Jump to content
Dogomania

Odi-seja, czyli jak Platfus z Krzyczek odnalazł DOM


Anashar

Recommended Posts

Dzieki za piekne zdjęcia Odaszka i Frustasza.

Pojawił się u nas mały kłopot :-o moze coś poradzicie, szczegoły na wątku Zulusa tu:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zulus-piekny-wspanialy-dostojny-juz-tak-dlugo-samotny-124000/?highlight=platfus[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzieki za piekne zdjęcia Odaszka i Frustasza.

Pojawił się u nas mały kłopot :-o moze coś poradzicie, szczegoły na wątku Zulusa tu:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zulus-piekny-wspanialy-dostojny-juz-tak-dlugo-samotny-124000/?highlight=platfus"][COLOR=#000000]***Zulus*** piękny,wspaniały ,dostojny a już tak długo samotny[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[url]http://images46.fotosik.pl/124/2068e2593735b257.jpg[/url]

na tym zdjęciu widać troszkę tatuaż w uchu Odisia, z tego *&%^&% obozu zagłady :-( .. takie piętno krzyczkowe :/ [B]A300 [/B]

tak bardzo bym chciała żeby pozostałe krzyczkowe psy miały juz dom ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia 22']Amiga nic straconego nieustannie zaapraszam...[/quote]


Wielkie dzięki za "zaaaproszenie". Następnym razem może już mi nic nie "wyskoczy".
Martwię się trochę tym, co w najbliższym czasie może się u Was wydarzyc. Nie wyobrażam sobie, że uda się pozamykać wolne dotąd zwierzątka na kilkanascie godzin w mieszkaniu (zwłaszcza kiciorka!!) Tym bardziej, że jest wspólna klatka schodowa i przy największej nawet ostrożności może się zdarzyć, że dojdzie do spotkania pies z psem czy pies z kotem. Jest tylko jedna nadzieja, że psy sie szybciutko zaakceptują i że Zulus akceptuje koty

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='weszka']Ależ z niego przystojniak :loveu::loveu:[/quote]
:evil_lol::evil_lol: znowu z opóźnieniem :eviltong:

a od 1 sierpnia urlop , wiec myślę ze jesli mnie z miotła nie pogonia to zjawie sie u Odisia :loveu::diabloti:
a moze ktos jeszcze by sie pisał na odwiedzinki

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

No co ja mogę powiedzieć?
Jestem po prostu zachwycona metamorfozą Odaszka. Ma piękną sierść, piękną figurkę. Tylko jeszcze trochę przednie łapencje zostały mu śmiesznawe :p
Biega i szaleje po ogródku razem ze swoją czarną koleżanką i obydwoje notorycznie obszczekują starszą koleżankę zza płota.
Z kolegą z piętra nawet panuje zgoda, choć kiedyś doszło
między nimi do spięcia.
Odi [B]agamikę[/B] poznał bez dwóch zdań. Podobno z nikim się tak euforycznie nie wita jak z nią. No w końcu wie kto go przywiózł do jego raju.
[B]Agamika[/B], a teraz bez ociągania proszę. Czekamy na zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/sonia-klon-pltafusa-w-krk-schronie-help-chora-trzustka-147046/#post13008972[/URL]

Ja uwierzyc niemogłm w to co zobaczyłam w schroniku, po prostu NIE MOGŁAM ... gduby to coś nie mialo uszów klapnietych to chyba bym natychmiast do Kasi dzwoniła czemu Odi w schronisku jest !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=red]hm....no niesamowite podobieństwo z Sonią ![/COLOR][COLOR=red]:)[/COLOR]
- chyba powinni się poznać...
Odaszek ma się dobrze, z Zulusem poprawnie,
Odi chętnie go zaczepia do zabawy,i zabawa a i owszem super
ale zazwyczaj do czasu .....;( (miewają małe spięcia)
Zulus jednak jest starszy i taki łowiecki, nie myśli raczej o zabawie,
tylko co by tu upolować ;( np kota frustka ;).
Na szczęście fruścio ma swoją taktykę...
pozdrawiamy
k i t

Link to comment
Share on other sites

Sonia szanse ma :) tylko musimy jej pomóc ogłoszeniami ...

plusy Soni "adopcyjne" to wiek i charakter :loveu: minus, to niestety choroba - istnieje prawdopodobieństwo ze enzymy bedzie musiała całe zycie przyjmować. :shake: no i powqinna byc na odpowiedniej karmie

...a \Odi ,,, rok, rok, rok .... a wydaje się ze od zawsze :evil_lol::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...