Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

Lista uaktualniona.

[B]Kuba123 [/B]- ciekawa jestem Mikro, więc czekamy na wątek :loveu:,
tak Radamenes znalazł na ostatniej akcji domek - mnie się już te koty mylą :oops:

[B]Publikacja[/B] - jesteś w grafiku ale do opieki nad aparatem foto ;)

[B]_Laro[/B] - to są tylko fundacyjne koty a co nam kociary przyniosą :shake: - ten koszmarny koci wysyp nie chce się skończyć :placz:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=Red]Uwaga![/COLOR][/SIZE]

nasza strona jest dodana do wyszukiwarki. W związku z tym musimy dużo wchodzić na naszą stronę żeby robot google miał ułatwione zadanie ale z różnych komputerów. Od jutra!!
Później zrobimy lepsze pozycjonowanie. Póki co będziemy chociaż w google widoczni. Proszę właźcie na naszą stronę ile się da z różnych komputerów przez kolejne 3 dni.
do roboty!
[URL="http://www.fundacjasosdlazwierzat.org"][/URL]
[B]aha ważne!!! Trzeba wpisac w google poszukac nas i dopiero wejść na stronę nie wchodzic przez banerki!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Jak wygląda sytuacja z psami nieschroniskowymi na akcję? Full czy są wolne miejsca? 4,5 miesięczna sunia szuka pilnie domu - pani, która ją znalazła napisała na stronkę naszego schroniska. Zrobiłam małej ogłoszenia, ale może - [B]jakby było miejsce[/B] - mogłaby przyjechać z panią na akcję?

Link to comment
Share on other sites

[B] kuba123[/B] - nawet mnie nie denerwuj !!! - [B]nie mogę edytować pierwszego postu !!![/B] i każdy kto się dopisze będzie dopisany ale u mnie w brudnopisie !! kilka dni przed akcją spiszę jeszcze raz wszystkich - ale nie działają mi kolory ani rozmiary !!!

[B]maciaszku[/B] - od poniedziałku zacznę sprawdzać co się zmieniło w grafiku bo widzę, że ludzie omijają dogo jak mogą mnie niestety też doprowadza do szewskiej pasji !!! - jeżeli znajdzie się miejsce to pani będzie musiała przeznaczyć swój czas aby być z psem na akcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Kochani - ja niestety będę tylko w niedziele, mam nadzieje że z moją Nerką. W sobotę rano jestem w schronisku, a po południu nie mogę niestety :-(((.[/QUOTE]

Ja prawdopodobnie też będę tylko w niedzielę :(

[B]Reyes[/B], przynieś w niedzielę umowę Perełki i smycz + kaganiec (to chyba masz? :eviltong: bo już nie pamiętam).

Link to comment
Share on other sites

[B]kuba123[/B] -konto mam na onecie - chyba o to konto chodzi.

[B][COLOR=red]GREAFIK SILESIOWY - zaktualizowany z 1-go postu - roboczy[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]SOBOTA - 28.11.[/COLOR][/B]

[I][U]TYMCZASY[/U][/I]

Sara - klaudiaaa
Dżek
Kazan
Mikro - kuba123
szczeniaki - wikuwiku

[I][U]KOTY[/U][/I]
[I][/I]
Ania C. - 2x 3m
Glutofia - 1x 2m
Jotka - 2x3m, 3x 2m
Magda L. - 3x 3m

[U][I]LISTA REZERWOWA[/I][/U]
[I][/I]
Blacky - Wiewiórka
Neri - Reyes (n.)
maciaszek - sunia do oddania

[I][U]WOLONTARIUSZE[/U][/I]
[I][/I]
Julia, Vannes, Asia, Joasia z Mik., Ola_la, publikacja, Neo,

[B]NIEDZIELA 29.11.[/B]

[I][U]TYMCZASY[/U][/I]
[I][/I]
pieski z soboty
Milva - dobermanica

[I][U]WOLONTARIUSZE[/U][/I]

Vannes, Asia, Bartosz, Ola_la, _Lara, publikacja,

Link to comment
Share on other sites

To jest dopiero zaśmiecanie wątku - zamiast kilka spraw zmienić trzeba pisać od nowa !

[B][COLOR=red]Jest dużo piesków i kotków - proszę dajcie znać jak się coś zmieniło lub zmieni do soboty ![/COLOR][/B]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black]Na [B][COLOR=red]str 96[/COLOR][COLOR=red] w poście 955[/COLOR][/B] są ulotki do pobrania i wydruku - jeżeli ktoś ma możliwość wydrukujcie chociaż kilka kartek, w kolorze lub biało - czarne, będę miała na akcji gilotynkę to się powycina - ulotki są dwustronne. Tych z adresami mamy pod dostatkiem Z GÓRY DZIĘKUJĘ ![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...