Jump to content
Dogomania

olapaco

Members
 • Content Count

  330
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About olapaco

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 06/30/1984

Contact Methods

 • AIM
  6467167
 • Website URL
  http://www.rottweiler.nazwa.pl

Converted

 • Location
  Sosnowiec
 • Interests
  Psy
 • Occupation
  Studentka
 1. bardzo dziękuję za odpowiedź Pa-ttti :)
 2. nie wiem gdzie napisać tego posta, więc piszę tutaj. Bardzo proszę o info (może być na PW), czy orientujecie się w jakich hodowlach urodziły się yorki- suczki (pety). Potrzebuję takiej suczki z odbiorem we wrześniu, gdyż ma to być sunia dla dziadziusia (sunia nigdy nie będzie wystawiana, ani dopuszczana), a dopiero we wrześniu wracają z wakacji. Najlepiej byłoby, gdyby to był miot z końcówki czerwca. Nie róbcie mi proszę wykładu na temat psa na prezent, bo Wszyscy, którzy mnie znają (również na Dogomanii), wiedzą, że jestem odpowiedzialną osobą.
 3. Do Misi (imię z domku tymczasowego) uśmiechnęlo się szczeście. Wróciła do swojego ukochanego Pana i tak znowu u siebie w domku jest Zuzią :) Bardzo się cieszę, że tak doskonale zakończyła się historia suczki wyrzuconej z auta, a wcześniej skradzionej swojemu Panu.
 4. Od dzisiaj sunia jest w domku tymczasowym :))
 5. W dniu wczorajszym do gabinetu została przyniesiona przez naszą Klientkę foksterierka szorstkowłosa (wiek ok. 5 lat, może trochę więcej), którą ktoś wyrzucił Jej pod nogi z samochodu. Suczka szuka dobrego domu, lub chociaż domu tymczasowego (nie może w nieskończoność mieszkać w gabinecie weterynaryjnym). Kontakt w sprawie suczki pod numerem 693-99-16-16.
 6. Jedyne "lekarstwo" dla Was, to odczulanie, znam ten problem.
 7. olapaco

  test na alergie

  [INDENT]Podstawą ustalenia źródła alergii są testy alergologiczne. Wykonuje je Laboklin (przesyła próbkę do Niemiec). Właściciel zgłasza się do weterynarza, pies ma pobieraną krew, krew jest odwirowywana i osocze jest wysyłane do Laboklinu, gdzie wykonywany jest tzw. test podstwowy, a jeżeli on wyjdzie dodatnio, to wykonuje się testy dodatkowe. Na postawie wyników tego testu ustal się karmę odpowiednią dla danego pacjenta. [/INDENT]
 8. Podstawą ustalenia źródła alergii są testy alergologiczne. Wykonuje je Laboklin (przesyła próbkę do Niemiec). Właściciel zgłasza się do weterynarza, pies ma pobieraną krew, krew jest odwirowywana i osocze jest wysyłane do Laboklinu, gdzie wykonywany jest tzw. test podstwowy, a jeżeli on wyjdzie dodatnio, to wykonuje się testy dodatkowe. Na postawie wyników tego testu ustal się karmę odpowiednią dla danego pacjenta.
 9. [quote name='Jacol123']zmieniają się czasy i ludzie szukają tego, co dla nich i dla ich psiaków jest najlepsze. [/QUOTE] I właśnie dlatego wybraliśmy szkołę Marka Fryca :) [quote name='Jacol123']Na pewno chciałbym zaprosić też pana Marka Fryca, ponieważ jest on osobą, z którą (mam nadzieję) warto rozmawiać i warto wysłuchać jego wizji szkolenia i wychowania psa. [/QUOTE] Zdecydowanie warto z Nim rozmawiać na temat szkolenia, a obserwacja Jego pracy się nie nudzi (oczywiście, jeżeli ktoś jest zainteresowany szkoleniem psów). Z psami problematycznymi też radzi sobie doskonale.
 10. [quote name='Berek']no nie dziwi mnie że na rozmaite "kursy trenerskie" jest wielu chętnych. Jak bardzo mnie to nie dziwi... :p Zresztą ta akurat informacja wpasowała się ładnie w tekst pana Fryca, prawda?[/QUOTE] dokładnie tak i na efekty nie trzeba będzie długo czekać, niestety :( Podstawą dobrego szkolenia jest indywidualne podejście do każdego psa, a nie używanie jak najtrudniejszych i najbardziej zmyślnych pojęć!!!
 11. To my się też pochwalimy. Wailerek V1, CWC, Zwycięzca :)
 12. my będziemy i mamy 1 wolne miejsce :razz:
 13. To my się też pochwalimy: Mój Mikrusik ( WAILER Nice And Lovely) uzyskał: V1, Zwycięstwo Młodzieży i tym samym ukończył [B]Młodzieżowy Championat Polski :multi:[/B]
 14. Otzrymaliśmy dzisiaj potwierdzenie :)
 15. olapaco

  Chorzów - 12.09.2010

  Monika, dzięki :) My musimy wziąć duże Zw. Mł. liczę na Wrocław...
×
×
 • Create New...