Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='necianeta89']to daj, chętnie zobaczę:diabloti:
chyba że naprawisz DOGO to sobie sama poszukam:razz:[/QUOTE]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/76571-Szata%C5%84ska-galeria-czyli-popaprane-championy-z-przekl%C4%99tych-rewir%C3%B3w?p=18678802#post18678802"]ZAPRASZAM[/URL] :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

generalnie to żyjemy, semestr się zaczął na całego, a ja staram się pisać niewiele Bo MOja klawiAtura się buntuje i wypowIEdZI Wyglądaja MNiej_więCEj tak :evil_lol: a żeby pisać normalnie muszę trzymać shift :evil_lol:
młoda jest na prawdę fajoskim psem, a jak juz wyrośnie Z bycia szczeniakiem to chyba się z nią ożenię :evil_lol: no i zaczęła rosnąć jak na drożdżach ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']A kiedy foty? Nie jest już tak zimno na dworze :diabloti:[/QUOTE]

nie mam czasu :) jutro może coś zrobię, ale nic nie obiecuję. zrobiło się cieplej, ale za to wiaterek w porywach do 115 :loveu: Poza tym spacer z tymi szatanami i robienie zdjęć to ciężkie zajęcie :evil_lol: ostatnio poznaliśmy dużo rożnych fajnych burków, a gram... bawił się z samcem :mdleje: z innymi się wąchał i tez luz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Klawiatura robi z Ciebie słitaśnego pOkEmOnA! :diabloti:[/QUOTE]
znajomi mają mnie dość, a ja się czuję głupsza :evil_lol:
[quote name='necianeta89'][url]https://plus.google.com/photos/116853634667686408208/albums/5668869554215672065?banner=pwa[/url] a ten np. BC mi się nie podoba ;) ciekawe co z małej wyrośnie ;)[/QUOTE]
też mnie to ciekawi :evil_lol:
[quote name='Anecioreczek']Flicka Ci się nie podoba? :o
<mdleje>[/QUOTE]
mi też się nie podoba, szczególnie że mam takiego ślicznego szczeniaczka w domu :evil_lol:


dzisiaj było pierwsze wyczesywanko paskudnego podszerstka z tyłka... rośnie mi pociecha, nie ma co :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']u mnie kwestia wyboru była prosta dzięki gramowi, ale generalnie bardzo dużo ludzi woli suczki[/QUOTE]

to jest fenomen , ale mają zazwyczaj najgorsze zdanie o samcach , ci co nigdy samca nie mieli ..
a ja mam już od wielu osób wycałowane stopy , że dali się nabrać na samca i nie chcą już nigdy suki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No bo suczki są słitaśne i kochające i trzymają się domu, bla bla bla... Tylko dlaczego mnie się trafiła akurat niezależna cholera? :evil_lol: A jak zgłębiłam temat to okazało się, że sunie wcale nie są takie święte, na jakie się je kreuje... Poznanie przeciętnej dojrzałej suki, niekoniecznie słitaśnej i kochającej cały świat, chyba nieco zmienia podejście do psich płci :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja wolę suki własnie za ich suczy charakter :lol:
nigdy nie powiem że są łagodniejsze blabla bo to nie prawda, bardzo mało jest dorosłych suk które potrafią dogadać się z innymi dorosłymi sukami , znam zaledwie parę! a na psy się tak gada że to one właśnie najcześciej są zaczepne do swojej płci .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']cuda zdarzają się tylko raz :diabloti: wspomnisz kiedyś moje słowa :evil_lol:[/QUOTE]
A ja miałam dwa cuda.... Kurde to trzeciego już tym bardziej nie będzie ? hihihi , a może Twoja powyższa teoria jest nieprawdziwa:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]jakoś mam wrażenie, że pies bardziej jest zapatrzony w człowieka[/QUOTE]
A ja mam z kolei wyobrażenie ,że pies jest bardziej zapatrzony w suki, cieczki, który kąt oblać, czy zostanie jeszcze kropla na kolejny i komu wpie***ić :D stereotypy hihihi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...