Jump to content
Dogomania

Bez Oczu Widzę, Bez Zębów Jem, Dziękując Wam Ogonem ... Brajl za TM ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BajkaB'] Przyczyna całego krwotoku nadal jest zagadką.Według lekarzy mógł być to naczyniak,ale mozę być nowotwór,albo jeszcze jakiś splot,nie bardzo już zapamiętałam.Dalej czekamy i diagnozujemy.[/QUOTE]Ale nowotwór to chyba by wyszedł przecież na prześwietleniu płuc...
A naczyniak? Nie da się tego jakoś sprawdzić?

[QUOTE] Dziękuję raz jeszcze i nadal prosimy o wszelką pomoc i trzymanie kciuków.Brajla uratowała jak do tej pory tylko szybka reakcja,dostarczona krew i wspaniała opieka medyczna.
Będziemy walczyć dalej.[/quote]
Kciuków nie puścimy dopóki WSZYSTKO nie będzie w zupełnym porządku!!!
Wycałuj od nas wszystkich wetów, którzy zajmują się Brajlem. A my całujemy i ściskamy Ciebie i męża (chyba się nie obrazisz...;)), bądźcie dzielni!

[quote name='egradska']P. Edytko kochana, jak możemy pomóc?[/quote]

[quote name='wapiszon']Może jestem przyziemna, nie chcę być źle zrozumiana ale będzie chyba potrzebna duża kasa....[/quote]
No właśnie - jeśli jest potrzebna jakakolwiek pomoc, mówcie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']
No właśnie - jeśli jest potrzebna jakakolwiek pomoc, mówcie![/quote]
w tej sytuacji nie ma chyba co pytać - Pani Edyto, poprosze o nr konta na PW, lepiej bezposrednio, bedzie szybciej i bez prowizji afn.
Bedzie dobrze - no musi byc!

Link to comment
Share on other sites

Mój Boże... Trzymałam kciuki za Brjla od dnia w którym pierwszy raz o nim przeczytałam. Codziennie prawie zglądam do jego wątku, czasem wchodzę na forum owczarka. Cieszyłam się, że znalazł bidulek dom i miałam nadzieję, że szczęśliwie dożyje późnej starości u tych cudownych ludzi jakimi są Edyta i Włodek. Przed chwilą dopiero przeczytałam o nagłej chorobie Brajla i przeżyłam szok :-( Jest mi tak bardzo przykro z powodu kolejnego nieszczęścia jakie go spotkało :placz:Trzymam kciuki :kciuki: za poprawę zdrowia Brajla i za zdiagnozowanie choroby. Czekam na każdą wiadomość o Brajlu.
Ja również proszę o podanie nr konta Edyty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga - Czakra']Byliśmy z Brajlem od początku, chyba nawet zanim trafił na dogo....
potem o obliczu szczęśliwości wycofalismy się w cień...
teraz jesteśmy znowu[/quote]
To niemozliwe zeby tak krotko cieszyl sie kochajacym domem.Musi byc dobrze,juz tylko dobrze.Tego ci zycze kochany piesku,za duzo juz wycierpiales,Was podziwiam za poswieceniei szybka reakcjeTrzymam kciuki jak wszyscy.

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam jak Albiemu rzuciła hasło dotyczące domniemanej przeszłości Brajla. Cała noc nie mogłam spać, potem cały dzień na telefonie obdzwaniałam wszystkie poszlaki, od Chełma po Nowy sącz. Wtedy kolejny kamień spadł mi z serca. Pierwszy, jak Brajl opuszczał piekło. Teraz czekam aż trzeci potoczy się z największym hukiem...

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.owczarek.pl/forum/www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/97/853925077e01dc3d.jpg[/IMG][/URL]


[URL="http://www.owczarek.pl/forum/www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/97/1bf7f48be606c439.jpg[/IMG][/URL]

Peter zrobił dwie fotki.Nie było sensu wiecej,bo Brajl spał cały czas.
Dzwoniłam o 21 do dr.Winiarza.Stan jest bez zmian.Stabilny,ale ciężki.Oczywiście w porównaniu z dniem wczorajszym jest poprawa ,bo nie krwawi.Pozostaje czekać.Brajl dostaje nadal leki i oczywiście kroplówki,bo przecież nie je.Nie ma zaburzeń oddechowych.Czy z tego wyjdzie-nie potrafią jeszcze na to odpowiedzieć.
Najważniejsze zdanie jakie usłyszałam od doktora brzmiało:

,,Walczymy o niego,zeby mu się udało,,

Link to comment
Share on other sites

Kochany Pieseczku, błagamy z całych sił...walcz Kochany, walcz!!!
Musisz jeszcze doświadczyć najcudowniejszego życia z Edytką i Włodkiem, musisz!!!
Edytko, Włodku i cała Wasza Banda...wszystkie moje myśli są z Wami...
Brajl musi wyzdrowieć!!!

Przepraszam Was za brak jakiejkolwiek składni, ale siedzę i płaczę, nie mogę się powstrzymać...:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...