Jump to content
Dogomania

14-letni SZNAUCER ŚREDNI już za TM :(


maciaszek

Recommended Posts

[quote name='AnkaG']Nie było mnie bo urlopowałam i się pogubiłam. Za kilka dni wpłacę kolejne 40 zł.
Pytam bo mogłam coś z nr konta poplątać. :evil_lol:[/quote]

Wszystko bylo ok i Twoje pieniążki baaaardzo się przydały do opłaty za hotel za lipiec

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No niestety, na nic się te wszystkie kciuki nie przydały, choc bardzo za nie dziekuję w imieniu Benia.
To teraz opowiem dokładniej jak to wszystko wyglądało.
Zgłosił sie w Allegro młody człowiek z Żor, zadzwonił, opowiedział, że ma sunię sznaucerkę, że jak zobaczył zdjęcie Benia, to tak jakby zobaczył zdjęcie swojej suni. No i kiedy można po psa przyjechać. Dowuiasdywał się o stan zdrowia Benia i wyglądało, że myśli dość poważnie. Zgodził się na wizyte przedadopcyjną. Więc wzięłam od niego jego dane i zapowiedziałam, że zgłosi się do niego w najbliższym czasie ktoś zeby porozmawiać o szczegółach. Potem się okazało, że nijak się z człowiekiem nie można umówić. Rzekomo z tego numeru tel. który ja dostałam dzwonił nie jego właściciel, tylko kolega właściciela, że też kolega korzystał z allegro u własciciela komórki... hmmmmm. Że chetny na Benia nie ma w domu ani tel. stacjonarnego, ani nie ma komórki, ani nie ma internetu. A mnie się jakos tak po perzemyśleniu całej sprawy wydaje, że to jednak była jedna i ta sama osoba, która nie miała odwagi się przyznać, że rezygnuje z Benia, albo która sobie zrobiła przednią zabawę z nas.
Trudno, ale może nawet lepiej, że tak szybko wszystko się rozstrzygnęło.
Z tym, że Bendzisław nadal [B][COLOR=red]CZEKA NA DOM :-([/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

AniuG :loveu: wielkie dzięki - doszły pieniążki dla Benia - 40 zł . Benio macha łapką w podzięce.
Chciałam też bardzo podziękować za pomoc w niestety nieskutecznej akcji pt. "Domek dla Benia" [B]malawaszce[/B], [B]maciaszek[/B], no i [B]maggie1971 [/B]
Oby następna akcja będzie bardziej skuteczna i z wiadomym wymarzonym efektem

Link to comment
Share on other sites

Juz teraz będziemy wiedziały. Bo my "nowicjuszki allegrowe jesteśmy" :oops: Z tym, że przez cały tydzień od oferty wykonywałyśmy telefony i cały czas wyglądało na to, że gośc jest zdecydowany, tylko są kłopoty z ustaleniem szczegółów. A aukcja się po prostu zakończyła po "kupieniu" za 1zł Bendzika

Link to comment
Share on other sites

No i skończyła się aukcja Bendżika w allegro. Od razu ją przedłuzyłam
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=430795092"][B][COLOR=#2040ab]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=430795092[/COLOR][/B][/URL]
Ale to niesamowite - tyle osób wchodzi i ogląda i kompletna cisza:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Oj szkoda myślałam że jak wrócę to będę optymistyczne wieści... ale tak sądziłam że klapa bo byś pewnie Amiga dzwoniła z dobrą nowiną... :(
No cóż czekamy nadal![/quote]

No peeeewnie, że bym dzwoniła. Nie wytrzymałabym przecież:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...