Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='dog193']Ona robi w klatce? Hmm, a podobno psy się nie załatwiają tam, gdzie śpią ;)[/QUOTE]

Ano robi, potrafi nawet zaraz po spacerze narobić :angryy: wczoraj ją zostawiłam raz na 15min samą, po spacerze, na którym jej się nie chciało, i też narobiła :angryy: jak mi dzisiaj takie cyrki będzie robić to ją zamorduję chyba...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']Ano robi, potrafi nawet zaraz po spacerze narobić :angryy: wczoraj ją zostawiłam raz na 15min samą, po spacerze, na którym jej się nie chciało, i też narobiła :angryy: jak mi dzisiaj takie cyrki będzie robić to ją zamorduję chyba...[/QUOTE]

Strasznie dziwne.. Ta klatka przecież nie jest jakaś ogromna :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']Dlatego później jest upieprzona kupą :angryy: i nawet nie wiem co z tym zrobić... znowu wychodzę z nią co godzinę :roll:[/QUOTE]

Najgorzej jak jej się to wbije w ten mały móżdżek, że to jest normalne i ok :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Najgorzej jak jej się to wbije w ten mały móżdżek, że to jest normalne i ok :roll:[/QUOTE]

jak ją wyciągam wtedy to jestem zła i ona wie że to nieładnie, ale nie wiem, w sumie to pewnie silniejsze od niej, tylko czemu na dworze się nie załatwia :roll: za każdym razem ją chwalę i robię z tego wielką imprezę a ona dalej to samo :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Dziwne faktycznie. Jupi też ostatnio w domu narobił, ale nie w klatce - w najdalszym kącie od klatki. W klatce zdarzyło mu się raz jeden, na samym początku naszej "znajomości".
Ale nie przejmuj się, też muszę z nim często wychodzić, jak z 2-miesięcznym szczeniakiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Dziwne faktycznie. Jupi też ostatnio w domu narobił, ale nie w klatce - w najdalszym kącie od klatki. W klatce zdarzyło mu się raz jeden, na samym początku naszej "znajomości".
Ale nie przejmuj się, też muszę z nim często wychodzić, jak z 2-miesięcznym szczeniakiem ;)[/QUOTE]

tyle że suka potrafi nawet 10h wytrzymać :roll:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/432337_313912505328821_100001302231612_756727_130871262_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A nie załatwia się dlatego, że zostaje sama ?
Moja miała takie wixy. Wystarczyło, że drzwi się za mną zamknęły a ona waliła klocka, a potrafiła być na spacerze dosłownie 30sekund wcześniej i załatwić co trzeba. W nocy wytrzymywała po 12h nawet.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']A nie załatwia się dlatego, że zostaje sama ?
Moja miała takie wixy. Wystarczyło, że drzwi się za mną zamknęły a ona waliła klocka, a potrafiła być na spacerze dosłownie 30sekund wcześniej i załatwić co trzeba. W nocy wytrzymywała po 12h nawet.[/QUOTE]
nie nie, ona w nocy też potrafi narobić, generalnie to wcześniej piszczy ale ja czasem jestem na tyle zmęczona że nie słyszę. jedzenia daję jej najczęściej kilka małych porcyjek, żeby jej nie zalegało zbyt dużo w jelitach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']nie nie, ona w nocy też potrafi narobić, generalnie to wcześniej piszczy ale ja czasem jestem na tyle zmęczona że nie słyszę. jedzenia daję jej najczęściej kilka małych porcyjek, żeby jej nie zalegało zbyt dużo w jelitach[/QUOTE]
Aha, czyli pudło.
Widać ma bardzo szybką przemianę materii.

Link to comment
Share on other sites

Miotełka już prawie jak pies wygląda :loveu:
[url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/11MArCA2012/DSC_7078copy.jpg[/url] - mądry wyraz pyska :loveu:

Chyba się cieszę że klatki Shinucha nie miała za szczeniaka, tylko podłogi musiałam sprzątać po powrocie a piesek czyściutki :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Moja młoda też niedawno jeszcze robiła w klatce i później siedziała upieprzona po uszy ;) i zaczęłam ją karmić w klatce (rozsypywałam po prostu, nie z miski), wychodziłam trochę częściej i za każdym razem jak zrobiła na podwórku nagradzałam ją.
No i jak byłam w domu, a ona akurat narobiła to nie wyciągałam jej od razu, żeby się nie nauczyła wymuszać w ten sposób :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']Czy mi się wydaje czy Miotła straciła ten milutki w dotyku puch? :)
Duża pannica się z niej robi! :) Ślicznota![/QUOTE]
na szczęście powoli go traci :loveu:
no już 3 miesiące i 3 tygodnie :cool3:

[quote name='Migori']Aha, czyli pudło.
Widać ma bardzo szybką przemianę materii.[/QUOTE]
a co to znaczy szybka przemiana materii? pytam serio, bo nie wiem ile trawi szczeniak
[quote name='*Monia*']Miotełka już prawie jak pies wygląda :loveu:
[url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/11MArCA2012/DSC_7078copy.jpg[/url] - mądry wyraz pyska :loveu:

Chyba się cieszę że klatki Shinucha nie miała za szczeniaka, tylko podłogi musiałam sprzątać po powrocie a piesek czyściutki :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
prawie :diabloti:

no ja niestety mam tylko wykładziny :placz:
[quote name='FredziaFredzia']Miotełka już nie jak wacik wygląda a jak miotła! ;)[/QUOTE]
na szczęście coraz bardziej :evil_lol:
[quote name='mineralna_']Moja młoda też niedawno jeszcze robiła w klatce i później siedziała upieprzona po uszy ;) i zaczęłam ją karmić w klatce (rozsypywałam po prostu, nie z miski), wychodziłam trochę częściej i za każdym razem jak zrobiła na podwórku nagradzałam ją.
No i jak byłam w domu, a ona akurat narobiła to nie wyciągałam jej od razu, żeby się nie nauczyła wymuszać w ten sposób :diabloti:[/QUOTE]
już opanowane, ona chyba czasem tak ma że jej mózgu brakuje bardziej niż zwykle :roll: rano zawsze dostaje jeść w klatce



Znalazłam taki filmik, jakby się ktoś jeszcze pytał o co chodzi ze szczurem

[url]http://youtu.be/a6v1Ytef5c4[/url]

Zaraz wrzucę z Miotłą ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...