierała ostrzejszy charakter, do akcji wkraczała Magia, tylko nie wiem co chciała robić - pomóc słabszemu czy go dobić. :lol:
 11. katik

  Lazy...(') i Ida...(')

  Bardzo mi przykro :( [']
 12. katik

  Żegnaj Raptusku

  Dzisiaj świętujemy 18 urodziny Raptusa :)
 13. cała banda w komplecie Atos z Kitką pochodzą z tego samego domu
 14. katik

  Dogtrekking

  My też zaczęliśmy w zeszłym roku (z Magią braliśmy udział w 2 zawodach). Uważam, że jest to świetna zabawa dla wszystkich. W tym roku mamy już kilka startów zaplanowanych. Nie wiem tylko czy mój Atos będzie się nadawał. :roll: On trochę kuleje (stary uraz), ale na spacerach bez problemu pokonuje kilkanaście kilometrów.
×