Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

Dżeka, Mikro i Fajdo na akcji nie było.
Sara od klaudiii znalazła domek przed akcją
Nora/ Milva - poszła do domku
Szczeniak od Wiku- też znalazł domek.

Reszta to tymczasy nasze ale nie nasze. Sunia, która znalazła wczoraj domek to dodatkowy piesek, którego pani znalazła i została przekierowana ze schronu do maciaszek. Sunia była na akcji bo było miejsce na psiaka i szczęśliwie znalazła domek.

Link to comment
Share on other sites

JOMO jesteś WEILKA! Dzieki za info, bo ja już zgłupiałam, a wole miec 'ogarnięte' bo potem rodzi sie probolem z ogłoszeniami ;]
Gratuluje udanej akcji, chciałam w niedziele pod koniec wpaść, ale mój pociąg nie jechał tak jak zwykle i wracałam do domu o 22 ;(
Czekam na fotorelacje publikacji ;D

Link to comment
Share on other sites

Monika przekochana jest,byla wystraszona na poczatku teraz juz jest ok, cieszy jak ktos wraca do domu,jak sie bierze smycz i obroze do reki to jest masakra,wie ze idzie na spacer, na dworze spokoj,nie ma zlych reakcji do ludzi i zwierzat,ktos obcy jak sie pojawi w domu tez spoko,oby tak dalej,nie sika,nie niszczy nic w domu,grzecznie czeka jak nas w domu nie ma,spi na swojej kolderce,nie cisnie sie do lozka ;-) posilki normalnie spozywa,pije tez w normie,nie chce sama przebywac w pokoju,jest zawsze tam gdzie sa ludzie a ze jest duza wiec sporo miejsca zajmuje :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jan Grzegorczyk (J@sio)']nie cisnie sie do lozka ;-) )[/QUOTE]

Kiedy jedna noc byla u mnie to do mego baaaardzo chciala sie wbić :evil_lol:

A akcja potwierdzam:udana jak zwykle;)

Kot Mutant - Pączek (a raczej "cala piekarnia ") przeboski:loveu: nie widzialam tylko kto go adoptowal :shake:

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka to kto był na interwencji jakoś najmniej istotne, chcę wiedzieć jaki to pies samo imię Saba mało też mi mówi.
Ale gratuluję ze byłaś na interwencji...aaa z Jarkiem zapomniałabym.

Zapraszam na wątek długo od psów nie odpoczęliśmy ledwie jedne znalazły domy juz kolejny wysyp
[URL="http://www.dogomania.pl/../174733-Sunia-i-jej-szczeniAE-ta-czyli-interwencja-na-melinie-Potrzebny-dom?p=13608155#post13608155"]http://www.dogomania.pl/threads/1747...5#post13608155[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ale o czym mam pamiętać Anetko kiedy nawet nie wiem o jakiego psa chodzi?? Swierdzenie gdzie kto był w żaden sposób [B]nie ułatwia mi identyfikacji zwierzaka [/B]w tym wypadku dla mnie to mało istotna wiadomość. Ponieważ domy tymczasowe do mnie się nie zgłaszają z informacją co u nich siedzi więc pytam. Chodzi mi o wymianę podstawowych informacji

Link to comment
Share on other sites

A ja [jesli moge sie wtrącic] myślę, że Gluci chodzi o t, że domy tymczasowe albo nie podają wogóle informacji, albo podają właśnie taką jak podał Pan - u mnie jest Saba, kuba123 dodała, że to pies z interwencji, a Monice chodzi o konkretne informacje np.:
Saba to suka w wieku xx. Została odebrana z interwencji dnia xxx. Jest po przeglądzie u weterynarza. W typie rasy [badź nie]. Na chwile obecną jej stan jest xxx - jest gotowa do adopcji [bądź nie]. Pare infomacji nt. charakteru itp.
Jesli jest możliwosć to zdjęcie/wątek.

To ułatwi Gluci identyfikacje - co chyba wazne, jesli koordynuje DT?
Wiem, że pod opieką wikuwiku tez jest Saba i ja o niej mówiłam, że wiem, że przybył takowy nabytek, bo akurat z wiku czesto rozmawiam i tez mam kłopoty z identyfikacja i robi sie bajzel na pierwszej stronie wątku ;] No a na Waszą Sabe zdeczka się zdziwiłam ;]

Link to comment
Share on other sites

Jasiu komu zgłaszasz??? Ja o suce dowiedziałam się z wątku- tego wątku Bounty to świetnie wytłumaczyła. Jak napiszę ze u mnie siedzi Azor też będziesz wiedział co i jak?
Nikt psa nie widział nikt nie wie o co chodzi poza Tobą i Agnieszką która to była na interwencji (z Jarkiem)

Link to comment
Share on other sites

BoUnTy wiem tyle co ty na temat tego psa, wziety z interwencji, wiek okolo 9 lat i juz.................. reszte wie Aneta,Jarek......nie mam innych informacji na jej temat,jesli bede mial monika bedzie wiedziec od razu,ostatnio tyle tymczasow sie u mnie przewinelo,ze nie bylo czasu wiecej sie dowiedziec o niej,wczoraj Aneta miala mi napisac historie psa jednak pojechali na interwencje gdzies niedaleko Moniki,po powrocie byla jakas tam 22i cos tam.......sorki ale oni maja tez swoje zycie,ktore i tak cierpi ale chociaz po 22 zobacza czy dzieci zyja,psy........wszyscy wiedza kto bierze psy na DT co za problem napisac CO MASZ SKAD ITD troche wlasnej inicjatywy tez wskazane a co do NASZEJ Saby, widze ze jestes nie w temacie,wypadaloby czasami pogadac z wikuwiku co sie dzieje w fundacji on byl na akcji i wie slyszal nasza rozmowe z Aneta,mogl ci przekazac co i jak

Link to comment
Share on other sites

Z wikuwiku widze sie dzisiaj, więc dopiero dzisiaj będe miec okazje z nim porozmawiać. Nie sciągam go za kazdym razem kiedy jakies wątpliwosci mam, poza tym myslałam ze to Dt bedzie wi3edziec o psie najwięcej, a to chyba zrozumiałe? Ok pomyliłam sie, są i takie sytuacje, że czasem DT dowiaduje się o wszytskim ostatni, ale jest to raczej nie czeste!
I prosiłąbym na mnie nie naskakiwac, nic nie napisałam co mogłoby być odebrane jako atak.

Ja dowiaduje sie w miare wszystkiego na bierzaco od Rafała, ale ja weekend spędziłąm poza miastem, wczoraj do wieczora w pracy to nie miałam okazji z nim sie wczesniej spotkać. [A ostratni raz z wiku robiliśmy zbiórke fundacyjna i prelekcje w szkole w piatek, wiec chyba nie mam zaległosci w kontaktach z nim, zresztą co to ma do rzeczy?]

I koniec tematu - dla mnie to po prostu oczywiste, że osoba mająca psa nd DT zwykle coś o nim wie, i powinna choc szczyptą informacji rzucic na wątku fundacyjnym/Gluci, a jak nie wie, to po prostu napisac Saba - 9 lat, z interwencji, jak się zachowuje od kiedy jest u nas, nie wiemy narazie wiele wiecej ;]
Bo przyzna Pan, ze o WASZEJ Sabe na wątku pojawiło sie przypadkowo, bo wspomniałąm o Sabie od wiku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...