Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

Mamy trochę czasu ale nic nie stoi na przeszkodzie już pomyśleć. Jakby tutaj urozmaicić akcję w SCC, możemy się trochę powygłupiać ale przygotowani do wygłupów a nie dopiero na akcji odstawiać cyrki. czekam na pomysły i ewentualnych chętnych.

Co by nie zaszczylić Akcji kochani poprzeglądajcie nasze wątki i pomóżcie w ogłaszaniu i znajdowaniu domków naszym szczylkom, ciut starszym i tym dorosłym psiórom. :modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikuwiku']Mamy trochę czasu ale nic nie stoi na przeszkodzie już pomyśleć. Jakby tutaj urozmaicić akcję w SCC, możemy się trochę powygłupiać ale przygotowani do wygłupów a nie dopiero na akcji odstawiać cyrki. czekam na pomysły i ewentualnych chętnych.

Co by nie zaszczylić Akcji kochani poprzeglądajcie nasze wątki i pomóżcie w ogłaszaniu i znajdowaniu domków naszym szczylkom, ciut starszym i tym dorosłym psiórom. :modla::modla::modla:[/QUOTE]

A co się zmienniło w stanie tymczasów? Ze szczylów jest Totek i Lotek? Coś pominęłam? Czy suka od klaudi tez jest fundacyjna?
A szcyzl od Ani Pekały?
Ja już się guuubieeeee... ;>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA'][B]BoUnTy[/B] - fundacyjnymi DT zajmuje się [I]Glutofia[/I] to raz a dwa[I] klaudiaaa[/I] jest fundacyjnym DT, co znaczy, że tymczasuje [B]tylko[/B] zwierzęta fundacyjne - może niech to jeszcze dziewczyny potwierdzą[/QUOTE]


Glucia sama się pomiszała :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']Jotka powrzucaj na stronę Ty wiesz co czyje a my się gubimy help!![/QUOTE]

Gluciu, mam namiar na dom z wrocławia. Myslę, ze idealnym kandydatem byłaby pekinka, która brdzo potrzebuje domku po zabiegu lub terierkowty Dzek. Trzebaby Pani mms'em wysłć zdjeci, j jednk tkiej funkcji nie posiadam. Wogóle trzebaby się z nią skontaktować - dzisiaj to jeszcze było aktualne... Może przeslać Ci ten namiar? Zadzwonisz? [to jedna z osób dzwoniących w sprawie Chojraka]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Do schroniska wrócił dziś pręgowany szczeniak, który na ostatniej akcji znalazł dom. Oddali go, bo (w 4-osobowej rodzinie).... "nie miał się nim kto zajmować"... :shake: To po cholerę go wzięli ???!!! :angryy:[/QUOTE]

Biedny pies...taka trauma.Byl domek a teraz powrot do schronu.Pewnie zastanawia sie biedak "za co?" :shake::shake:

co za ludzie:angryy:

Link to comment
Share on other sites

A choler** mówiłam by im psa nie dawać rozmawiałam o tym z Glutofią:shake:
Ludzie wydali mi się od razu nieodpowiedzialni. Dwie pary mieszkające razem... Dziewczyny chcialy psa a faceci obojętni... ehh czułam to że prędzej czy później wróci bo się do nich po prostu nie nadawał a raczej oni dla niego:mad:

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak było jak pisze Roksana. Tak samo mówilam zeby nie dawać psa którego wczoraj odebrałam. Przez tel zupełnie nie kojarzyłam ani osoby ani psa jak zobaczyłam kobitkę to mi się cała sytuacja przypomniała.
Niestety nie mamy wpływu na to co zdecyduje Pani Ania ....

Nie wiem moze punkt widzenia Pani Ani jest słuszny ze wszystko lepsze od schroniska..?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Do schroniska wrócił dziś pręgowany szczeniak, który na ostatniej akcji znalazł dom. Oddali go, bo (w 4-osobowej rodzinie).... "nie miał się nim kto zajmować"... :shake: To po cholerę go wzięli ???!!! :angryy:[/QUOTE]

:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

[B]maciaszek[/B] - na czarną listę prosimy Państwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...