Jump to content
Dogomania

Bez Oczu Widzę, Bez Zębów Jem, Dziękując Wam Ogonem ... Brajl za TM ...


albiemu

Recommended Posts

W przypadku biegunki: pierwszą dobę nie karmić i poić znikomo, podawać Laremid po każdej wolnej kupie (max 6 tabletek na dobę) i Nifuroksazyd 3 razy dziennie, w drugiej dobie leki bez zmian, karmić kleikiem ryżowym gotowanym na wodzie 2 łyżki stołowe w odstępach 3-4 godzin, w trzeciej dobie leki bez zmian (wolnych kup już nie powinno być) karmić kleikiem w większych dawkach ale nadal bez dodatków, w czwartej dobie leki bez zmian, jedzonko kleik lub ryż z chudym mięskiem np. indyk i warzywkami, w piątej dobie można jeszcze podać Nifuroksazyd ale to już ostatni dzień, z jedzeniem nie szaleć i stopniowo wprowadzać normalne żywienie. Nie należy podawać Nifuroksazydu dłużej niż 5 dni bez konsultacji z wetem. U mojej suni skutkuje. Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='egradska']Agus, do listy wkroczen p. Edytki dołącz jeszcze pomoc w ratowaniu Twoich tymczasików:loveu:[/quote]

Oj tak, koniecznie, bo to sa wrecz niecne czyny, ja nie wiem jak tak mozna- ta kobieta nie dosc ze ma ze swoimi psami tyle problemow i zmartwien to jeszcze moim tymczasom pomaga!!:diabloti: Zua ta pani Edyta, bardzo zuuuaaaaaa... :diabloti: :evil_lol:
Kabelku DŁUGOPIS W DŁOŃ!! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Melduję się na Dogomanii - jako Kryla. Na Owczarku jestem Małgorzatat.
Od razu uprzejmie donoszę, że Edyta dokonała następnego wyłudzenia obiadu (z dwóch dań z deserem :lol:) zaś stadko BBBB+B radośnie podlewa i użyźnia mój ogród.
Dalszą listę przestępstw dodam nieco poźniej - bo Edyta nade mną wisi i stosuje groźby karalne :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kryla']Melduję się na Dogomanii - jako Kryla. Na Owczarku jestem Małgorzatat.
Od razu uprzejmie donoszę, że Edyta dokonała następnego wyłudzenia obiadu (z dwóch dań z deserem :lol:) zaś stadko BBBB+B radośnie podlewa i użyźnia mój ogród.
Dalszą listę przestępstw dodam nieco poźniej - bo Edyta nade mną wisi i stosuje groźby karalne :evil_lol:.[/quote]

Witamz Pani Gosiu i u nas :loveu: Miło że Pani sie zdecydowała. A jak Tomek żyje? Samochód lśni? Bo hmmm jak wykorzystywać nieletnich to aż do bólu :lol: Szmatka w łąpkę i polerowanko :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Witam wzajemnie - Tomek żyje i na niecnie wykorzystanego jakoś nie wygląda, właśnie się oblizuje po porządnej porcji ciasta z owocami. Co to jest, że wszystkie chłopy lubią słodycze?
Moje ogony go obwąchały i stwierdziły - "porządny facet" - a to jest wiarygodna weryfikacja.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kryla']Melduję się na Dogomanii - jako Kryla. Na Owczarku jestem Małgorzatat.
Od razu uprzejmie donoszę, że Edyta dokonała następnego wyłudzenia obiadu (z dwóch dań z deserem :lol:) zaś stadko BBBB+B radośnie podlewa i użyźnia mój ogród.
Dalszą listę przestępstw dodam nieco poźniej - bo Edyta nade mną wisi i stosuje groźby karalne :evil_lol:.[/quote]

Witamy witamy!!:loveu:
To sie w glowie nie miesci co ta Pani Edyta wyrabia- toz to samo zlo!!!!
Nie dosc ze obiad, nie dosc ze z dwoch dan, to jeszcze Z DESEREM??!!
Pani Edyto jak pani moze??!!:diabloti:

A tak powaznie: Pani Malgosiu dobrze ze Pani jest i prosimy pilnowac p.Edytki z jedzeniem bo Ona musi o siebie dbac!!:mad:
:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=green][B]Widze, że nie zastosowaliście się do mojej wczorajszej prośby tutaj[/B][/COLOR]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10022101&postcount=4450[/URL]
[COLOR=green][B]Po raz kolejny usuwam wasze posty nie związane z tematem. Macie coś do siebie to pogadajcie na PW.[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]To jest moje ostatnie ostrzeżenie, nastepnym razem będe kasowac posty bez ostrzeżenia, a osoby, które dalej będą prowadziły dyskusje zostana odpowiednio "nagrodzone"[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka'][COLOR=green][B]Widze, że nie zastosowaliście się do mojej wczorajszej prośby tutaj[/B][/COLOR]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10022101&postcount=4450[/URL]
[COLOR=green][B]Po raz kolejny usuwam wasze posty nie związane z tematem. Macie coś do siebie to pogadajcie na PW.[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]To jest moje ostatnie ostrzeżenie, nastepnym razem będe kasowac posty bez ostrzeżenia, a osoby, które dalej będą prowadziły dyskusje zostana odpowiednio "nagrodzone"[/B][/COLOR][/quote]

i bardzo dobrze ze te posty zostaly usuniete bo to nie czas i nie ten watek aby sie klocic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UeMka']Nie wiem o co teraz ci chodzi bo od wczoraj nikt sie nie kłócił a posty zostały wcześniej wykasowane... Według mnie aż tak duża ingerencja moderatorów ogranicza swobode wypowiedzi. Co miało zostac usunięte, usuniete zostało wczoraj![/quote]
[COLOR=green][B]Były kłótnie na temat AFN i nie wczoraj tylko dzisiaj po północy, które teraz usunełam.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka'][COLOR=green][B]Widze, że nie zastosowaliście się do mojej wczorajszej prośby tutaj[/B][/COLOR]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10022101&postcount=4450[/URL]
[COLOR=green][B]Po raz kolejny usuwam wasze posty nie związane z tematem. Macie coś do siebie to pogadajcie na PW.[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]To jest moje ostatnie ostrzeżenie, nastepnym razem będe kasowac posty bez ostrzeżenia, a osoby, które dalej będą prowadziły dyskusje zostana odpowiednio "nagrodzone"[/B][/COLOR][/quote]


Nie wiem o co teraz ci chodzi bo od wczoraj nikt sie nie kłócił a posty zostały wcześniej wykasowane... Według mnie aż tak duża ingerencja moderatorów ogranicza swobode wypowiedzi. Co miało zostac usunięte, usuniete zostało wczoraj!

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem, zniknęły moje dwa posty bez jakiegokolwiek związku z AFN bo ani nie znam tego tematu ani mnie to nie rusza i nie lubię takich sytuacji. Jeśli ktoś kasuje posty powinien dokładnie przeczytać co kasuje... Zresztą nie mówie tego w formie pretensji (bo ostatnio dowiedziałam się że moje trzy kropki są bardzo irytujące) a jedynie w formie wiadomości że czasem trzeba dwa razy pomyśleć. A chyba wiem co mówie bo przez rok byłam Administratorem równie dużego forum ;)
Jak wrócę i będę miała siłę włączyc komputer wkleje zdjęcia ze stadkiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kryla']Melduję się na Dogomanii - jako Kryla. Na Owczarku jestem Małgorzatat.
Od razu uprzejmie donoszę, że Edyta dokonała następnego wyłudzenia obiadu (z dwóch dań z deserem :lol:) zaś stadko BBBB+B radośnie podlewa i użyźnia mój ogród.
Dalszą listę przestępstw dodam nieco poźniej - bo Edyta nade mną wisi i stosuje groźby karalne :evil_lol:.[/quote]I ja Cię Gosiu na Dogomanii witam - z Olą i Małym Wilczurkiem :loveu:. Dwa dania... no to już skrajna bezczelność a deser... no to już pojęcie przechodzi !! :diabloti: No szok! Oj będzie jak się Ufok dowie :mad::mad::mad:. A to podlewanie i użyźniane musisz jako "korzyść osiągniętą" zgłosić gdzie trzeba (gdzie nie trzeba pewnie też :evil_lol: ) - bo domiar będzie że ojojoj.... Dalsza lista przestępstw Czarnej Edytki oczekiwana! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

na dodatek ja tez wyludzilem obiad i deser i jeszcze kawe herbate i ciacho!
i na dodatek dalem sie zatargac do prac niewolniczych!

Edit: zapomnialem o biszkoptach i dwoch porcjach lodów!

no to Wyrok murowany.... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Volt']na dodatek ja tez wyludzilem obiad i deser i jeszcze kawe herbate i ciacho!
i na dodatek dalem sie zatargac do prac niewolniczych![/quote]

skoro dobrowolnie, nie podlega donosom:evil_lol: a jak brzuszki psiakow, uspokojone?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']Zdecydowanie zmieniam bank.Nagminnie są w Lukasie problemy.:mad:[/quote]
Ja z Lukasem też miałam problemy, zmieniłam na m bank i weszystkie problemy jak ręką odjął :), a co do reszty, praktycznie się tu nie odzywam ale czytam i jak przeczytałam o tym donosie to krew mnie zalała, mam nadzieję że już teraz będzie już tylko lepiej :))

Pozdrowienia dla Pani i całego stadka

Iza i Leon

Link to comment
Share on other sites

Obiecałam wiadomosci na priv.Wybaczcie jednak Kochani,ale zrobie to jutro.Wróciłam ze spacerków,jestem potwornie zmęczona,bolą mnie oczy i głowa mi pęa.Idę spać.
No a na marginesie dodam,ze niedotrzymanie słowa wynika z mojego przestępczego charakteru zatem nie powinno to Was dziwić...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Dobranoc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']No a na marginesie dodam,ze niedotrzymanie słowa wynika z mojego przestępczego charakteru zatem nie powinno to Was dziwić...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Dobranoc...[/quote]

Obywatelko Edyto, jakaś resocjalizacyjka konieczna:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Edytko, to ja też poproszę na priw, oczywiście, jak się wyśpisz. Kolorowych snów życzę!:loveu:
Witam swoją imienniczkę na Dogo:multi:
Tomku, szkoda,że tak daleko mieszkasz:placz:. Tez bym chętnie Cie wykorzystała:evil_lol:( Też mnie wsadzą?:mad: Ale będę siedziała w doborowym towarzystwie:eviltong:)

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, ja nie wiem czy Wy ogladacie/sluchacie na bierzaco wiadomosci z naszego "cudnego" kraju - ale ostatnio sami swiadkowie koronni popelniaja w celach "se-pu-ku". Niedlugo nie bedzie mial kto w więźniu siedziec :evil_lol: wiec musimy zapelnic pustke. .. Bedzie dobrze.. bedzie dobrze.. my sie latwo nie poddamy - bedziemy grac w karty i ratowac bezdomne koty, golebie i mrowki.. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

w sumie nie mam powodu, żeby się odzywać ;) (bo do tej pory tylko czytałam i sumie "nie muszę dobrowolnie dołączać do tej przestępczej grupy renegatów") ale CHCĘ!! proszę i mnie wsadzić- za myśli moje przestępcze o pomocy zwierzakom- za podziw do p.Edyty i reszty. Pragnę być TAKIM "zwyrodnialcem i przestępcą" jak Pani Edyta i jej podobni i żal mi tylko, że nie jestem...

Swoją drogą nadaje sie to do jakiejś Uwagi TVN....

Chyle czoła i pozdrawiam. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...