Jump to content
Dogomania

tanina

Members
 • Posts

  213
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://

tanina's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Cześć! Dawno nas tutaj nie było. Olek "troszkę" przytył, bo został z rodzicami w domu, a my z siostrą niestety nie mamy czasu się nim zająć w Gliwicach:-( Nowe fotki: -tak leniu****e w święta[U] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3173/obraz053mm3.th.jpg[/IMG][/U] -bałwanek [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/2038/obraz070nf1.th.jpg[/IMG][IMG]http://http://img514.imageshack.us/img514/2038/obraz070nf1.th.jpg[/IMG] -a w wolnych chwilach od spania i jedzenia [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/1818/obraz080qt3.th.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/my.php?image=obraz080qt3.jpg[/IMG] [COLOR=Red][SIZE=5]Wesołych Świąt! [/SIZE][/COLOR]
 2. Jutro zobaczę mojego Lolusia, ale tylko będę go miziać przez 2 godzinki, bo jadę tylko na komunię. Mam nadzieję, że moja siostra weźmie się za siebie i fajne fotki wklei.
 3. :loveu: W końcu zdjęcia mojego Olusia kochanego!:loveu: Minki robi zabójcze i jeszcze te zdjęcia robione w czasie łapania chrupka:loveu:
 4. :loveu: Mój kofany Oluś:loveu: Taką ma biedną minkę, kiedy go pies zachęca do zabawy:roll:
 5. Witam! Olo jest teraz na spacerze z siostrą, więc zdjęcia będą wstawione później. Jeszcze troszkę musicie poczekać dziewczyny. Echm a ja tęsknię za chrumczakiem i dopiero go zobaczę w święta:placz:
 6. Jestem w domu i Oluś ma się dobrze:multi: Byliśmy na spacerkach, są zdjęcia, ale czasu nie mam do wklejenia ich:roll:
 7. :placz: Ojjjjj coś galeria Olusia jest zaniedbana :placz:
 8. :evil_lol: Tak, Olo to pies o wielu ksywkach:lol:
 9. [quote name='Chefrenek']Oluś jest bezjajeczny.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] Olek jest jednojajeczny, ale to nie odejmuje mu męskości:lol:
 10. No i Oluś znowu jest w Gliwicach:cool3: Na wstepie jełopek dostał głupawki, zaczął szczekać i latać po całym pokoju, a potem zmęczony na wyrku poległ. Jak poszliśmy na wieczorny spacer, w chaszcze za akademikiem, to wystartował i zaczął wąchać co tu się działo bez niego;) No i tutaj ma suche żarcie, narazie nic nie je, luka co tu wydziadować, ale nie ze mną te numery:evil_lol: Trza odchudzać psiora. Teraz gnije i nawet nie ma zamiaru iść na poranny spacer, leń do kwadratu!
 11. Moja kochana Lolinda:loveu: D0minika dawaj zdjęcia ze spacerku!:mad:
×
×
 • Create New...