Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='gops']to teraz zacznie sie najpiękniejszy dla właściciela moment dorastania psa pt." gryźć ,gryźć,gryźć, rzuć i gryźć " wspominam ten okres wyżynania zębów najlepiej:diabloti::loveu:[/QUOTE]

[quote name='Doginka']To teraz masz szczerbatego niesrajka:roflt:
Współczuję żucia i gryzienia wszystkiego, co się nawinie pod...nowe zęby:hmmmm::lol:

A-ha, pies ma P1, aż 4 P1 - są za kłami, bo te przednie ząbki to nie jedynki;-)[/QUOTE]
właśnie muszę się w jakiegoś konga zaopatrzyć, bo taki z trixie powoli traci życie :evil_lol: ale ona generalnie cały czas coś gryzie więc... :hmmmm:

weterynarzem nie jestem, wybacz :diabloti:
[quote name='sacred PIRANHA']ja mam to samo z suką...
Ajuś ledwo wyjdziemy, pierwsze krzaki i zrobi siku i kupe i z głowy a ta nie...z nią trzeba łazić i łazić i łazić...jak stoje, to ona też stoi, jak ide za szybko to ona idzie przy nodze, więc tez nie ma mowy żeby się załatwiła...z sikaniem już opracowałam metode, bo prowadze ją pod miejsca gdzie wiekszosc psow obsikuje i tam się powooooolnym krokiem kręce i ona zaczyna wąchac i podsikuje...ale z kupą,to mnie krew jasna zalewa:-)
I od razu powiem, rozumiem ze psy potrzebują ruchu, moje yorki nie leżą całymi dniami na rozowej futrzanej podusi;-)
Ale jak mi sie rano spieszy a ta łazi i się na mnie patrzy, to mnie jasny szlag trafia i nic tego nie zmieni, ze jestem taka bezduszna, brak mi empatii itp itd odbierzcie mi psy :-)[/QUOTE]
ja rano nie mam czasu łazić i czekać aż królewna łaskawie się wysra, ma dwie szanse i jak nie skorzysta to cały dzień siedzi o pełnych jelitach. I jest tak od kilku dni dosłownie bo wcześniej się załatwiała, po modłach ale robiła, a teraz... :roll:
u mnie bieganie wygląda tak, że pies biega jak jej coś rzucę, albo znajdzie sobie psa, inaczej drepta albo włazi pod nogi :diabloti:
[quote name='Vectra']Andziolina przód już ma nowy , teraz luzują się kły :diabloti:

kupa to poważna sprawa i nie ma na zawołanie u mnie ... musi być konspiracja , rozruch jelit .. najgorszy jest Rekin ... zanim wydali , to tańczy ze 20 minut w każdym kącie działki .. nikt nie może patrzeć , nikt podchodzić[/QUOTE]
ja bym zamordowała gada na miejscu :diabloti:


a tak jeszcze co do chęci zabicia... z suką nigdy tak nie miałam jeżeli chodzi o szkolenie, zwiewanie czy coś, ona jest po prostu grzeczna ;) a i kupska to mały pikuś przy Gramie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']U Erisa na bezwład tylnych kończyn zadziałało leciutkie szczypanie w to miejsce gdzie jest sama skóra między nogą a brzuchem. O tu:

Albo podstawianie tam ręki, wtedy nie siadał.[/QUOTE]
żadne tricki super handlerów nie działają .... to stoi zawsze i ładnie , byle nie pozowane i nie do zdjęć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Nas jakoś minął/mija ten okres - Jupi nie ma zapędów gryzienia wszystkiego co mu pod pysk wejdzie, a zęby już chyba wszystkie wymienił (albo większość).[/QUOTE]
Broom ostatnio bawi się w rozwalanie legowiska i gryzienie łóżka od spodu :mdleje:

[quote name='sacred PIRANHA']to jest jedna z zalet moich psow, absolutnie wszystko mozna zostawic i nic nie gryzą, za to dra ryja :-)[/QUOTE]
Gram też w życiu nic nie pogryzł ani nie zniszczył zostając samemu, do tego nie drze ryja i jedzenia też najczęściej nie rusza :loveu:



[video=youtube;XYt-D-Wyu1k]http://www.youtube.com/watch?v=XYt-D-Wyu1k&feature=youtu.be[/video]



mój mądry szczeniaczek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Ojaoja ! Jeśli o mnie chodzi to myślę, że znajdę chwilę, aczkolwiek raczej bez Galiny ;)
Masz mój numer?[/QUOTE]

jak masz dwie pary takich samych cyferek na końcu to mam :diabloti:
ja najchętniej w piątek jak masz czas, sobota raczej zajęta, chyba że po południu ale to musiałabym dogadać ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak, ja nie zmieniałam numeru ;)
Piątek spoko, do 17 gdzieś tak mam czas ;) To pisz/dzwoń na kom w razie czego, bo czeka mnie cięzki tydzień - krążę między rzeźnią/stacją unasieniania/uczelnią/kliniką/domem i mogę nie mieć siły doczołgać się do komputera :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Tak, ja nie zmieniałam numeru ;)
Piątek spoko, do 17 gdzieś tak mam czas ;) To pisz/dzwoń na kom w razie czego, bo czeka mnie cięzki tydzień - krążę między rzeźnią/stacją unasieniania/uczelnią/kliniką/domem i mogę nie mieć siły doczołgać się do komputera :diabloti:[/QUOTE]
jakoś w piątek do południa postaram się zadzwonić to się jakoś gdzieś umówimy :) i liczę na zdjęcia! :diabloti:
[quote name='eria']ale cudne fotki , Miotełka jest bardzo fotogeniczna ;)[/QUOTE]

jeszcze gdyby nie była biało-czarna to modelka idealna :evil_lol:



Przyszłam się pochwalić swoją szeroko pojętą kreatywnością :diabloti:
Bo suka myśli że nie ma przednich łap. W sensie jak jej coś klikam to nie ogarnia że można jedną podnieść do góry na przykład i coś nią pacnąć. I tak się od kilku tygodni trudziłam nad podawaniem łapy, bo jak na mojego psa przystało, tradycyjna metoda biorę łapę-komenda-nagradzam nie działała ;) wyłapać ani ukształtować też nie mogłam, naprowadzić tym bardziej. To w ramach uczenia się z matematyki (hyhyhyhyhyhyhyyhy) wytęzyłam mózg i wymyśliłam coś :diabloti:
coś polegało na tym, że zrobiłam suce "hopkę" z ręki, z jednej strony ja, z drugiej klatka, za ręką smakołyk po który Brum miała sięgnąć. No to zaczęła przeskakiwać :evil_lol: ale klikałam jej moment dotknięcia przednimi łapami ręki i zakminiła, że w sumie to nie musi skakać do końca tylko wystarczy jak położy łapy na ręce :loveu: to klikałam jej moment jak dotknęła tylko jedną.
No i mam podawanie łapy po jednej sesji :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...