Jump to content
Dogomania

Co Zjadł Wasz Pies ( Co Nie Było Jedzeniem...)


o_lusia

Recommended Posts

Moja kocha świńskie bobki (świnki morskiej dokładniej :eviltong:) - zrobi dla nich wszystko :evil_lol: A tak to zjadła: ostatnio to non stop zabieram jej chusteczki higieniczne, patyczki do uszu-kocha:evil_lol:, jak była mała to futerko z buta mojej mamy :diabloti: Kawałek tapety, swoją zabawkę... hmm.. z tego co ja wiem to chyba wszytsko ;) Na szęście nie jest typem 'zbieracza' :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałam kiedyś owczarka niemieckiego,który łyknął dużą papierową torbę z czekoladą :crazyeye:(tak z kilogram tego było-ciężkie czasy,a czekolada po znajomości załatwiana :mad:).Nic mu nie było,żadnych niestrawności.A parę dni później pożarł zegarek na rękę,tylko zapinka się ostała :evil_lol:.
Z teraźniejszych psiaków,to wilczarz,który zjadł robotnikom śniadanie(razem z papierem i reklamówką).A któregoś razu wrócił ze spaceru(z lasu) z nogą dzika w pysku i nie dał sobie odebrać.

Link to comment
Share on other sites

Shina do tej pory (półtora miesiąca) zjadła: kawałek troczka od bluzy, kawałek gąbki, Hexy adresówkę plastikową i moją szminkę. Kradzieży ze stołu nie liczę, bo to jedzenie/picie :evil_lol: (kanapki, herbata z cytryną, kawa, zupa i co akurat było do jedzenia).

Link to comment
Share on other sites

Tak niesfornie się złożyło że pierwszy raz mój Westik ściągnął mi coś z komody. Pech chciał że były to tabletki przeciwbólowe Ibuprom w ilości 6 lub 7 sztuk. Wylądował u weta na 24h na kroplówkach:placz:
Ale już jest dobrze, pilnujcie tabletek i chowajcie jak przed dziećmi:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='evelynka']Tak niesfornie się złożyło że pierwszy raz mój Westik ściągnął mi coś z komody. Pech chciał że były to tabletki przeciwbólowe Ibuprom w ilości 6 lub 7 sztuk. Wylądował u weta na 24h na kroplówkach:placz:
Ale już jest dobrze, pilnujcie tabletek i chowajcie jak przed dziećmi:mad:[/QUOTE]
A moj Babelek tabletek tez probowal pyralgine 500 i ibuprom...i nic mu nie bylo poprostu tylko go opakowanie interesowalo, a wszystkie tabletki polamane znalazla :multi:..jaki intelignet z mojego Shirai'ka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shirai - Koki']A moj Babelek tabletek tez probowal pyralgine 500 i ibuprom...i nic mu nie bylo poprostu tylko go opakowanie interesowalo, a wszystkie tabletki polamane znalazla :multi:..jaki intelignet z mojego Shirai'ka :evil_lol:[/QUOTE]
No to faktycznie inteligentny...i ładny :D ibuprom ma słodką otoczkę pewnie dlatego się skusił....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A u mnie..... kawałek ręcznika, kawałek pościeli , skarpetki( i to nie jedną) majtki, pół bluzy, rękaw z bluzki, pół torebki skórzanej, sznurówki, kawał dużej flagi Polskiej ( makaroniarz ;( ) , cebula, papierki, woreczki, pety, nakrętki, misia pluszowego, gazetę SHAPE, i wiele, wiele innych cudów

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Moje małe jest uzależnione od płynu do kąpieli, a raczej piany która z niego powstaje :lol:. Za każdym razem jak się kąpię to muszę ją stopować żeby do wanny nie weszła, a jak już wyjdę i spuszczę wodę to wskakuje i zlizuje pianę która zostanie. Najbardziej jej smakuje poziomka z żurawiną, a reszta jakoś tak średnio - głupol mały :evil_lol:. Poza tym rolki od papieru, ale ich raczej nie połyka i czasem zdarzy się jej połknąć watę z zabawki albo kawałek sznurka. No i śnieg z balkonu jest super na przekąskę ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Claudia_Jazz']Pies mojego wujka zjadł baterię[/QUOTE]

To był naładowany...
A co do moich urwisów to możnaby pisać epopeje co jadły... Otórz na nikim nie zrobi wrażenia zjedzony kapeć, pogryzione klamki w oknach czy gazeta. Moje boksie biją rekordy - najdziwniejszą rzeczą było zjedzenie gniazdka elektrycznego. Jak to zrobili???? Otórz mój przedłużacz ma końcówkę, która bardzo ciężko wchodzi do gniazdka. Demik tak mocno ciągnął za kabel od przedłużacza aż wyrawał gniazdko ze ściany. A później stwierdził, że jest ono jadalne. Całe szczęście, że nic mu się nie stało. Teraz każde gniazdko zostało zastawione jakimś meblem, żeby się chłopaki "elektrycy" znowu nie dorwali.
A co mnie najbardzie w tym śmieszy - otórz miny przyjaciół, którzy do mnie przyjeżdżają...bo kto to widział, żeby lodówka stała w jadalni....( cóż poprostu zabrakło mi mebli)...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mój pies dziś rano zjadł górna część od zapalniczki, razem z krzemieniem, teraz jest jakiś dziwny leży w łazience albo u mnie koło biurka i nie wiem co z nim zrobić, w sumie on o tej porze własnie odpoczywa albo nawet śpi aż do późnego popołudnia...i co radzicie cop z nim zrobić????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Miesiąc temu mój psiak zjadł wnętrze pluszowej zabawki, którą sobie wyciągnął z szafy.. niestety musiał mieć operacje.:-( Zdziwiłam się że konieczna była operacja, bo wcześniej to wykorzystując chwilę nieuwagi zżerał różne rzeczy i albo to wydalił, albo zwymiotował.. oczywiście zawsze "usuwam" z jego zasięgu rzeczy które nie należą do niego ale czasami psu się nudzi i zaczyna szukać wrażeń na co czasem rady nie ma.. :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...