Jump to content
Dogomania

katik

Members
 • Posts

  5761
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by katik

 1. Super że Dorka już po operacji, zdrówka dla niej życzę. Małe szczurki piękne. Fajnie, że wstawiłaś fotki całej trójki. :)
 2. Wg informacji z fb, Oskar jest już w nowym domu :)
 3. Wstaw fotki kotów, też są fajne. Nie planujesz na razie żadnego psa?
 4. Ostatnio przy okazji robienia większych zakupów w zooligiku, chciałam poszukać jakiejś uniwersalnej szczotki. Sprzedawczyni dała mi do wypróbowania Quickshed. Bardzo mi się to spodobało, fajnie usuwa dłuższy twardy włos jak i podszerstek. Magia nie stresuje się tak jak przy tradycyjnym trymowaniu. Koty i Atos też skorzystają. Zastanawiam się tylko czy to nie tnie włosów.
 5. U mnie wszyscy chowają się po kątach jak tylko zobaczą mnie ze szczotką w ręce. :) Tylko Ruduś lubi czesanie. A Magię z uporem skubię palcami. Jej wychodzi wszystko na raz, zostaje tylko podszerstek. Trymuję ją na raty, już prawie połowa zrobiona.
 6. Magia przeważnie jest zarośnięta, bo ona nienawidzi trymowania. Jak tylko Magia wróci z wczasów (pojechała z moimi rodzicami na tydzień w góry :) ) to zabiorę się za skubanie futra. Resztę stada taż trzeba porządnie wyczesać, bo kudły fruwają po całym domu.
 7. Poszukiwanie szczurów najważniejsze :lol: Następna porcja zdjęć ze spaceru
 8. Kitka Po chwili pozowania Magia okazała znudzenie i zajęła się ciekawszymi sprawami
 9. Ulubione zajęcie Atosa - odpoczywanie Ruduś Kitka
 10. Teraz u nas zrobiło się paskudnie. Nawet nie ma gdzie na spacer wyjść, bo wszędzie błoto. Magia ma takie szelki: https://allezoo.com.pl/szelki-dla-psa/16271-TRIXIE-Miekkie-szelki-S-M-CZARNE.html
 11. Zimowa aura znika, a ja jeszcze nie wstawiłam śnieżnych fotek :)
 12. Jakie one sa cudowne. :) Dora przynajmniej nie musi się przejmować twoimi poleceniami. :)
 13. Moja kuzynka ma kilkumiesięcznego maltańczyka i bardzo często zabiera go w góry. Psiak trochę pomaszeruje, a jak się zmęczy to wchodzi do torby transporterka i odpoczywa. :)
 14. To już 2 lata bez Nerusia (*)
 15. Ja tez widuję cairny tylko na wystawach, poza wystawami widziałam może z 2 lub 3 cairny.
 16. Kiedyś wydawało mi się, że pszenicznych jest najwięcej, a pręgowane to rzadkość. Teraz pręgusów jest całkiem sporo. Magia jest z Terierkowa, koło Białegostoku. :)
 17. Nie znam :) Znam te szaleństwa. Magia mając rok była w psim hotelu (domowym) i tam mieszkała z foksterierem. On niewiele starszy nie nadążał za rozbrykaną Magią. :) Moje koty czasem nie wiedzą, gdzie mają się chować, żeby Magia ich nie dopadła, bo nawet na stołach i meblach nie są bezpieczne. A przecież Magia to już starsza pani.
 18. Mnie kiedyś podobały sie takie ciemne. W miocie były 2 suczki - Magia i pszeniczna, więc nie miałam nad czym się zastanawiać. Były jeszcze 2 pieski jasno prębowane, ale mnie marzył się ciemny diabełek. :) Teraz coraz bardziej podobają mi się pszeniczne, więc gdybym miała kupić 2 cairna byłby większy problem z wyborem.
 19. U nas w domu rządzi najstarszy kocur i tylko przed nim Magia czyje respekt. Mnie się bardzo podoba to ich pozytywne nastawienie do świata. Nawet niepowodzenia - kilka razy poturbowały ją duże zaprzyjaźnione psy nie wpłynęły na nią negatywnie. Moje kary i nerwy też nie zmniejszają jej zadowolenia z siebie. :)
 20. Witaj, Ja mam Magię już 9 lat, Od razu ci napiszę, żebyś się nie łudziła że z wiekiem zmieni sie ich zachowanie. :lol: Podejrzewam, że z 2 masz jeszcze weselej. :) A jak Dora daje radę z szaloną młodzieżą?
×
×
 • Create New...