Jump to content
Dogomania

Katarama

Members
 • Content Count

  433
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

1 Follower

About Katarama

 • Rank
  Banned
 • Birthday 05/26/1989

Contact Methods

 • AIM
  2809360
 • Website URL
  http://picasaweb.google.pl/Kaaamilkaaa/

Converted

 • Location
  Szczecin
 • Interests
  Podróże, praca z dziećmi, medycyna ratunkowa, psy (dogoterapia i szkolenie)
 • Occupation
  Studnent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie dziękuję by nie zapeszać. No ja też mam nadzieję, że obędzie się bez hormonów :)
 2. Jeśli chodzi o sterylkę, to dobrze wiesz, że jestem zwolennikiem. Najpier muszę jakieś pieniążki odłożyć na ten cel, w związku z tym myślałam o terminie za miesiąc, dwa. Jeśli chodzi o zabawki, posłania, koce itp to od momentu kiedy miałam pierwsze podejrzenia,już nie ma do nich dostępu. Ruchu suczka ma sporo cały czas. Prz tak młodej psicy podobno przy tej pierwszej udaje się obyć bez hormonów.
 3. Pierwszy dzień głodówki diablicy mamy za sobą. Konsultowała się dziś telefonicznie z moim wetem. Będziemy próbować bez hormonów, bo dla mnie to ostatnia z możliwości. W między czasie byłam w lecznicy koło mojego domu. Polecili aspirynę, okłady z altacetu itp. Zobaczymy co dalej. Na pocieszenie nowy bannerek. Jak się podoba?
 4. Aaa mamy kryzys... :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Mamy ciąże urojoną :( Kur** i jest mleko. Podejrzewałam wcześniej, dostaliśmy żel na wyciszenie suki. Było wszystko ok. A dziś okazało się, że jest mleko. Oglądałam ja codziennie, dotykałam gruczołów, zmniejszały się od chwili wystąpienia podejrzeń. Siedzę w notatkach i się uczę, w wolnych chwilach wysyłam cv szukając pracy. Suka leżała obok. Zaczęła się lizać po sutkach. Coś mnie tchnęło, dotykam, a tam mleko. Zadzwoniłam do całodobowej lecznicy, bo myślałam, że już za późno na coś takiego jak ciąża urojona. Pani dr b
 5. Jeny ten husky do złudzenia przypomina mojego Edgara :)
 6. Haha ja też :P Ja się zarzekałam, że żadnej suki. I co musiałaś mi suczkę podrzucić :P A takiego diabła jak ona jeszcze nigdy w życiu nie widziałam :P
 7. Aguś, nie masz mi za co dziękować. To ja Ci strasznie dziękuję, że pomyślałaś o mnie - jak zobaczyłaś dziewczynkę, która wtedy jeszcze była słodziutka i kochana :) Teraz to diabeł wcielony :)
 8. Nie zdążyłam przejrzeć całego wątku, gdyż teoretycznie jestem w trakcie nauki, przed egzaminami. Wątek zapisze i w wolnej chwili będę zaglądać :)
 9. [quote name='Paulina_mickey']Ooo to witam w klubie freciowych ogonków :) [B][URL="http://www.dogomania.pl/members/72142-M-amp-T"][B]M&T[/B][/URL] [/B][/QUOTE] A jakieś galerie, albo wątek na dogo posiadasz.
 10. Myślę, że im więcej wspólnych spacerów na neutralnym gruncie, tym szybciej futerka się dogadają.
×
×
 • Create New...