Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

Jasiu ale nie denerwuj się, wystarczy ze mi napiszesz: jest u mnie suka mniej więcej w wieku...w typie...u weterynarza była/ nie była, nie wiem nic na temat jej przeszłości zachowuje się tak a nie inaczej. Skąd Aneta ma wiedzie jak się zachowuje pies który jest u ciebie??
Spytałam co u was siedzi a Klaudia jedyne co odpowiedziała ze to nie "ta" Saba, więc KTÓRA??

Link to comment
Share on other sites

Monika mogłabyś być mniej złośliwa ( choć prawdę mówiąc nie spodziewam się, że tak będzie )... znajomo to brzmi
Saba nie była jeszcze ogłaszana nie ma wątku , bo nie nadaje się do adopcji
Jasiu ma ją od soboty więc co może napisać DUŻA CHUDA PŁOWA???
poza tym informacja o nowych psach pojawia się wraz z założeniem wątku i podesłaniem go na wątki fundacyjne
widzę że wielu to praktykuje a w zasadzie wszyscy

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie TA ktora jest z interwencji ja na niej nie bylem wiemy kto byl TO JEST WAZNE KTO BYL BO ONI WIEDZA WIECEJ wzialem psa od Czogały w sobote po akcji,jej status prawny jest nieuregulowany,ja tez pisalem co to za Saba siedzi u nas chwile temu,nie moze isc do adopcji na razie tez pisalem na nikogo nie naskakuje ani nie chce nikogo atakowac nie denerwuje sie moze zamiast dyrygowac i pokazywac palcami zacznijmy sobie pomagac nie kazdy jest omnibusem(a na pewno nie ja)zamiast sie klocic pomagajmy?sobie wzajem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']Kto ma wolny tymczas??? Jasiu jaka Saba??[/QUOTE]
Przepraszam czy ja zadałam jakieś niestosowne pytanie ze wzbudza takie emocje??
Oczekuję [B]rzeczowej[/B] konkretnej informacji podkreślam raz jeszcze.
Moze ktoś inny zająć się koordyncją tymczasów? Pytam serio ja nie chcę.
Zamiast konstruktywnej odpowiedzi : "tak Jasiu ma burą sukę o której nic nie wie" czuję się jak w przedszkolu.

Link to comment
Share on other sites

Póki co, nikomu do oczu nie skaczę ty skaczesz do Bounty Agnieszka na mnie. [COLOR=Purple][B]Tylko pytam[/B][/COLOR]- odpowiedzi próżno wypatrywać bo widac o czym innym mowa. Mnie interesuje PIES.
odnoszę wrażenie ze tworzy się jakieś niezdrowe towarzystwo wzajemnej adoracji jak jednemu coś nie po nosie to natychmiast reszta przybiega na odsiecz, jakby nie wiadomo co się stało.
Proszę zatem zeby ktoś inny przejął koordynację domów tymczasowych i życzę powodzenia, moze ktos inny będzie bardziej skuteczny z wyciąganiem informacji bo ja po trzech miesiacach usilnych starań dowiedzenia się czegokolwiek własnie wymiękłam.
Wychodzi na to ze jak sobei nie zadzwonię do Anety to nic nie wiem. Niedługo dojdzie do takiego paradoksu ze zadzwonię do niej spytać jak się czuje Fajdo co wcale nie jest głupie skoro Jasiu odsyła mnie do Anety celem dowiedzenia się czegoś na temat suki którą ON ma w domu..

Link to comment
Share on other sites

Wedlug zyczenia: SUCZKA MA OKOLO 9 LAT,JEST DOSC DUZA, MNIE SIEGA ZA KOLANO,PO 3 DNIACH U MNIE MOGE POWIEDZIEC ZE JEST BARDZO SPOKOJNA,TOLERUJE INNE ZWIERZETA TZN. MAM PSA SWOJEGO,PASZTETA W KLATCE I KOSZATNICZKI,PIERWSZY PIES,KTORY NIE ZWRACA UWAGI NA TE ZWIERZAKI,NA DWORZE JAK I W DOMU DO LUDZI NASTAWIONA JEST POZYTYWNIE,ZADNYCH ZLYCH REAKCJI ,ZOSTAJE SAMA NAWET NA KILKA GODZIN,NIE BRUDZI W DOMU.
Tyle po 3 dniach.
po tygodniu pobytu bede wiedzial wiecej,na pewno,o niej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']A ja [jesli moge sie wtrącic] myślę, że Gluci chodzi o t, że domy tymczasowe albo nie podają wogóle informacji, albo podają właśnie taką jak podał Pan - u mnie jest Saba, kuba123 dodała, że to pies z interwencji, a Monice chodzi o konkretne informacje np.:
Saba to suka w wieku xx. Została odebrana z interwencji dnia xxx. Jest po przeglądzie u weterynarza. W typie rasy [badź nie]. Na chwile obecną jej stan jest xxx - jest gotowa do adopcji [bądź nie]. Pare infomacji nt. charakteru itp.
Jesli jest możliwosć to zdjęcie/wątek.

To ułatwi Gluci identyfikacje - co chyba wazne, jesli koordynuje DT?
Wiem, że pod opieką wikuwiku tez jest Saba i ja o niej mówiłam, że wiem, że przybył takowy nabytek, bo akurat z wiku czesto rozmawiam i tez mam kłopoty z identyfikacja i robi sie bajzel na pierwszej stronie wątku ;] No a na Waszą Sabe zdeczka się zdziwiłam ;][/QUOTE]


A myslsiz że my wiemy skąd się wzięła? Nic nie wiemy!!!!!!!!!!! Czekamy na wiadomośc!!!!
I nie mów bo o każdego tymczasa piszemy!!

Link to comment
Share on other sites

Każdy [B]DT fundacyjny ma obowiązek[/B] założenia swojemu tymczasowi wątku i wstawienie linku na wątek fundacyjny - w taki sposób o istnieniu tymczsu dowiemy się wszyscy i o to chodzi. Jeżeli wątek się nie pojawi zakładamy, że tymczas nie istnieje. Chodzi też o to aby nie dzwonić w każdej sprawie, którą możemy sobie sami wyjaśnić do Amikat bo kobita się nam wykończy !

[I][U]A ten wątek dotyczy akcji fundacyjnych i proszę ewentualny c.d. dyskusji przenieść na wątek fundacyjny. AMEN. [/U][/I]
[I][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA']Każdy [B]DT fundacyjny ma obowiązek[/B] założenia swojemu tymczasowi wątku i wstawienie linku na wątek fundacyjny - w taki sposób o istnieniu tymczsu dowiemy się wszyscy i o to chodzi. Jeżeli wątek się nie pojawi zakładamy, że tymczas nie istnieje. Chodzi też o to aby nie dzwonić w każdej sprawie, którą możemy sobie sami wyjaśnić do Amikat bo kobita się nam wykończy !

[I][U]A ten wątek dotyczy akcji fundacyjnych i proszę ewentualny c.d. dyskusji przenieść na wątek fundacyjny. AMEN. [/U][/I]
[I][/I][/QUOTE]


Nie możemy zakładać wątku, szukac domu!! Pisał tata że jest proces sądowy i nie można. A my też po 2 dniach nie możemy duzo powiedziec bo siedzi na kocyku zestresowana.. Więc kurcze co mamy napisać? Jej histori nie znamy, wiem tylko że jest z interwencji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA']Każdy [B]DT fundacyjny ma obowiązek[/B] założenia swojemu tymczasowi wątku i wstawienie linku na wątek fundacyjny - w taki sposób o istnieniu tymczsu dowiemy się wszyscy i o to chodzi. Jeżeli wątek się nie pojawi zakładamy, że tymczas nie istnieje. Chodzi też o to aby nie dzwonić w każdej sprawie, którą możemy sobie sami wyjaśnić do Amikat bo kobita się nam wykończy !

[I][U]A ten wątek dotyczy akcji fundacyjnych i proszę ewentualny c.d. dyskusji przenieść na wątek fundacyjny. AMEN. [/U][/I]
[I][/I][/QUOTE]


nie możemy zakładac wątku, szukac domu!!!! Tata pisał że trwa proces sądowy!!!!! Wiemy tyko tyle że przez te 2 dni leży zestresowana, coś jeszcze? Czy ktoś z Was jest w stanie po paru dniach napiać jak sie pies zachowuje jakie są jego przyzwyczajenia? Chyba nie bardzo...

Link to comment
Share on other sites

Tak, już w pierwszym dniu pobytu u mnie tymczasowicza jestem w stanie podac moje obserwacje nt zachowania, coś jeszcze? [mam w tym 2 lata doświadczenia i nie mówie z kosmosu - i ok. 30 tymczasowiczów za sobą] - nie zawsze uwagi sa w 100% trafn, ale sa. Ja wogóle tak naprawde nie rozumiem po co ta dyskusja i skaknie sobie do oczu - bez sensu. Sami sobie rzucacie kłody pod nogi? To tez bez sensu, zamiast jansych rzeczowych informacji wszyczyna się awanture z byle powodu, a to [jak Glucia wspomniała] nie przedkoszle, wiec sobie darujmy dla dobra psów.
Melduje , że wlasnie wróciłąm z 4 godzinnego spotkania z wikuwiku i nie uzyskłąma info na temat Saby, bo sam takowych nie posiada, acz wole donieśc, ze moje zaległosci w kontaktach uzupelnione, zeby nie było..
To nie było jakieś super hiper mega wypas pytanie ze strony Gluci o psa, tylko o PARE informacji, które jak widać p. Jan potrafił dostarczyć po 2 stronach kłótni, a więc jednak można?
Z moeje strony koniec tematu, bo mnie nie dotyczy w sumie za bardzo, choc wkurzam się bo zamiast sobie pomagać, to wszczynamy NA DOGO awantury, które mogą czytać WSZYSCY poruszając sprawy prywantne! Na boga ulitujcie się...
Pomijając fakt, że sprawa to blachostka którą mżna załatwić w 5 minut, przy dobrej komunikacji, której znów brakuje.
A gdyby kazdy miał po kazda pierdołe dzwonić do Amikat to ta wspaniała acz biedna kobieta by się przy nas zajechała - nie mowiąc o porzucaniu zajęc domowych, rodzinnych itp.

Poza tym na logike, kto ma wiecej wiedziec o zachowiu psa jak nie jego DT? Rozumiem, że można nie widziec o informacjach z przeszłosci, no ale to chyba nie powód do awantur?

Link to comment
Share on other sites

BoUnTy napisalem na temat psa(z perspektywy DT) troche wczesniej ze dwie strony do tylu na pytani Gluci JAKA SABA? nie pisalem skad jest ani jaka jest jej historia bo nie wiedzialem(teraz juz wiem,dostalem od Anety wszystko co chcialem) wystarczy sie cofnac,nie lubie jak ktos mi zarzuca cos zanim sie nie rozezna,fakt,nie mam takiego doswiadczenia jak ty i wcale tego nie podwazam(I NIE PAN TYLKO J@SIO), jezeli skad jest pies i jego historie znam to pisze,nie bede pisal jesli nie jestem pewien,bo uslyszalem katem ucha cos tam a wracajac do psa,byl u weta bo stamtad ja zabralem z Brynowa,wystarczy poczytac,co wiem pisze.

Link to comment
Share on other sites

Jak moglismy wcześniej napisać, jak dopiero o 13 dostałam wiadomośc od Anety o Sabie. O tej godzinie byłam w szkole, gdy wróciłam, kłótnia już trwała. niestety tata nie zagląda mi na maila i nie widział tej wiadomości. Więc jak mogliśmy cokolwiek nap[isac o psie jak nic nie wiedzieliśmy? Przepraszam bardzo, da Wam to troche sytuacji jak po pierwszych dniach napize ze pies jest zestresowany i nie wie co się dzieje? To jest pies po duzych przeżyciach i zanim sie przystosuje to troche minie. Nie dociera do Was, że nie moglismy nic napisać BO NIC NIE WIEDZIWLIŚMY kompletnie nic. I nie będę sie juz powtarzać.

Link to comment
Share on other sites

No i sprawa wyjasniona i koniec tematu, po prostu topory do ziemi i tyle...
Jasiu myślę, że zarówno Glucia [bo za nią nie mogę się wyypowiadac] ale i moje zdanie dotyczyło ogólnie DT - nagle pojawia się pies nie wiadomo skąs, niewiadomo nic o nim, a kazdy wymaga, zeby się Glucia orientowała [a i ja słyszałam, że ja też 'bo od ogłoszen jesteś to powinnaś wiedziec'], ale powiedz skąd wiedziec, jak nawet Dt nie wie?
Jeszcze raz podkreslam jako ja Agnieszka Szołtysik, ze ważny jest przepływ informacji, nie że każdy do każdego dzwoni celem uzyskania informcji, tylko np. tyle idle DT na chwilkę teraźniejszą wie, chocby inforrmacje typu 'wczoraj trafił do mnie pies Tina, maści czanrej podpalanej, ma ok. 5 lat, toczy się podstępowanie sadowe, wiec pies nie jest do adopcji' i już jest jakis zarys informacji [np. czy wciagac go na strone, aki jest priorytet tegoż psa, bo wiadomo sa priorytety różne np. Fajdo ---> Lily [czasowa informacja, wybaczcie taki przykład]].

PS. Odnosze się do swoich wypowiedzi, Glucie tylko cytuje z wypowiedzi na forum i mojej interpretacji. Nie obchodzi mnie tekst o interwencjach robiony przez kogo, to mi tito, mi chodzi o te informacje o psie - wiesz ja dopiero teraz przy tych ogłoszeniach widze ile to roboty. Nagle ktoś przysyła do mnie psa 'fundacyjnego' a ja o nim nawet nie słyszalam, nic nie wiem i jak oglaszac, a o to wychodzi prośba? Takich sytuacji miałam już 3, także chodzi raczej o to, zeby nawt w tym samym dniu co trafił psiak napisać do Glutofi [czy tez do mnie, jako, że zamieszczam informacje na stronie 1 wątku, wiec kazdy by miał wgląd], że trafił taki i taki pies, tak jak jakiś czas temu zrobiła Jotka z Kirą - napisala mi na gg, że trafił do niej taki pies, z ulicy, narazie bedzie leczony, nie do adopcj, nie ogłaszać' i na tym info się skończyło, ale wystarczyło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jan Grzegorczyk (J@sio)']Wedlug zyczenia: SUCZKA MA OKOLO 9 LAT,JEST DOSC DUZA, MNIE SIEGA ZA KOLANO,[B]PO 3 DNIACH U MNIE [/B]MOGE POWIEDZIEC ZE JEST BARDZO SPOKOJNA,TOLERUJE INNE ZWIERZETA TZN. MAM PSA SWOJEGO,PASZTETA W KLATCE I KOSZATNICZKI,PIERWSZY PIES,KTORY NIE ZWRACA UWAGI NA TE ZWIERZAKI,NA DWORZE JAK I W DOMU DO LUDZI NASTAWIONA JEST POZYTYWNIE,ZADNYCH ZLYCH REAKCJI ,ZOSTAJE SAMA NAWET NA KILKA GODZIN,NIE BRUDZI W DOMU.
Tyle po 3 dniach.
po tygodniu pobytu bede wiedzial wiecej,na pewno,o niej.[/QUOTE]

[quote name='klaudiaaa'][B]Jak moglismy wcześniej napisać, jak dopiero o 13 dostałam wiadomośc od Anety o Sabie. O tej godzinie byłam w szkole, gdy wróciłam, kłótnia już trwała.[/B] niestety tata nie zagląda mi na maila i nie widział tej wiadomości. Więc jak mogliśmy cokolwiek nap[isac o psie jak nic nie wiedzieliśmy? Przepraszam bardzo, da Wam to troche sytuacji jak po pierwszych dniach napize ze pies jest zestresowany i nie wie co się dzieje? To jest pies po duzych przeżyciach i zanim sie przystosuje to troche minie. Nie dociera do Was, że nie moglismy nic napisać BO NIC NIE WIEDZIWLIŚMY kompletnie nic. I nie będę sie juz powtarzać.[/QUOTE]

???? Nadal nic nie rozumiem ale nie szkodzi. Nie wiem czy trzeba aprobaty Anety by powiedzieć parę słów miedy innymi to ze sucz nie jest do adopcji przy takim podejściu rzeczywiście mniej będzie miała roboty hehehe Proszę mi nie tłumaczyć bo nie chcę rozwijać dyskusji.

Bounty dokładnie zrozumiałaś to tak jak napisałam dziękuję bardzo ładnie to ujęłaś. więcej głosu zabierać nie będę bo zabawa wiaderkiem i foremkami dawno mi już przeszła- piaskownica to nie mój świat. Nie będę się kłócić szkoda mi energii pytać o tyczasowiczów równiez juz nie zamierzam .
Kto chce przejąć domy tymczasowe?
doobranoc

Link to comment
Share on other sites

nie mówiąc o tym, że od dawna nikt już nie pisał do mnie w sprawie umieszczenia tymczasa na stronce fundacyjnej, wiem, że część tych obowiązków przejęła Jotka bo jest bardziej na bieżąco ale chyba nie o to chodzi żeby ona miała więcej na głowie tylko mniej.

Link to comment
Share on other sites

Abstrahując od sporu - ktoś robił zdjęcia mojej nieszczęsnej sheltie ? ( małe, blond, z niedzieli) Mogłabym prosić o wysłanie mi ich na mail w celu dalszego ogłaszania potworka. Jakie są, sama je sobie poobrabiam.
[email][email protected][/email] :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...