Jump to content
Dogomania

Bobi z krzyczek -wyssali z niego życie !!! Zostaje u nas !


basia0607

Recommended Posts

To zdjęcie z Bobim na skrzynce z chlebem jest bardzo wymowne ! Można go wykorzystać w walce o prawa zwierząt w Krzyczkach ! Bobi pilnuje skarbu !
Musiałysmy mu skarb ten zabrać bo krecil się , siadał, kładl, skubiąc cały czas chleb. Spieszyl sie bardzo aby mu nikt go nie zabral. Duża sunia też ten chleb jadla, szkoda , że nie zrobilam fotek bo ze wzruszenia ocieralismy łzy !
Nie zaznam spokoju ! W krzyczkach zostalo wiele istnień, które za taki skarb życie by oddaly !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 576
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basia0607'][B]To zdjęcie z Bobim na skrzynce z chlebem jest bardzo wymowne ! Można go wykorzystać w walce o prawa zwierząt w Krzyczkach ! Bobi pilnuje skarbu ![/B]
[B]Musiałysmy mu skarb ten zabrać bo krecil się , siadał, kładl, skubiąc cały czas chleb. Spieszyl sie bardzo aby mu nikt go nie zabral. Duża sunia też ten chleb jadla, szkoda , że nie zrobilam fotek bo ze wzruszenia ocieralismy łzy ![/B]
[B]Nie zaznam spokoju ! W krzyczkach zostalo wiele istnień, które za taki skarb życie by oddaly ![/B][/quote]


[B]Basiu, Ciebie prosze i innych, slijcie e-mial do Wojewody(ze zdjeciami, opisem). To miejsce MUSI BYC ZAMKNIETE!![/B]
[B]Pamietacie ten dom opieki dla osob starszych, co sie nad nimi znecali, szybko wojewoda to zamknal![/B]

[B]Piszcie, dzwoncie, aby zakonczono tą gehenne zwierzat, spowodowano wydanie decyzje administracyjnych o zamkniecie tego miejsca-KRZYCZKI!

[/B]Wojewoda Mazowiecki
[B]Jacek Kozłowski[/B]
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#810081][email protected][/COLOR][/EMAIL]
pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa

Sekretariat:
tel: 0 22 695 65 88
fax: 0 22 620 37 04
pokój 134

Przyjmowanie interesantów:
Pl. Bankowy 3/5 pok. 238
0/22 695 69 80
0/22 695 69 81
Poniedziałek 14:00 - 17:00

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Zastanawiam się,a może każdy z nas by wysłała maila do skrzynek naszych posłów z przedstawieniem sytuacji w Krzyczkach?Gdyby ktoś się zdecydował:[URL="http://www.sejm.pl"]www.sejm.pl[/URL] ,,Posłowie,,(miniaturka),lista alfabetyczna i się leci..
Waldek

Link to comment
Share on other sites

Straszne...
Ale coś w tym jest... Nasz Rexik kiedy dojechał do nas też za NAJWAŻNIEJSZĄ rzecz uznawał chleb... Porywał całe bochenki i doslownie połykał w kilku kęsach, a jak już nie miał miejsca w sobie to gromadził zakopując pod posłanie albo chował do szafy.... A on byl już po kwarantannie i trochę odkarmiony...

Bobisiu, wierzę, bardzo wierzę, że ty tak jak teraz Rexik wkrótce na suchy chlebuś nawet nie spojrzysz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wisela1']Straszne...
Ale coś w tym jest... Nasz Rexik kiedy dojechał do nas też za NAJWAŻNIEJSZĄ rzecz uznawał chleb... Porywał całe bochenki i doslownie połykał w kilku kęsach, a jak już nie miał miejsca w sobie to gromadził zakopując pod posłanie albo chował do szafy.... A on byl już po kwarantannie i trochę odkarmiony...

Bobisiu, wierzę, bardzo wierzę, że ty tak jak teraz Rexik wkrótce na suchy chlebuś nawet nie spojrzysz...[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]bo w większości tych umieralni :angryy::angryy::angryy:psy za podstawę posiłku mają chleb ...mam fote z Jastrzębskiego schroniska zrobioną zza płotu .....wysypane na mokrej ziemi bochenki chleba ...w schronisku są tylko psy ...więc dla kogo :razz::razz:...jak znajdę w 2 kompku to wrzucę ...[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bo w większości tych umieralni :angryy::angryy::angryy:psy za podstawę posiłku mają chleb ...mam fote z Jastrzębskiego schroniska zrobioną zza płotu .....wysypane na mokrej ziemi bochenki chleba ...w schronisku są tylko psy ...więc dla kogo :razz::razz:...jak znajdę w 2 kompku to wrzucę ...[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szkoda tylko że nie ma ludzi chcących walczyć o jastrzębskie psy :-(:-(
umierają sobie biedne w samotności... zostają sprzedane do "hodoffli"... ale widać tak[/B] [B]im jest pisane... daję rok a psy będą wyglądały jak te z krzyczek czy ligoty... wtedy cała Polska wspomoże mnie w walce o ich lepsze jutro [/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]BAZARKI RUSZYŁY!!!!! jeszcze raz proszę o wrzucenie linków do pierwszego posta!!!!! chyba że nie potrzebujecie mojej pomocy.... bo takie odnoszę wrażenie... moje 3 posty i jeden alicji zostały zignorowane.... mogę wycofać jak wam to nie leży :niewiem:
wiem że gotówka pilna... ale nie mam możliwości wpłacić więc chcępo móc chociaż tak [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Nieśmiało zaproponuję:
może dobrze byłoby zredagować jeden tekst z materiałem zdjĘciowym,z podaniem przepisów dot.obowiązków gmin i schronisk(na naszym forum są przecież bardzo mądre i kompetentne,znające temat osoby).Przykleić taki temat aby nie spadał podać adresy i wtedy wszyscy dopiszą swoje dane i będą wysyłać.Moze nawet wciągną do akcji znajomych,rodziny itd.Jeśli każdy będzie sam układał pismo wtedy mogą pojawić się niewłaściwe sformułowania,pomylą się fakty..Do tego dojdą błędy językowe i ortograficzne i generalnie wyjdzie niepoważnie.Poza tym gotowy tekst podpisze i wyśle nieporównanie więcej osób,co z wielu względów jest korzystniejsze."Szkielet" takiego tekstu mógłby też posłużyć do walki z innymi katowniami...

Link to comment
Share on other sites

Nokogo nie ignoruje i jestem pod wrażeniem takiej dalekozakrojonej akcji pomocy naszemu pieskowi. Tylko , że ja jestem antytaleńcie komputerowe, probuje zmienić tytuł , niby teorertcznie wiem co i jak ale jakos mi nie wychodzi ! Bede próbowac delej! Podrzucili nam znowu szczeniaczka, maleńkiego , kuleczkę !

Clokwork - dziekuję !

Link to comment
Share on other sites

clockwork - też uważam, ze pomoc jest potrzebna.

Basia i numer konta umieść koniecznie na pierwszej stronie.
Też wpłacę jakieś pieniążki.

al-ka; uważam, ze pomysł jest świetny. Przecież nie każdy musi być bystry, a taki gotowy tekst i wskazówki w jednym miejscu gdzie wysłać napwnoby pomogły osobie która chciałaby pomóc, a niekoniecznie jest tak bardzo obeznana z tajnikami komputera i poczty elektronicznej.

To jak dotrzeć do osoby która tym by się zajęła - bo ja chyba należę to tej grupy opisanej wyżej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='al-ka']Nieśmiało zaproponuję:
może dobrze byłoby zredagować jeden tekst z materiałem zdjĘciowym,z podaniem przepisów dot.obowiązków gmin i schronisk(na naszym forum są przecież bardzo mądre i kompetentne,znające temat osoby).Przykleić taki temat aby nie spadał podać adresy i wtedy wszyscy dopiszą swoje dane i będą wysyłać.Moze nawet wciągną do akcji znajomych,rodziny itd.Jeśli każdy będzie sam układał pismo wtedy mogą pojawić się niewłaściwe sformułowania,pomylą się fakty..Do tego dojdą błędy językowe i ortograficzne i generalnie wyjdzie niepoważnie.Poza tym gotowy tekst podpisze i wyśle nieporównanie więcej osób,co z wielu względów jest korzystniejsze."Szkielet" takiego tekstu mógłby też posłużyć do walki z innymi katowniami...[/quote]

Ja myslam aby material zdjeciowy zrobic na youtube, mozna tez i tam teksty wrzucic, wtedy skrzynek e-mial sie nie obciaza,czesto tez e-mial z zalacznikami sa porostu odrzucane.
Krzyczki-krzyk wolajacych o pomoc psow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALMA2']clockwork - też uważam, ze pomoc jest potrzebna.

Basia i numer konta umieść koniecznie na pierwszej stronie.
Też wpłacę jakieś pieniążki.

al-ka; uważam, ze pomysł jest świetny. Przecież nie każdy musi być bystry, a taki gotowy tekst i wskazówki w jednym miejscu gdzie wysłać napwnoby pomogły osobie która chciałaby pomóc, a niekoniecznie jest tak bardzo obeznana z tajnikami komputera i poczty elektronicznej.

To jak dotrzeć do osoby która tym by się zajęła - bo ja chyba należę to tej grupy opisanej wyżej.[/quote]

Moze Emir,może Arka...tu jest wiele wspaniałych dziewczyn(przepraszam,że nie wszystkie wymieniłam).
Ja też raczej z tych mniej obeznanych niż bardziej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='al-ka']Moze Emir,może Arka...tu jest wiele wspaniałych dziewczyn(przepraszam,że nie wszystkie wymieniłam).
Ja też raczej z tych mniej obeznanych niż bardziej...[/quote]

;) wiecej samodzielnosci!! Mlode pokolenia sa potrzebne, nie jestesmy dlugowieczni-ustawa w reke i rozporzadzenie do niej o; schroniskach, odlawianiu zwierzat i juz;)

Jak sie chce dzialac skutecznie na rzecz zwierzat takie rzeczy jak pacierz powinno sie znac!:evil_lol:i

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...