Jump to content
Dogomania

Marzenuś

Members
 • Posts

  2105
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Marzenuś

 • Birthday 02/10/1988

Contact Methods

 • AIM
  8555959
 • Skype
  marzenia_88

Converted

 • Location
  Piaseczno/Zalesie Dolne

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Marzenuś's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Podjade tylko dajcie mi klucz bo za cholere nie wiem gdzie jest mój a jak znowu będę wchodzić przez płot to w końcu sąsiedzi policje wezwą...
 2. Na razie nigdzie bo nie wiem co to za psy. Jeśli Dropsik jest suką to znaczy że mam jakąś panienkę i młode, wilczaste z uszami nietoperzowymi coś.
 3. Ja nie mam jak bo w tygodniu koleżanka ma samochód zajęty :/ Dostałam od Mariusza Taubera zdjęcia. Jednego psa znam to chyba jest Dropsik. Tak zgaduję, drugiego nic a nic. Ktoś jakby wiedział co to za stwory proszę o info, bo na chwilę obecną to ja nie wiem co mam z tymi zdjęciami zrobić.
 4. Słuchajcie, na zdjęcia mogę pojechać. Ale umywam ręce od wszelakich innych kontaktów z panią Alą. Moje nerwy mają cienkie granice, ona jest zbyt wiele razy przekroczyła.
 5. Postaram sie wpaść tam z aparatem na zdjęcia o ile koty przyjdą do mnie. Reksio ma kilka dobrych fot, ogłoszenia były i nic. Ja nie wiem czy on w schronie wyżyje. Nie pozwala nikomu do siebie podejść, dla niego to jak wyrok. Zgubiłam klucz.
 6. Widzę, czytam i fakt, z opóźnieniem ale uzupełniam i próbuję być na bieżąco. Chwilowo ciągnę 2 etaty i troszkę się opóźniam, wybaczcie.
 7. Słuchajcie.... Reksiem się nikt nie interesuje i właścicielka ma w dupie czy on żyje. Czy odkąd zaczęła się akcja z karmieniem chociaz raz się nimi zainteresowała? Nie. Jeśli chodzi o Azora - podobno ona się zrzekła praw do niego. Trzeba się dopytać Jacka, on zna szczegóły. Ja tylko byłam w Andzie go odwiedzić i upewnić się, że to on. W zasadzie to dziedziczy to chyba córka i syn tego Pana co zmarł więc oni oboje powinni się zainteresować. Ale nie robią tego.
 8. Podaj mi na pw jakies info więcej o tych ludziach, bo maili było kilka ale w sumie średnie wrażenie po samych mailach.
 9. Ja chciałam tylko powiedzieć, że moja suka po zostawieniu jej samej sobie w domu pożarła co się dało. Kilka bluzek, obgryzła drzwi i grzejnik, kilka kabli i kapci mojej mamy. I wiele innych. W kennelu słychać ją zapewne było w Zakopanem. Owszem, tam także usiłowała zrobić demolkę lecz metalowej podłogi nie zdołała...... Co z Ptysiem? Mam maila z zapytaniem czy jest nadal do adopcji ale nie ma nr tel więc nie wiem co odpisać. Zdjęcia Mariusza są ładne ale niektóre psy wyglądają na nich nieco inaczej niż normalnie. Wszelkie informacje na str uzupełnię jutro, zdjęć chwilowo nie mam jak podmienić bo trwają prace serwisowe i są małe problemy.
 10. Zdjęcie Azy z DT kradnę na FB. Zdjęcie karmy dostałam wreszcie i przesłałam gdzie trzeba ;)
 11. A bo te onkowate to mają cos w sobie, że je sie księżniczkami nazywa. :) Ekstra. Niunia zasługiwała na domek.
 12. Koty tam?? Przecież Azor i Reksio nie lubiły kotów i je atakowały....
×
×
 • Create New...