Jump to content
Dogomania

Odi-seja, czyli jak Platfus z Krzyczek odnalazł DOM


Anashar

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moi drodzy!!! Macie wielkie serca! Nie zdawaliśmy sobie sprawy ile osób sledzi losy Odiego, ile osób kibicuje pomyślnym poszukiwaniom domu. Podziwiamy zangażowanie, ilość pracy i czasu jaki poświęcacie dla dobra zwierzaków. Pani Agnieszko - dokonała Pani wspaniałej transformacji z zabidzonego wątłego wygłodniałego psiaka w- w uroczego, zywego , wesołego psa. Bardzo jesteśmy szczęśliwi że dzięki Pani możemy cieszyc się naszym nowym przyjacielem.
Odi praktycznie od pierwszego wieczoru poczuł się jak u siebie w domu. Spenetrował wszelkie zakamarki w poszukiwaniu sladowych choćby iosci pozywienia w dowolnej postaci. Mimo ponadnormatywnej kolacji wytrwale szperał w kuchni, zbadał wszystkie stoły. Udało mu sie odkryc psie witaminy i zastosował awansem miesięczna kuracje witaminową :lol:
Kolejne dni to oswajanie się z terenem wokół domu. Kazdy krzaczek, kazde źdźbło trawy zostało co najmniej... :lol: obwąchane... Odi potrafi i chetnie podaje łapkę, siada, waruje - no po prostu nie dosyć że sławny i ze pies miesiąca to po porstu geniusz :lol:
Był juz samochodem w sklepie, na spacerze wiejską drogą. Poznał kolezankę zza płotu wymieniajac prawdopodobnie zdawkowe uwagi o pogodzie - bo prawie nie szczekał. Generalnie chyba jeszcze nie do końca czuje się odpowiedzialny za terytorium domowe bo nie obszczekuje sąsiadów ani przechadzjacych się zwierzat. Na razie są natomiast pewne klpoty z naszym najstarszym domownikiem - kotem Frustkiem. Kot co prawda miał juz jednego kuzyna "przybłędę" ale nasz poprzedni pied Fredzio traktował naszego kota jak kwiatka doniczkowego, lub mebel. Widział że jest ale kompletnie nie był zainteresowany blizszymi kontaktami. Natomiast Odi - cóz jak tylko widzi kota - rwie się do zabawy. Generalnie gdy jestesmy w pomblizu i powtarzamy jak mantre : nie wolno , zostaw kota, nie wolno.... Odi powstrzymuje swe zapędy, ale widac że robi to wielkim wysiłkiem woli i aż się trześie do tego by uściskac starszego kuzyna ;). Jedyny moment gdy porafi kota zignoroqwac to czas posiłków - wtedy cały swiat przestaje dla niego istnieć. Poczatkowo chyba nie bardzo orietował sie do czegóż to moze śłuzyć dziwny niebieski "ponton" i kładł sie, spał na parkiecie. Od kiedy pojął - oc w zyciu chodzi - sypia na miekkim przyjmujac najróżniejsze dziwne pozy. Mimo ze ma sporty temperament, a wyjście do ogrodu jest wciąz otwarte - woli spędzać czas wewnątrz. Jego hobby oprócz polegiwania - to kroczenie slad w ślad za każdym kto wstanie i zrobi kilka kroków po domu - taki cięń nieodstępujacy. Odi lubi bawić się w ogrodzie biegajac za patyczkami czy zabawkami. Kochany jest - kiedy tak zawija swoimi niezgrabnymi łapkami i myli mu sie koejnośc stawiania nóg.
No ale dosyc tych news'ów - bo Was zanudzimy. Jeszcze tylkociekawostka - dziśiaj albo jutro spróbujemy wykapać Odiego - zobaczymy jak reaguje na takie rozrywki. Czas najwyższy bo o ile my sie pewnie przyzwyczailiśmy - o tyle znajomi powiadaja że to nie maciejka w powietrzu wisi:lol:.
Jeszcze raz wszystkim Wam dziękujemy w imieniu Odeusza - zwanego sławnym (żałujemy ze nie mamy wspomnianej na forum gazety)
Kasia & Tomek

Link to comment
Share on other sites

Teraz czas na opekuna roku ! myślę oczywiście o Agamice,:multi:
choś pewnie z tego co widzę na tym forum -to więcej takich kandydatów (na sczęście ;)), życzę wszystkim pomagaczom czworonożnym wszystkiego miłego i wytrwałości
ps W dłuuugich listach specjalizuje się Tomek i to Ona zdawał wcześniejszą relacje, ale podpisuję się pod tymi zeznaniami w 99 % ( no może co do "leżeć" mam wątpliwości, bo to raczej po poproszeniu o "siad" Odikowi się same łapy rozjeżdżają no i leży :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia 22']Teraz czas na opekuna roku ! myślę oczywiście o Agamice,:multi:
choś pewnie z tego co widzę na tym forum -to więcej takich kandydatów (na sczęście ;)), życzę wszystkim pomagaczom czworonożnym wszystkiego miłego i wytrwałości
ps W dłuuugich listach specjalizuje się Tomek i to Ona zdawał wcześniejszą relacje, ale podpisuję się pod tymi zeznaniami w 99 % ( no może co do "leżeć" mam wątpliwości, bo to raczej po poproszeniu o "siad" Odikowi się same łapy rozjeżdżają no i leży :)[/quote]
pokraczka kochana:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia 22']Teraz czas na opekuna roku ! myślę oczywiście o Agamice,:multi:
choś pewnie z tego co widzę na tym forum -to więcej takich kandydatów (na sczęście ;)), życzę wszystkim pomagaczom czworonożnym wszystkiego miłego i wytrwałości
ps W dłuuugich listach specjalizuje się Tomek i to Ona zdawał wcześniejszą relacje, ale podpisuję się pod tymi zeznaniami w 99 % ( no może co do "leżeć" mam wątpliwości, bo to raczej po poproszeniu o "siad" Odikowi się same łapy rozjeżdżają no i leży :)[/quote]

[B]errata:[/B]
1) i to [B]ON[/B] zdawał relację
2) brak podpisu [B]Kasia[/B]
3) Tomek mimo rejestracji na dogomani nie dostał jeszcze maila zwrotnego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia 22']Teraz czas na opekuna roku ! myślę oczywiście o Agamice,:multi:
choś pewnie z tego co widzę na tym forum -to więcej takich kandydatów (na sczęście ;)), życzę wszystkim pomagaczom czworonożnym wszystkiego miłego i wytrwałości
ps W dłuuugich listach specjalizuje się Tomek i to Ona zdawał wcześniejszą relacje, ale podpisuję się pod tymi zeznaniami w 99 % ( no może co do "leżeć" mam wątpliwości, bo to raczej po poproszeniu o "siad" Odikowi się same łapy rozjeżdżają no i leży :)[/quote]
Tomek: Oczywiscie ze Odi wykonuje perfekcyjnie komende "leżeć" warunkiem tylko jest zeby komende wydac nie później niż ćwierć sekudny po komendzie siad - no ale to przeciez nie wina Odika że ktos jest zbyt wolny dla jego temperamentu:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nooo to intuicja mnie nie myliła.... Jednak TEN DOM:-)

Matko i corko jak ja sie cieszę......Odi to niemal symbol. Skoro symbol dom znalazł, to teraz już tylko z górki:-)

Marzę o dniu, kiedy ostatni "krzyczkowy" znajdzie dom........I taki dzień nadejdzie - jestem tego pewna.

Odiku i Państwo Odikowi super, ze jesteście razem:-)

Link to comment
Share on other sites

Tak czytam to Odikowe forum [B]od początku i uff...[/B]
-wcześniej czytałam wyrywkowo bo miaeliśmy zajęcie z nowymi czterema Odikowimi łapami (a już wtedy zszokowało).
Wogóle że takowe forum istnieje dowiedzielismy ze dwa dni po przybyciu Odiego do nas czyli gdzieś ze 3 dni temu a teraz po tej "lekturze" to juz wogóle brak słów....:placz: a jestem dopiero na 12 stonie.....
na szczęście happy endy się zdarzają nie tylko w filmach :)
[B][SIZE=5][/SIZE][/B]
[CENTER][COLOR=red][B][SIZE=5]DZIEKUJEMY WSZYSTKIM CO POMAGALI ODIKOWI[/SIZE][/B] [/COLOR]
:loveu::loveu::loveu:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia 22']
[COLOR=red][B][SIZE=5]DZIEKUJEMY WSZYSTKIM CO POMAGALI ODIKOWI[/SIZE][/B] [/COLOR]

[CENTER]:loveu::loveu::loveu:[/CENTER]
[/quote]


I my dziekujemy [B][SIZE=4][COLOR=blue]TYM[/COLOR][/SIZE][/B], którzy dali Odeuszowi [SIZE=4][COLOR=red][B]TEN WYCZEKANY DOM:loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia 22']Jeszcze raz wszystkim Wam dziękujemy w imieniu Odeusza - zwanego sławnym [/quote]
To my dzięklujemy! :loveu: Odi trafił na wymarzony dom i wspaniałych Opiekunów :loveu:

[quote name='Kasia 22'](żałujemy ze nie mamy wspomnianej na forum gazety)
Kasia & Tomek [/quote]
Ja mam, mogę zrobić skan :) (Jeżeli chodzi o to wydanie w Super Expressie)

Link to comment
Share on other sites

WITAM NA FORUUUUM :cool3::multi:

1. mam na meilu bossssssssssssssssssssskie :loveu::cool3: zdjęcia Odiego przed kominkiem , wstaiwę je jak tylko dotre dzis do domu z pracy, albo wieczorkiem

2. jestem wpracy teraz to tak tylko na sekundke wpadłam na forum :oops:

3. DLA WSZYSTKICH martwiących sie , moja szyja jest jak najbardziej sprawna , tylko moze teraz głowa obracac sie jakby bardziej :evil_lol:
[QUOTE]
No ale dosyc tych news'ów - bo Was zanudzimy[/QUOTE]

spokojnie .... to jest nie mozliwe :lol: ...:cool3:


[QUOTE]Wogóle że takowe forum istnieje dowiedzielismy ze dwa dni po przybyciu Odiego do nas[/QUOTE]

to tak, zeby presji nie było :) :evil_lol::oops:




[CENTER]w końcu w końcu w końcu w końcu w końcu
:multi:"mój" smrodek ma dom :multi:


:loveu: [COLOR=darkslateblue][B]dziękuję za super dom dla łobuziaka[/B][/COLOR] :loveu:

i pomyslec ze byli tacy co twierdzili ze on sie do dom nie nadaje :roll: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

uczymy sie ze kotus jest cacy, a nie jest piszcącą zabawką :diabloti:
[IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/Odi/Pieszkotem.jpg[/IMG]

:loveu::loveu:błogostan
[IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/Odi/Relax1.jpg[/IMG]



:cool3: jego mina mówi sama za siebie :razz:

[IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/Odi/Przykominku1.jpg[/IMG]


[IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/Odi/Przykominku2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/Odi/Przykominku3.jpg[/IMG]


a ja umieram z ciekawości czy były oględziny wet i jesli tak to jak przebiegły :evil_lol: ....
Jelsi przeczytam ze Odi weta lubi to zaczne podejrzewac, ajkies pranie mózgu przeprowadzone na Odiku :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...