Jump to content
Dogomania

Gdzie śpi twój pies?


Nat

Gdzie śpi twój pies?  

827 members have voted

  1. 1. Gdzie śpi twój pies?

    • na dworze gdzie chce
    • na dworze w budzie
    • na dworze w kojcu
    • w domu na swoim miejscu
    • w domu koło łóżka
    • w domu na łóżku


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wika śp zwykle gdzieś poza łóżkiem, na fotelu, na tapczanie (ja śpię na materacu na podłodze), czasem pod biurkiem lub pod szafą. Jak była szczeniakiem, to spała ze mną w łóżku, ale jej minęło - teraz śpi ze mną czasem jak czuje się niepewnie, np. w obcym miejscu, hotelu itp. Przychodzi do mnie nad ranem poprzytulać się - jak widzi, że się obudziłam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sara też oczywiście się loguje do wyreczka :) i też z głową na podusi ( to w nocy) a w dzień kimie na kanapie albo na fotelu. Teraz własnie jak to piszę to leży sobie na swoim fotelu w pokoju gdzie mam kompa. Czasem noc też tu spędzi, ale najczęściej pakuje się do wyrka i się rozpycha na wszystkie strony. Ale co tam... duża nie jest:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Na tak postawione pytanie odpowiedź może być tylko jedna. Moja Sonia śpi razem ze mną. Czasami zmienia łóżko i śpi razem z córką. Niekiedy dochodzi do komicznych sytuacji kiedy rano budząc się widzimi pyszczek psa między mną a żoną. A poza tym Sonia jest strasznie zazdrosna.I jak tu nie spać z psem??[/B]
[B]Pozdrawiam[/B]

Link to comment
Share on other sites

Wygodnickie te wasze "kanapowce";)
U mnie nie ma mowy o położeniu choćby łapy na łóżku (łóżko jest moje i koniec a ja nie chadzam na ustępstwa:p)
Podejrzewam, że nawet gdybym się godziła na spanie psa ze mną, to nie bardzo by mu się moje wiercenie podobało...
Moja suka śpi na swoim posłaniu, które ma przy moim łóżku, wygodny materacyk a na nim futerkowy "kocyk".
[IMG]http://www.bieniek.pl/agnieszka/images/mattie_6m/02b.jpg[/IMG]
Oto moja Mattiuszka, wtedy w wieku 6-m-cy, w swoim ukochanym wyrku :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Moja suczka śpi w dwóch róznych miejscach w ciągu jednej nocy :-) Zawsze wieczorem kładzie się koło mojego łóżka, a tak mniej więcej koło 2 w nocy przenosi się do drugiego pokoju i śpi pod stołem obok łózka moich rodziców :lol:

Zreszta nawet jak leży gdzieś w dzień o zawsze stara się leżec w dwóch pomieszczeniach jednocześnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Niestety ja nie mogę trzymać psa w domku :-( :-( :-( ale za to Dorunia maduuuży wybieg i wielgachną ocieploną budę z przedsionkiem i tarasikiem :) wejście ma zrobione tak, że w trakcie wiatru do środka nie wieje. Skoro nie może być ze mną w domku to chociaż zapewniłam jej dogodne warunki podwórkowe. Tak mi głupio trochę, bo wy macie pieski w domkach a ja tak na podwórku... :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

moja sunia w dzień sypia w kuchni sama sobie wybrała miejsce i tam ma kojec, bo ona lubi być w centrum uwagi i widzieć wszystko i wszystkich, natomiast w nocy przenosi się do mojego łóżka...na początku jak była jeszcze szczeniakiem to spała w swoim kojcu tyle że na moich kapciach i pózniej tak sie przyzwyczaiła spać na kapciach że np jak wstałam rano i myłam sobie żeby to ona mi się układała na kapciach....ja szłam do kuchni żeby zrobic sniadanie stałam przy krajalnicy a ona przychodziła i układała mi się na kapciach...strasznie to rozczulające było:eviltong: a pózniej pojechalismy do kuzynów i tam spalismy na materacach i spryciula sie ryła do nas i tak już jej zostało...próbowałam ją w domu tego oduczyć ale ona czekała w kojcu jak usne i cicho wślizgiwała się do mnie...

Link to comment
Share on other sites

Besi ma swoje lozeczko choc musze sie Wam przyznac , ze czasami spi ze mna w lozku :evil_lol:
Angel ma swoj pokoik zas reszta towarzystwa na zewnatrz.
Strea ma swoja bude oraz specjalne poslanie ale zadko z nich kozysta :mad:
Ninja ma rowniez swoje poslanie w dobudowce kolo biura ale czesciej woli lezec na ziemii :mad:
U nas jest praktycznie piekna pogoda przez caly rok w zwiazku z tym duzo sie dzieje na zewnatrz i tam tez moje pociechy wola przebywac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mój poprzedni psiak, a że to byl pudelek miniaturka Kochana Sunie :) to od małego spała w łóżku z rodzicami później na starość spała ze mna :) a ten maluch obecny nieśpi w łóżku chyba ze nikogo nie ma w domu to wtedy wskakuje do mnei do łóżka i śpi :) a w nocy spi gdzie mu sie podoba lazi po całym mieszkaniu :) zadko kiedy spi u siebei albo w łóżku :) przeważnie podłoga :D a miejsce spania zmienia srednio co godiznie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...