Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

[quote name='JOMA'][B]_Laro [/B]- czyli mam rozumieć, że jestem za mało nachalna

[B]mahtalie-zuzia[/B] - zapraszamy w takim razie po spacerku w schronie - my już przyzwyczajeni, że jak spacerki to połowa wolontariuszy przychodzi "po"[/QUOTE]

A ja na akcji będę także w sobotę. Asia raczej sobota i niedziela tak jak ja;p

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="6"][B][I][U][COLOR="Magenta"]UWAGA UWAGA[/COLOR][/U][/I][/B][/SIZE]


na przedświątecznej akcji Psiejsko- Czarodziejsko planujemy zrobić loterię fantową
proszę, jeśli kto może przynieść drobne rzeczy na fanty ( jakieś zabawki figurki bibeloty cokolwiek komu przyjdzie do głowy i co ma w domu zbędnego)

Link to comment
Share on other sites

[B]Dzwonili do mnie dzisiaj BYLI "pseudowłaściciele" Olusia, którego zabrałam od nich po wizycie przedadopcyjnej i którego Kuba123 zawiozła do Javeny na DT.[/B]
[B]Pytali o niego ( nazywają go teraz Riko).[/B]
[B]Pytali o Akcje w Silesii.[/B]
[B]Ich siostra chce nowego psa.[/B]
[B]Powiedziałam im, że przed świętami akcji chyba nie ma, ale jeśli się dowiedzą i przyjdą, proszę, zwróćcie na nich uwagę.[/B]
[B]Nie wiem, czy przyjadą Oni, czy ich siostra.[/B]
[B]Pewnie wspomną o mojej wizycie i Olusiu - Rico.[/B]
[B]Oni mieszkaja w Siemianowicach na ul. Brzozowej. Ich siostra chyba w Katowicach.[/B]
[B]Mam nadzieję, że żaden psiak do nich już nie trafi.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Matko, żebyśmy ich tylko rozpoznali :shake:

[U][I][B]Proponuję abyśmy na akcji [COLOR=Red]bardzo naciskali na wizytę po adopcyjną [/COLOR]- do znudzenia !
[/B][/I][/U]
No tak ale będą jeszcze psy ze schronu, i wszystkie "za darmo" !!!

[B]Jasza [/B]- może zrobiłabyś nam jakąś wizytację ;)

Link to comment
Share on other sites

Angelika dziś znalazła psa i po przeprowadzeniu wywiadu okazało się,że pies kilka dobrych dni błąka się bezpańsko. Wzięła go, ma przetrąconą przednią łapę w barku, mamy dla niego tymczas ale od czwartku, potrzebne przenocowanie psa dziś i jutro prosimy o pomoc. Młody pies stał kiedyś koło labka, wychudzony czarny ale łagodny moglem nawet mu wsadzić rękę do gardła, celem podania tabletek na odrobaczenie. Kto może pomóc?

Link to comment
Share on other sites

No proszę jaki ruch przed akcją :multi:

Tradycyjnie można przysyłać do mnie ogłoszenia zwierząt, wydrukuję i powieszę na tablicy w czasie akcji.
Dla przypomnienia: format A4, 1/2 kartki kolorowe zdjęcie, pod spodem czarny tekst i koniecznie kontakt - na czerwono.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie się zastanawiałam jakiegoż to psa Monika przywiezie :) super ze sunia dom znalazła.
Jesli macie jakieś koce kołdry i inne potrzebne dla psów rzeczy przywieźcie w niedzielę do silesii. W nidzielę wybieramy się z Ambrą do tych psów

[url]http://www.dogomania.pl/threads/175887-Masakra-dom-spalony-1-kobieta-i-8-psA-w-pomocy[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...