Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest Guśka

W takich chwilach nie ma znaczenia , czy ktoś "jest" z Dogomanii czy z Molosów - ważna jest nasza wspólna pasja czyli psy . Dlatego znamy się mimo, że nigdy się spotkaliśmy, stąd przyjaźnie zawierane często "w ciemno" a tak później trwałe i żal jeśli ktos z nas czyli psiarzy za szybko odchodzi ...

Dlatego jutro o 10.30 (skoro nie wszyscy możemy być na pogrzebie) pomyślmy ciepło o Rotti i zapalmy jej światełko , które oświetli jej ostatnią drogę oby do lepszego i bardziej sprawiedliwego świata . :cry:

Molosomaniacy :cry: lumi43.gif

Link to comment
Share on other sites

Nie moge pozegnac Rotti osobiscie :cry: ale za godzine zaplonie dla niej plomien w Jej ulubionym w moim domu solnym swieczniku. Cieple pomaranczowe swiatlo dla Dziewczyny ktora wyjatkowo lubila ludzi.

To dziwne, wczoraj caly dzien i noc w Belgii bylo prawie oberwanie chmury, pomimo zapowiedzi ze taka pogoda bedzie przez dwa najblizsze dni co bylo wrecz bankowe, dzisiejszego poranka zobaczylam blekitne niebo i ......... zajaca ktory podszedl do mnie na 2 metry, przysiadl, zerknal na mnie i zaczal skubac trawe. Jakos lzej mi sie zrobilo. Wyobrazilam sobie natychmiast Ele, ze jest w miejscu gdzie wszystko jest spokojne, naturalne, toczy sie leniwie swoim rytmem. Dopiero dzis do mnie dotarlo ze Ela jest naprawde wolna, bez szarzyzny dnia, bolu, problemow, nie martwi sie tym ze nie ma z Nia Rottiego i Borysa bo caly czas ich widzi, nie teskni, spotka ich wkrotce; dla nas to lata - dla Niej krotka chwila, mrugniecie powiek. Eluniu, pozdrow ode mnie bezkresne laki usiane kwiatami na ktorych uganiaja sie nasze psy za motylami, zadbaj zeby tecza miala zawsze swierze kolory. Odtad gdy na nia spojrze myslami bede z Toba. Pa :D

Link to comment
Share on other sites

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.

diak-wig.jpg

Rotti do zobaczenia opiekuj się i baw z naszymi pieskami (i z moim Gizmem bo na pewno Cie pokocha i będzie mu weselej na nas czekać)

22aniol7.gif

Link to comment
Share on other sites

"Pogrzeb na ziemi oznacza być może przyjęcie weselne wśród aniołów" Chalila Dżubrana

Rotti zostawiłaś nas, otrzymałaś inne ważne zadanie - dbaj o te wszystkie zwierzaki, które odeszły przed tobą i o te, które do was dołączą.

img0.gif

Link to comment
Share on other sites

Pożegnanie Rotti było bardzo wzruszające, smutne ale i dostojne.Dostała mnóstwo pięknych kwiatów od osób ktore znały ja bardzo dobrze ale i od takich którzy widzieli ja chocby raz.Ja wlasnie należę do tych drugich i zareczam wam, że wystarczyło wymienic z nią choćby jedno zdanie po którym wiedziało sie od razu z jak dobrym i mądrym człowiekiem sie rozmawia.Taką Cie Rotti będę pamietał !

Pozdrawiam wszystkim których miałem przyjemność poznać na uroczystości.Mam nadzieje na częstsze spotkania w weselszych okolicznościach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...