Jump to content
Dogomania

Gdzie śpi twój pies?


Nat

Gdzie śpi twój pies?  

827 members have voted

  1. 1. Gdzie śpi twój pies?

    • na dworze gdzie chce
    • na dworze w budzie
    • na dworze w kojcu
    • w domu na swoim miejscu
    • w domu koło łóżka
    • w domu na łóżku


Recommended Posts

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja Monia po ostatnim spacerze ładuje kuper do swojego kojca i wstaje dopiero rano, a Leon śpi obok łóżka, na tyle blisko, aby w środku nocy móc sprawdzić, czy tam jestem. Chociaż jest dosyć duży, to ładuje się do wyrka, ale odczuwa dyskomfort i szybko się ewakuuje. Chce się po prostu przytulić, ale jest mu niezbyt wygodnie.

Mokka

Link to comment
Share on other sites

Moje psy, jak każde dobrze wychowane pieski, mają pięęęękne legowisko. Duuuuuże. 200cm X 180 cm. Wieczorem nawet się posuną i mogę położyć się spać :D Czasami też na fotelu (gdy ten niedobry pańcio wpycha sie do łóżka i wyrzuca biedne psiątka. Oprócz najmniejszej - ona śpi z pańciem :D )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

taaaaaaaaaaa...Oruska przyjechala z nami do domku i ...postanowilismy, ze nie ma mowy by spala z nami w lozku..wytrzymalismy ..tydzien czy tez dwa ..nawet nie pamietam....a potem patrzyla na nas tymi swoimi slepkami i piszczala cichutenko....no i ja wzielismy do siebie..teraz kiedy jest juz starsza...ma 5 m-cy zasypia na swoim poslaniu kolo naszego lozka, ale jak sie budzimy ....spi z nami :) mala, kochana lobuziara

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A moje szczęście śpi gdzie chce co oznacza w praktyce,że:zasypia na kanapie z Nami/dokładniej MIĘDZY Nami/,potem"wędruje" czyli Jego materac,obok materaca z głowa na materacu!,przedpokój,drugi pokój z kanapa Tylko dla niego itd. :oops:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No tak- moje śpią, gdzie chcą- część na kanapach, część na legowiskach, część w kojcu, a maluchy z nami w łóżku, przy czym mops śpi najwyżej jak się da, czyli de facto na brzuchu mojego męża :D :D :D albo na mojej głowie- zależy, co w danym momencie znajduje się wyżej.

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Acha,w zeszłym roku,gdy był jeszcze szczeniaczkiem 5 miesięcznym to sypiał tez na balkonie - zwłaszcza gdy było b.ciepło.Również można go było znaleźc rano na poduszce koło głowy.Teraz waży 40 kg,ma 60 cm w kłębie i zdecydowanie woli przytulic sie do nogi..no i b. delikatnie budzi tzn. trąca nosem dłoń i kapitalnie buczy :saeek:

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

jestem super zadowolony z dyskusji-"jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki"Wg. mnie nie ma jednoznacznie poprawnych odpowiedzi :( Kazdy ma swoje racje.

Mój śpi gdzie chce... :D

Gdy sie kładę to wystarczy go klepnac..a lezy zwykle na moim miejscu i złazi bez problemu.Faktem jest,że potem wykonuje 'desant' i przytula się do mojej nogi ale poleży i schodzi..

Ale rankiem lezy,ROZWALA SIĘ :D miedzy nami :D :D ..i trąca mnie nosem jesli chce wyjśc :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

moje psiaki spia w domu.Cerry wilczarz w kuchni na legowisku albo w klatce w przedpokoju (co sam wybierze),Julka i Kajetan na pietrze ze mna.A teraz dlaczego Cerry na dole podczas gdy inne u gory ?proste.Mam strome schody a wilczarze nie powinny nadmiernie schodzic po schodach.Poza tym wyczytalam ze w starszym wieku moga miec problemy z kregoslupem i jak mu wytlumacze ze nagle nie moze wchodzic na pietro kiedy przez cale zycie mogl ?Lepiej niech od poczatku wie ze nie moze to nie bedzie czul sie pokrzywdzony

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

zdecydowanie ze mną w łóżku :D:D:D
jest przeszczęśliwa gdy wieczorem ide już do swojego pokoju i pozwalam jej się ułożyć na moim miejscu ;)
ja w tym czasie siedzę przy komputerze i słucham jak zasypia. Chrapanie znosze, ale jak zaczyna puszczać bąki to wtedy na chwile wywalam ją do rodziców, żeby im też nasmrodziła :P
ale jak sie kłade spać to wpuszczam ją spowrotem do pokoju i razem, w jednym łóżeczku zasypiamy :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gucio jest jak najbardziej salonowym psem, wlasne poslanie mial jedynie jako szczeniak,teraz korzysta tylko i wylacznie z lozka (najlepiej zascielonego,centralnie na poduszce) lub fotela. Chetnie biega tez po parapecie jak typowy koto-pies ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...