Jump to content
Dogomania

Co Zjadł Wasz Pies ( Co Nie Było Jedzeniem...)


o_lusia

Recommended Posts

Moja sunia zjadła multum chustek do nosa, opakowanie po chipsach, i jakieś nieliczne śmieci jakie znalazła na spacerze. No i jeszcze ... żaba. Żywa żaba. Choć co prawda nie wiem co z nią dalej było, ale chyba ją wypluła (choć chyba została w połowie przeżuta ..) a potem wymiotowanko i piana [img]http://manu.dogomania.pl/emot/bejzbol.gif[/img]
A tak to żywy anioł [img]http://manu.dogomania.pl/emot/diabelek.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mam psa']to chyba najśmieszniejszy wątek na dogo [/QUOTE]


:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
raczej przerażający
i świadczy o ogromnej niefrasobliwości i chyba braku świadomości jak takie "przygody" mogą się skończyć dla psa.
Ja to widzę z trochę innej strony, tej mniej "zabawnej"- nie zawsze kończy się tylko na wymiotach czy pogryzionym kablu elektrycznym i w tych "gorszych" zakończeniach juz raczej nikomu do śmiechu nie jest.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/178279-Zabawka-w-psim-brzuszku?p=13944397&viewfull=1#post13944397[/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/129911-M%C3%B3j-pies-zjad%C5%82-skarpetk%C4%99%21%21%21?p=14416404&viewfull=1#post14416404"]http:http://www.dogomania.pl/threads/129911-M%C3%B3j-pies-zjad%C5%82-skarpetk%C4%99!!!?p=14416404&viewfull=1#post14416404//www.dogomania.pl/threads/129911-M%C3%B3j-pies-zjad%C5%82-skarpetk%C4%99!!!?p=14416404&viewfull=1#post14416404[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Mój wcześniejszy przyjaciel jamnik za czasów szczenięcia uwielbiał dywany, wykładziny oraz tapety. A jak odkrył, że jak chwyci zębami tapetę i zacznie się cofać to nie dość, że tapety do zjedzenia będzie więcej to jeszcze taki fajny dźwięk powstaje :)) Mina rodziców po powrocie do domu bezcenna ;) Później zjadł żabe\ropuchę, nie wiem z mama na spacerze był (nic mu nie było, za to mamie słabo ;p) Chusteczki higieniczne itp standardy;) Przegiął pałę za to w momencie jak wygrzebał ze śmietnika tampona (chyba nie muszę dodawać, że zużytego?) i pożarł... Do końca zycia nie zapomnę mojej rozmowy telefonicznej z wetem... W trakcie moich tłumaczen z czym dzwonie był podejrzanie cicho a potem poprosił o chwilę... cisza... jakieś 15 sekund później (podczas których oczyma wyobraźni widziałam jak się turlał po podłodze)powiedział "nic mu nie będzie" kazał iść do apteki kupić olej parafinowy i obserwować moment wypróżniania... 3 dni później tampon wrócił z czeluści pokarmowych mojego Tamiego ;))

Moje obecne futro 10 miesięczny Sznaucer olbrzym Tazzman z kolei uwielbia zmywaki i druciaki do zmywania naczyń ;) drewnianymi schodami tez nie pogardzi jak równiez drewnianym regałem... przejechaną wyschniętą żabę już mu z pyska wyciągałam całkiem nieświadoma co skończyło się małym zawałem ;)) Bardzo lubi tez wyciągać mi z torebki papierosy... Największym przysmakiem są surowe ziemniaki... na raz zjadł 2 kg jak mnie nie było w domu... Zawsze jak zapomniałam je wynieść znikały w tajemniczych okolicznościach ;/ Teraz ziemniaki schowane już są na stałe :P Chusteczki higieniczne również znikają w tajemniczych okolicznościach, jak papier czy papierowe ręczniki kuchenne.
Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

papier toaletowy, 2 pary koronkowych majtek, dziś ściągnął kolejne z suszarki.. ale udało się uratować.. patyczek drewniany do szaszłyka, pieluchę dla szczeniąt, koty z kurzu, wszelkie robactwo - kilka razy próbował żabę, ale one wydzielają śluz i Lenny je wypluwa.. kawałki styropianu.. często też zanurza się w śmietniku łazienkowym po patyczki do uszu i podpaski.. niestety nauczył się go otwierać... skarpetkami, ale brudnymi, nie pogardzi.. dlatego kupiliśmy większy kosz na brudy i do tego z zamknięciem.. skipy po papierosach.. zwłaszcza te zmoczone przez deszcz.. do tej pory zachodzę w głowę jak taki mały pies dosięga do popielniczki która stoi na stole na balkonie..
pastę do zębów.. tu też nie wiem jak ściągną ją z szafki :/ jedzenie dla rybek.. liście.. kwiatki.. korzonki.. pszenice - ale to chyba tylko po to żeby wkurzyć łabędzia.. wszelakie roślinki z akwarium - teraz jak robię przecinkę pies musi być po za pokojem.. karma dla szczurów - po tym się rozchorował.. własne futro przy strzyżeniu.. moje włosy ściągnięte ze szczotki.. ogólnie czycha na mnie jak się czeszę.. wystarczy na chwilę odłożyć szczotkę.. od razu kradnie i wyjada włosy jak najszybciej potrafi..
uh.. ogólnie to go pilnujemy, ale często bierze się za coś co do głowy by nam nie przyszło..

Link to comment
Share on other sites

Czata - w okresie wczesnoszczenięcym:
1. dość duża torebka foliowa po mięsie (wyszła ładnie po 2 dniach, ale była panika i wizyta u veta)
2. piękny, duży, błękitny opal z kawałkiem łańcuszka (zerwałam niechcący, upadł na podłogę i natychmiast zniknął w czeluściach psiej mordy). Mimo dokładnego przeglądania psich koop przez conajmniej tydzień - przepadł na wieki.
3. 4 metry bieżące drewnianej listyw przypodłogowej (sukcesywnie, przez pierwszy rok życia)
Teraz, jak ma taka okazję, suche liście, ale tylko dębowe....(musi być dąb zwykły, bezszypułowego nie rusza)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Moja suka raczej nie jest typem niszczycielskim, czasami rozszarpie worek, wyciągnie misiowe wnętrzoności,pogryzie patyki czy kamyki ale nigdy nie połyka:) jedynie czasami ma smaka na piórka kurze które w ostatnim momencie zdąrze wyciągnąć jak widze oczywiście, pozatym lubi bardziej jakieś śmierdzielstwa typu stare kości czy kupy. Za to pies ONek potrafi pokazać na co go stać, kiedyś zjadł piłkę niby to nic wielkiego ale strasznie to odchorował, nie wiedziliśmy co się dzieje, dopiero w kupie pokazały się całkiem spore gumowe kawały piłki. Oprócz tego oczywiście patyki, kupy itp. Jednak jego przysmakiem i hitem są pyszne kaczki, najlepiej żywe:D Zagryzł już grubo ponad 30. Rozprawia się z nimi bardzo szybko i niehumanitarnie bo zakopuje na żywca :( potem jak ma ochotę to wykopuje i zjada CAŁE! Z dziobem, piórami, oczami, nogami. Obrzydlistwo niesamowite.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

drejk ciagle cos je :) a jak go podpatrze i mowie mu zostaw to ucieka i merda ogonem by go gonic :) kiedys jadl kupy (dzieki bogi mu przeszlo) potem dostal moja stara pare najkow opedzlowal do poddeszwy dzieki temu innych nie rusza ... sciane w domu jak mu zabki rosly.... ostatnio jakas kanapke w woreczku foliowym .... strasznie sie z zona przestraszylismy ale rano pieknie wydalil z siebie caly woreczek z zawartoscia w srodku :) no i teraz najlepsze ostatnio mamy grzybobranie to ten wariat za czerwonego nakrapianego muchomora zlapal w lesie wyjelismy mu z ryja prawie wszystko takiego nam stracha napedzil ten gamon ze chwilowo na smyczy caly czas :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Alice nie jest niszczycielem ale ma słabość do kradzenia długopisów...każdy wciągnięty pod łóżko nie nadaje się już do użytku- nie zjada ich w całości ale nigdy nie znajduję wszystkich pogryzionych części...i jeszcze dwie halki mi wciągnęła pod łóżko i też już się nie przydały na nic oprócz szarpaka...raz zjadła gałązkę z choinki (prawdziwej) razem z igłami, łodygę z róży, kawałek plastiku z opaski do włosów i kamyki :)

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

Sonia też lubi śnieg (jeść) zresztą widać to na zdjęciach w naszej galerii ;) zapraszam :[url]http://www.dogomania.pl/threads/190090-Papillon-Papillonka/page2[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Lasti kiedyś zjadł plastik (rozgryzł rączkę od takiej szczotki do kurzu) pod moją nieobecność w domu i potem były spore problemy...
Raz usiłował zjeść jaszczurkę-zrobił jej 2 dziury w brzuchu. Próbowałam ją ratować i zabrałam ją psu ale nie przeżyła ;(
Zjadł też pełno śmieci podczas spacerów (różne folie, stare kanapki, kości itp.)
Śnieg uwielbia :D I trawę latem.
Uwielbia też odgryzać pluszakom nosy i oczy ;p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...