Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

[quote name='JOMA']No właśnie - musimy jakoś te fundacyjne kociaki ogarnąć.[/QUOTE]

to właśnie dlatego nie możesz robić wielu rzeczy na dogo
najlepiej zmienić przeglądarkę np. na Mozille Firefoxa ja z niej korzystam i nie mam problemów z edycją pw i resztą bajerów


ps, Anetko
jak nie wejdę jak wejde:eviltong:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

witam, od wczoraj mamy na dt maleńkiego koteczka, przywiozła go ambra , znalazła przy autostradzie, czy moze sie załapac na akcje? nas niestety nie bedzie- córka ma ospę:( dlatego tez poprosiłam kube aby zabrała go w sobote ze soba-pytanie tylko czy da rade go wrzucic do grafiku??

Link to comment
Share on other sites

[B]muro, kuba123[/B] - kotek spokojnie może przyjechać na akcję - takie maleństwo się gdzieś upchnie ! - musi mieć aktualną książeczkę zdrowia - ale to wiecie.

[B]Neo, _Lara, _Mona[/B] - czekamy, chociaż miałybyście przyjść tylko na chwilę !


Jeżeli macie jeszcze jakieś tymczasy na tę chwilę nie mogące brać udziału w akcji [B]poróbcie proszę ogłoszenia i przyślijcie do mnie[/B] - wydrukuję i powieszę na tablicach korkowych. Żeby było sprawnie proponuję aby były to kartki A4 - 1/2 kartki kolorowe zdjęcie psa a na drugiej części biało-czarny tekst - raczej większe litery i koniecznie kontakt - np na czerwono.
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

No i jeszcze jak by ktoś mógł podrukowac trochę ulotek to serdecznie dziękuję !
Gilotynkę będę miała to się poprzecina na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Reklamowałam Blacky jak mogłam, ale trudno, może dzisiaj się uda.

[B]Kisiaraf[/B], z tymczasów poszedł jeszcze Filip kiziasty szczeniak od wikuwiku (na moje oko bardzo fajni ludzie) i 2miesięczny szczenior w czarno-białe ciapki, który docelowo ma być dość mięsisty.

Ze schroniskowych dwa jamnikowate czarne szczeniorki i maleńki ucholek.

Link to comment
Share on other sites

A dzisiaj też całkiem fajnie było.

Domki znalazły:

5 piesków ze schronu - szczeniaki
1 piesek z DT
5 kotów z DT
1 kot od "kotów"

Niestety Blacki wróciła do Wiewiórki i czeka dalej.

Publikacja jak się obrobi i wyrobi to nam strzeli "publikację".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...