Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='Unbelievable']padajcie sobie do woli, ale to wcale nie jest śmieszne :diabloti: z resztą może zrobię kiedyś filmik jak on pięknie zwiewa, o ile zdążę telefon wyciągnąć :evil_lol:[/quote]

A on też tak startuje jakby mu kto wetknął rakietę we d...? :evil_lol: Bo jeśli tak to sobie z Zuzem mogą łapkę podać, plus szukanie Idealnego Miejsca Na Kupcię... :diabloti:

[quote name='Unbelievable']ano właśnie, dlatego napisałam że to zupełnie normalne ;) i ja w przeciwieństwie do niektórych potrafię o tym normalnie napisać, tak samo jak o problemach które mam z jednym i drugim ;)[/quote]

Jak ja piszę o naszych problemach to zaraz jest, że nie kocham pieska i sobie z nim nie radzę :roflt: Także ostrożnie :evil_lol:

[url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/401540_298845230168882_100001302231612_720793_984426226_n.jpg[/url] sprawia wrażenie pociesznej krówki, to Twoje niedobre dziecko :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']tak apropo to ja, o dziwo, jeszcze nie słyszałam dziwnych plot na swój temat, i temat moich psów :hmmmm: chociaż podejrzewam że jakieś krążą :evil_lol: wszystkich zainteresowanych zapraszam do siebie, zobaczyć jak u mnie jest strasznie :diabloti: jak to biedne pieski cierpią i całe dnie siedzą w klatkach, wyciągane tylko na zdjęcia :grins:[/QUOTE]

Ja to słyszałam najpierw, że TAKIE pw o mnie krążą :evil_lol: A potem, że jestem snobką i egoistką, bo mam psa z rodowodem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Ja to słyszałam najpierw, że TAKIE pw o mnie krążą :evil_lol: A potem, że jestem snobką i egoistką, bo mam psa z rodowodem :diabloti:[/QUOTE]

no bo jak to, kupić psa, zamiast adoptować a zaoszczędzone pieniądze wpłacić na rzecz bezdomniaków? czysty snobizm... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']... ja chwilowo nie mogę szczeniaczka uczyć siusiu na dworze , bo szczeniaczek po wyjściu na podwórko , zniknął pod śniegiem.[/QUOTE]
Hahahahahahaha:roflt::roflt::roflt:

[B]Unbelievable[/B], PT może dodałoby trochę pewności siebie mojemu goopkowi:lol: Tak usłyszałam w moim oddziale ZK od osoby mądrzejszej w tej kwestii ode mnie;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Hahahahahahaha:roflt::roflt::roflt:

[B]Unbelievable[/B], PT może dodałoby trochę pewności siebie mojemu goopkowi:lol: Tak usłyszałam w moim oddziale ZK od osoby mądrzejszej w tej kwestii ode mnie;-)[/QUOTE]
obyło by go z ringiem i tłumem :) dlatego to Ci poradzono.
Ja mam w planie taki mały kurs z Terrierem zrobić , bo ona pewno nie będzie zachwycona wystawami :diabloti:
a że kocha się uczyć , to sobie pośmigamy ...

Tylko moja rada :diabloti: nie ucz go klejenia się no nogi :diabloti: bo potem będziesz miała zestaw pytań od sędziów jak ja , czy Franio jest przypięty do mojej nogawki w ruchu .... a on to taki sumienny uczeń i to klejenie do nogi załapał w 5 minut

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']wiesz co , tu nie idzie o gadanie za plecami , tylko o niedowiarków :)
Jest taka grupa osobnicza , nie mam w tej chwili nikogo na myśli , która tak ma , że nawet jak widzi , to i tak nie wierzy , bo musi swoje pięć groszy wsadzić i ubarwić na swoją modlę.
Tu się kłania powiedzenie - nie oceniaj innych swoją miarą :diabloti:

skąd przeciętny zjadacz chleba, mógł by ci zarzucić trzymanie np psów w klatkach i wyciągania ich do zdjęć ? jak by na to wpadł ? w 99% przypadków , z własnego doświadczenia - no inaczej tego nie widzę.

Ja ostatnio nie mam weny , do karmienia trolli .. ale kilka historyjek mi się zebrało ...

ja chwilowo nie mogę szczeniaczka uczyć siusiu na dworze , bo szczeniaczek po wyjściu na podwórko , zniknął pod śniegiem.[/QUOTE]

a niedowiarki to też inna sprawa :cool3: równie ciekawa :diabloti: to w sumie też ci co wiedzą lepiej ;) bo psy zmuszam do robienia sztuczek- to już słyszałam, bo męczę, bo biedne, skrzywdzone i niekochane i do cyrku :evil_lol:
z własnego doświadczenia, ale może też ono wychodzić z tego co się widziało u znajomych/rodziny

biedny szczeniaczek, taki niekochany :shake:
[quote name='evel']A on też tak startuje jakby mu kto wetknął rakietę we d...? :evil_lol: Bo jeśli tak to sobie z Zuzem mogą łapkę podać, plus szukanie Idealnego Miejsca Na Kupcię... :diabloti:



Jak ja piszę o naszych problemach to zaraz jest, że nie kocham pieska i sobie z nim nie radzę :roflt: Także ostrożnie :evil_lol:

[url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/401540_298845230168882_100001302231612_720793_984426226_n.jpg[/url] sprawia wrażenie pociesznej krówki, to Twoje niedobre dziecko :diabloti:[/QUOTE]
taaaa dokładnie, jeszcze mu robię "redi stedi GOOOOOOŁ" i jest jedno wielkie siuuuuuu :evil_lol:

no tak, faktycznie :diabloti:

wszyscy moi znajomi mówią że wygląda jak niedźwiedź :(
[quote name='sacred PIRANHA']kurier był!!!! a jaki miły, taki uśmiechnięty od ucha do ucha, jak tylko psy zobaczył to mówi : to dla was kochane!
a więc mamy klatke;-)


a co do opini innych dogomaniaków, to ludzie potrafią być tak zryci, że mi momentami szczęki brakuje tak nisko chce opaść;-)[/QUOTE]

a u mnie jeszcze nie był, bo po co :grins:

oj tak ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Ja to słyszałam najpierw, że TAKIE pw o mnie krążą :evil_lol: A potem, że jestem snobką i egoistką, bo mam psa z rodowodem :diabloti:[/QUOTE]
no bo ty "związana" jesteś z PWP, ja tam nawet nie wchodzę bo nie wiem czy mam płakać czy się śmiać, i zwykle sie tylko powstrzymywać muszę od komentarzy... :roll:
[quote name='motyleqq']no bo jak to, kupić psa, zamiast adoptować a zaoszczędzone pieniądze wpłacić na rzecz bezdomniaków? czysty snobizm... ;)[/QUOTE]
no, i karmić TAKĄ drogą karmą, zamiast pedigri i resztę dać schronisku :grins:
[quote name='necianeta89']Lubię sobie was poczytać, bo mam wrażenie, że czytam NORMALNYCH ludzi:diabloti:[/QUOTE]
to tylko wrażenie :evil_lol:
[quote name='Doginka']Hahahahahahaha:roflt::roflt::roflt:

[B]Unbelievable[/B], PT może dodałoby trochę pewności siebie mojemu goopkowi:lol: Tak usłyszałam w moim oddziale ZK od osoby mądrzejszej w tej kwestii ode mnie;-)[/QUOTE]

a tak ZK się słuchaj w kwestii szkolenia.... PT jest banalne i nic nie sprawdza tak na prawdę, szczur by to zdał z ręką w tyłku teraz zaraz, może chociaż obedience? w jakimś porządnym klubie ;) więcej daje bankowo
[quote name='Vectra']obyło by go z ringiem i tłumem :) dlatego to Ci poradzono.
Ja mam w planie taki mały kurs z Terrierem zrobić , bo ona pewno nie będzie zachwycona wystawami :diabloti:
a że kocha się uczyć , to sobie pośmigamy ...

Tylko moja rada :diabloti: nie ucz go klejenia się no nogi :diabloti: bo potem będziesz miała zestaw pytań od sędziów jak ja , czy Franio jest przypięty do mojej nogawki w ruchu .... a on to taki sumienny uczeń i to klejenie do nogi załapał w 5 minut[/QUOTE]

jak wyżej, co do PT
[quote name='Doginka']Hahahaha, Vectra, może razem się wybierzemy na to PT:lol:? Właśnie chodzi o obycie z ringiem i tłumem:lol: Chociaż nie wiem jaka byłaby różnica, bo przecież tłumu Lotos się nie boi i na ringu już po ocenie śmiga jak zły:lol:[/QUOTE]

obycie z ringiem? na PT? w co ty wierzysz? :evil_lol: większą "robotę" zrobisz jak poćwiczysz z nim w miejscach uczęszczanych przez dużo psów, dużo ludzi, gdzie jest duży hałas, zgiełk i zamieszanie. Na placu szkoleniowym to i szczur był asem, na wystawie zwrot o 180stopni :)


[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/429492_298845296835542_100001302231612_720794_942413210_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Jejciu jaka słodycz - dwie słodkości:loveu:
[url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/429492_298845296835542_100001302231612_720794_942413210_n.jpg[/url]

Przesłodziłam trochę, czy może być?:hmmmm:[/QUOTE]

dobrze że jem pikantne orzeszki i zapikam piwem , bo by mnie zemdliło :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']a to piwo do wątku Sako? :diabloti:[/QUOTE]

już nic mi nie mów , bo mi ręce opadają .. skończył mi się popcorn i cola .. więc przerzuciłam się na piwo i orzeszki .... jak tak dalej pójdzie , to trzeba będzie flaszkę wódki otworzyć i słoik ogórków :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']już nic mi nie mów , bo mi ręce opadają .. skończył mi się popcorn i cola .. więc przerzuciłam się na piwo i orzeszki .... jak tak dalej pójdzie , to trzeba będzie flaszkę wódki otworzyć i słoik ogórków :diabloti:[/QUOTE]

hm, myślę, że jednak flaszka będzie Ci potrzebna...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']pod Warszawą :cool3:[/QUOTE]

Kurczaki, daleko, ja na podbeskidziu. Trudno, nie załapię się na imprezę, innym razem jak zawołasz wcześniej, że zamierzasz zrobić taką posiadówkę. Nawet na tą cole z popcorem wpadne :diabloti:

Edit: jakbyś przeczytała FB, to nawet ta śliwowica od cudownego pana sąsiada Ci nie wystarczy ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak mi sie przypomniało, to sobie pomarudze;): jedna dogomaniaczka na jednym z moich ulubionych wątków "zapalnych" (PwP rzecz jasna)tłumaczyła, że ona daje swoim psom (ma kilka sztuk) specjalnie, świadomie, z wyboru tańszą karme (chappi, biedronkowe itp), bo dzięki temu zostaje jej kasa na pomoc psiakom schroniskowym. Cóż za poświęcenie! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Taaa jeśli chodzi o kupowanie psa z rodowodem to ja już się też nasłuchałam jakim jestem snobem i egoistą ,że mam takie plany zamiast adoptować...Nie wrażne ,że do tej pory miałam dwa psy ze schroniska w tym jednego zabranego jako 10latka....

Na pwp nie zaglądam. Trafia mnie ciężka cholera jak widzę kolejne zaproszenie do wątku na moim profilu mimo dwóch moich próśb ,że sobie nie życzę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']Nie wrażne ,że do tej pory miałam dwa psy ze schroniska w tym jednego zabranego jako 10latka....[/QUOTE]
bo to jest nieważne co robisz/robiłaś dla psów, liczy się dla nich to że masz/będziesz mieć psa rasowego - a to dowód na to, że jesteś snobem i egoistką i już :-) a Kreona wzięłaś, bo był rasowy o! a Foksie, to tak przypadkiem Ci sie udało dobry uczynek zrobić hihihi pomyliłaś się :-)

Ja mieszkam w Zamościu, to mała mieścina, dużo dogomaniaczek tutaj jest działających na PwP. Ja jestem spalona, znienawidzona, wróg publiczny numer jeden:-). Bo nie dość, że mam dwa rasowe psy (zamiast adoptować z zamojskiego schroniska jakies najwieksze bidy mające najmniejsze szanse na adopcje!), to jeszcze jestem wolontariuszką w schronisku i śmiem się dogadywać ze znienawidzonym przez wszystkich kierownikiem schronu. Po prostu hańba :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...