Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

Napisałem do Publikacji co by oprócz fotek zainicjowała kronikę z Dni Psa, fotki sobie naprodukuje a jakaś koleżana z fundacji z opisami pomoże i zawsze można się podzielić z ludziskami odwiedzającymi nas na akcji co Wy o tym wszystkim myślicie. jak nie pomoże to nie zaszkodzi a dokumentacja w artystycznej formie będzie!?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikuwiku']Napisałem do Publikacji co by oprócz fotek zainicjowała kronikę z Dni Psa, fotki sobie naprodukuje a jakaś koleżana z fundacji z opisami pomoże i zawsze można się podzielić z ludziskami odwiedzającymi nas na akcji co Wy o tym wszystkim myślicie. jak nie pomoże to nie zaszkodzi a dokumentacja w artystycznej formie będzie!?[/QUOTE]

W formie dokumentalno-reportażowej, ale owszem ja się zgadzam. Wybacz, że nie odpisałam na maila, ale dopiero teraz go przeczytałam, więc odpowiadam tutaj.
Forma już jest. Teraz tylko opinia Was wszystkich, a później reszta odnośnie miejsca zamieszczania i technicznych szczegółów. Na następną akcję wezmę dyktafon, notatnik i dokumentacja będzie bardziej skrupulatna, a jeśli czegoś zapomnę, nie dowiem się, to zawszę mogę zapytać.

Słyszałam coś na temat spotkania z nowymi wolontariuszami w schronisku, czy to aktualne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='publikacja']Na następną akcję wezmę dyktafon, notatnik i dokumentacja będzie bardziej skrupulatna, a jeśli czegoś zapomnę, nie dowiem się, to zawszę mogę zapytać.

?[/QUOTE]

łosz ...3ba bedzie sie pilnować! i ze slownictwem hamować i Lenosławy nie obgadywać... auć:evil_lol:

Glutofia myslalam ze staruszka do ds poszła! ale dobre dla babuni i to! a piescią machałas Anetce przed nosem wiec ja nie wiem...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='publikacja'] Słyszałam coś na temat spotkania z nowymi wolontariuszami w schronisku, czy to aktualne?[/QUOTE]Tak, aktualne. 24.10. godz. 11.00, w katowickim schronisku dla psów - szkolenie dla wolontariuszy, którzy chcą pomagać w schronie. Zapraszam na wątek psiaków z katowickiego schronu (banerek w moim podpisie), jeśli zgłaszasz chęć przybycia na spotkanie to przybądź na ten właśnie wątek i tam zgłoś swoją chęć uczestnictwa :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='publikacja']W formie dokumentalno-reportażowej, ale owszem ja się zgadzam. Wybacz, że nie odpisałam na maila, ale dopiero teraz go przeczytałam, więc odpowiadam tutaj.
Forma już jest. Teraz tylko opinia Was wszystkich, a później reszta odnośnie miejsca zamieszczania i technicznych szczegółów. Na następną akcję wezmę dyktafon, notatnik i dokumentacja będzie bardziej skrupulatna, a jeśli czegoś zapomnę, nie dowiem się, to zawszę mogę zapytać.

Słyszałam coś na temat spotkania z nowymi wolontariuszami w schronisku, czy to aktualne?[/QUOTE]

[B][COLOR=Red]TAK! Spotkanie w schronisku w Katowicach 24.10.2009 SOBOTA o 11:00[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Taki mail przyszedł dziś na stronę schroniska:
"W niedzielę adoptowałam w SCC rudą 8 miesięczną suczkę . Obawiałam się jej reakcji na moją kocicę i odwrotnie . Wszystko przebiegło bardzo łagodnie . Od dwóch dni są wielkimi przyjaciółkami , kocica pomaga rozrabiać psicy . Suczka jest bardzo grzeczna wabi się Zuzia . Załatwia się na spacerze i pięknie chodzi na smyczy . Zawarła też nowe znajomości z psami i kotami z piętra . Pozdrawiam wszystkich Opiekunów schroniska a zwierzętom życzę dobrych domów . Grażyna K."
:)

Link to comment
Share on other sites

Jedna ze "znajomych znajomego" z powodów finansowych chce zrezygnować z 2 psów i 2 kotów (jedna kotka w ciąży). Jeszcze nie znam dokładnych szczegółów, ale wiem, że najpilniejszy jest dom tymczasowy dla kotki - żeby kociaki urodziły się zdrowe i miały opiekę tuż po urodzeniu. Osoba ta brała zwierzęta ze schroniska i bardzo nie chce by z powrotem tam trafiły. Mogę liczyć na pomoc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='publikacja']Jedna ze "znajomych znajomego" z powodów finansowych chce zrezygnować z 2 psów i 2 kotów (jedna kotka w ciąży). Jeszcze nie znam dokładnych szczegółów, ale wiem, że najpilniejszy jest dom tymczasowy dla kotki - żeby kociaki urodziły się zdrowe i miały opiekę tuż po urodzeniu. Osoba ta brała zwierzęta ze schroniska i bardzo nie chce by z powrotem tam trafiły. Mogę liczy na pomoc?[/QUOTE]

A nie da się zrobić sterylizacji aborcyjnej? Skąd brać domki dla tylu kotków :shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

zrobię offa ale chce pokazać onkę z pseudo - z nowego domu (zdjęcia pod tytułem ja chce do ogrodu!)
[URL="http://img210.imageshack.us/i/img3212z.jpg/"][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/3206/img3212z.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://img203.imageshack.us/i/img3218d.jpg/"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/1888/img3218d.jpg[/IMG][/URL]

sunia juz sie dobrze czuje wszelkie dolegliwosci zolądkowe przeszły nowi własciciel sa b. zadowoleni sunia grzeczna wesoła i kochana. Umowa adopcyjna bedzie w przyszłym tyg u mnie.

Link to comment
Share on other sites

[B]publikacja[/B] - porozmawiaj jeszcze z ludźmi - może uda się ich namówić aby zwierzęta przetrzymali na czas szukania domków. Porobi się ogłoszenia, wątki - co się pokręciło tym ludziom zima się zbliża a im się przypomina, że zwierzęta im się znudziły. Kotkę trzeba wysterylizować koniecznie. I to jest dowód na to, jak ludzie kochają zwierzęta - rozmnażając je.
Wybadaj o co chodzi, może potrzebna jakaś chwilowa pomoc tym ludziom i zwierzętom. Nagle tyle zwierząt oddać które wcześniej uratowali :shake:

Acha, no i proszę przenieść rozmowę na wątek fundacyjny ;) - ten dotyczy akcji silesiowych

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120580"][COLOR=#000000]Fundacja SOS dla zwierząt - Dąbrowa Górnicza !!![/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...